|  Giriş  |  Hemen Üye Ol

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu


 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!
   Hemen Üye Ol

Members List Üyelik
Son Üye:Dakarist
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8715

Sitede şu anda toplam 2067 aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
  Endurocu.Com - Reklam
Reklam Banner'ları

Reklam Banner'ları, web sitelerine konulan reklam panolarıdır. Web sitenizin tanıtımını daha büyük kitlelere ulaştırabilmek için en kolay ve en etkili yol bir banner reklamı oluşturmaktır.

Doğru seçilmiş bir sitede yayınlayacağınız etkili tasarlanmış bir banner size tahmininizden de çok ziyaretçi getirecektir. Banner'lar küçük ama son derece etkili spot reklamlardır.

Ne kazandırır?

Reklam banner'larının avantajları hiç bir medya reklamı ile kıyaslanamaz. Banner reklamlarını hazırlatmak çok hızlı ve kolaydır. Tam istediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Gazete, dergi, televizyon ve diğer mecralardaki reklamlara oranla hem tasarımı hem de medya uygulaması çok daha ekonomiktir. Hedef kitlenizle olan bağlantınız çok daha uzun süreli olur. Banner reklamınızı gören hedef kitleniz, onu bir kez görmekle kalmaz; sitenize girdiğinde firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olur.

Artık web adresiniz biliniyordur ve ilgisini yeterince çekebildiyseniz devamlı bir ziyaretçiye sahip olmuşsunuzdur.

Endurocu.Com 'da yayınlayacağınız banner reklamları firmanıza marka bilinirliliği kazandırır.

Diğer reklam türlerinden farkı nedir?

İnternet reklamcılığı “ölçümlenebilen” tek reklam mecrasıdır. Yatırılan paranın nereye gidiyor olduğunu marka yöneticisine “rahatlıkla” sunabilen, anında müdahale edilebilen, kişilerin “bireysel seçimleriyle” okudukları farkettikleri reklamlardır.

Diğer mecralardan çok daha ucuz, kaliteli, hızlı ve kitleyle birebir örtüşen bu mecrada, tüketim hızı, şekli ve geri dönüşler anında müşteri ile paylaşılır. Yani saksı altlığı olma riskindeki bir gazete, ağa dizilerinin ortasına denk gelen prime time tv reklamı, trafikten ve dj konuşmalarından nefret eden sürücü radio spotu, saatte 60 km hızla önünden geçenlerin hiçbir şey anlamadıkları outdoor, kuaförlerde sinirle fön sırası bekleyen kadınların karıştırdıkları dergi ve bıkkınlık yaratmış sms reklamcılığından çok öte...

Verdiğiniz reklam ya da ilanların alıcılar tarafından görülebilir olması önemlidir

Alıcının göremediği ve yaptığı aramalarda ilgisini çekmeyen herhangi bir ilanın sonuca ulaşması kolay değildir. Endurocu.Com, ilan görülebilirliğini arttıran yöntemler sunmaktadır. Banner-Click denilen bu yöntemlerle, ilanlarınızı ön plana çıkartıp, potansiyel alıcıların ilanınıza çabuk ulaşmasını sağlayarak, ürününüzün satış şansını yükseltmekteyiz. Makul ücretler ile sunduğumuz bu hizmetler, ilanınızın sitemiz aracılığı ile vitrine çıkmasını, başlık ve yazı, çerçeve gibi özelliklerle daha hızlı algılanabilmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların tercihine göre farklı işlevlere sahip çok sayıda Banner-Click'ler sunmaktayız.

Aşağıda bu Banner-Click örneklerini inceleyebilirsiniz. 

Ana Sayfada Spot Reklamlar (ASS)

ASS Banner-Click ile ilanınız Endurocu.Com ana sayfasındaki reklam bölümlerinde yer alır. Bu sayede Endurocu.Com sitesine gelen ziyaretçi ya da üyeler ana sayfada reklamınız ile karşılaşacaktır. Firmanızı bir adım öne çıkartmak, ürününüzü geniş kitlelere tanıtmak ve sürekli göz önünde kalmak artık sizin elinizde!

ASS reklamları, görsel olarak site üyeleri ve ziyaretçilerinin dikkatini çekebilecek önemli bir bölümde yer almaktadır. Bu nedenle sayfayı açtığınızda ilanınız üst kısımdaki header bölümünde hemen göze çarpacaktır. Bir diğer reklam alanları ise haber bölümünde ve orta bölümde yer almaktadır. Reklamlarınızı Javascript formatında hazırlayabileceğiniz gibi HTML5, JPG ve GIF uzantılı banner'lar şeklinde de yayınlayabilirsiniz. İlanınız sizin belirleyeceğiniz seçeneklere göre diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak veya sabit olarak ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır. Ürününüz ne olursa olsun her tıklama size kazanç olarak geri dönecektir.Ana Sayfada Vitrin Reklamlar (ASV)

ASV Banner-Click ile reklamınız Endurocu.Com ana sayfasındaki sağ bloklarda yer almaktadır. Bu sayede Endurocu.Com sitesine gelen ziyaretçi ya da üyeler ana sayfada reklamınız ile karşılaşacaktır.

ASV reklam alanları, yoğun olarak takip edilen ve site ziyaretçileri tarafından tıklanma oranının yüksek olduğu bir bölümdür. Bu nedenle sayfayı açtığınızda reklam banneriniz hemen göze çarpacaktır. Bu bölümdeki reklamlarınız diğer bölümlerde olduğu gibi Javascript, HTML5, JPG veya GIF uzantılı resimler olabilir ve diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Forum Sayfalarında Spot Reklamlar (FSS)

FSS Banner-Click ile reklamlarınız Endurocu.Com forum ana sayfasında (header'in hemen altında) yer alır. Sitemiz forumlarına gelen ziyaretçi ya da üyelerimiz forum başlıklarını okurlarken sizin ilanlarınızla karşılaşacaktır. Reklamlarınız Javascript, HTML5, JPG veya GIF uzantılı resimler olabilir ve diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Forum Sayfalarında Topic Reklamlar (FST)

FST Banner-Click ile reklamlarınız Endurocu.Com forumlarında “Sponsor Linkler” bölümünde yer alır. Bu sayede Endurocu.Com forumlarına gelen ziyaretçi ya da üyelerimiz topicleri okurlarken sizin reklam veya ilanlarınızla karşılaşacaktır. Google AdSense reklamlarının yanında çıkan ilanlarınız Javascript, HTML5, JPG veya GIF uzantılı resimler olabilir.

Forum topiclerinde yayınlanan banner'ların marka bilinirliğine ve satışa yönlendirmeye büyük katkısı vardır. Bu nedenle sayfayı açtığınızda reklamınız hemen göze çarpacaktır. İlanınız diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Güncel Haberler Spot Reklamlar (GHS)

GHS Banner-Click ile reklamlarınız Endurocu.Com ana sayfasındaki güncel haberler tıklandığında açılan haber içeriği bölümünde yer alır. Sitemiz ana sayfasında güncel haberleri okuyan ziyaretçi ya da üyelerimiz haberin devamını tıkladıklarında sizin reklam ve ilanlarınızla karşılaşacaktır. Bu bölümdeki reklamlarınız diğer bölümlerde olduğu gibi Javascript, HTML5, JPG veya GIF uzantılı resimler olabilir ve diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Tüm Haberler Spot Reklamlar (THS)

THS Banner-Click ile reklam ya da ilanlarınız Endurocu.Com ana sayfasındaki haber başlıkları (tüm haberler) tıklandığında açılan haber detayları bölümünde yer alır. Sitemiz haber bölümüne gelen ziyaretçi ya da üyelerimiz haber içeriğini okurlarken sizin ilanlarınızla karşılaşacaktır. Google AdSense reklamlarının hemen yanında çıkan ilanlarınız Javascript, HTML5, JPG veya GIF uzantılı resimler olabilir ve Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.
 
 
 

Fotoğraf Galerisi


 
Faramarz AZAR
Kış mevsimi ve bizim motosikletler

Reşat ARBAŞ
Kırmızı ışıkta duruş

Ali Nasuh MAHRUKİ
Doğuya yolculuk

Gökhan ÇERVATOĞLU
Lütfen!.. Avrupalı gibi tesadüfen ya da ecelimizle ölelim!

Gökşin Yaşar KIVANÇ
Tekerleğin icadı ve motosiklet teknolojisindeki süreç

Dr. Şinasi GÖNENÇ
Motosiklet ve motosiklet kültürü üzerine düşünce gezintileri

Şebnem AYDİNÇ
4 Tekerlilere hitabe...!

Ahmet GÜNGÖR
Bir tutkudur Enduro

Alpaslan KUZUCAN
Motosiklet felsefesi...

[ Tüm Köşe Yazıları ]
 

Bilgi & Servisler

Foto GaleriEtiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar