Endurocu.Com

         
 

 

 
         
  |  Giriş  |  Hemen Üye Ol    


 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!
   Hemen Üye Ol

Members List Üyelik
Son Üye:endurozuma
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8691

Sitede şu anda toplam 1221 aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
 
Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp: Gezi/Kamp

Bu Konuda Ara:   
[ Ana Sayfaya Git | Yeni Bir Konu Seçin ]
 
 

 
  Gezi/Kamp 2019 Yılı Türkiye Motosiklet Festivalleri ve Etkinlikleri takvimi


2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanan motosiklet festivalleri tarihleri belli oldu. Her yıl düzenli olarak motosiklet sevenleri bir araya getiren birbirinden güzel festivallere katılmaya ne dersiniz? 2019 Yılına ait Motosiklet etkinlikleri son halini almış durumda. Hangi Kulüp hangi tarihte festival düzenliyor? Nerede düzenliyor? Etkinlik programları neler? Aşağıda bulunan tabloda tarihler belli oldukça takvime eklenecek ve 2019 Motosiklet Festivalleri ve Etkinlikleri takvimi yıl boyunca sürekli güncel tutulacaktır.
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 28.02.2019 Saat: 18:56 (1072 kez okundu)
(Devamı... | 7098 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 5)
 

 
  Gezi/Kamp 2017 Yılı Türkiye Motosiklet Festivalleri takvimi


2017 Yılı Türkiye Motosiklet Festivalleri güncel takvimi açıklandı. Her biri ayrı güzellikte olan motosiklet festivallerimiz var. Hangi Kulüp hangi tarihte festival düzenliyor? Nerede düzenliyor? Etkinlik programları neler? Zamanı geldiğinde forumlarda ve sitelerde, hatta facebook ve twitter sayfalarında duyurular yapılıyor ama hepsini bir arada en güncel haliyle bulmak için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz...
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 05.05.2017 Saat: 20:46 (1289 kez okundu)
(Devamı... | 4718 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 0)
 

 
  Gezi/Kamp 2015 Yılı Türkiye Motosiklet Festivalleri takvimi açıklandı


2015 Yılı Türkiye Motosiklet Festivalleri takvimi açıklandı. Her biri ayrı güzellikte olan motosiklet festivallerimiz var. Hangi Kulüp hangi tarihte festival düzenliyor? Nerede düzenliyor? Etkinlik programları neler? Zamanı geldiğinde forumlarda ve sitelerinde, hatta facebook ve twitter sayfalarında duyurular yapılıyor ama hepsini bir arada bulmak için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz...
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 08.02.2015 Saat: 10:04 (2831 kez okundu)
(Devamı... | 5089 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 5)
 

 
  Gezi/Kamp 2014 Yılı Türkiye Motosiklet Festivalleri takvimi

Hepsi birbirinden güzel motosiklet festivallerimiz var. Her yıl bahar ayının gelmesiyle birlikte ülkemizin dört bir yanında festivaller düzenlenir. Bu festivaller arasında motosiklet festivallerinin ayrı bir yeri ve güzelliği vardır. Havalar ısınmaya başlayınca motosikletçinin kanı kaynar, yol ister, rüzgar ister, birlikte sürmek, birlikte olmak, birlikte eğlenmek ister. İşte bu arzuların çoğuna cevap verdiği için Türkiye'de her tarzdan ve her türden motosiklet kullanan katılımcıların gerçekleştirdiği motosiklet festivalleri düzenlenir. Hangi kulüp hangi tarihte festival düzenliyor? Zamanı geldiğinde forumlarda ve sitelerinde duyurular yapılıyor ama hepsini bir arada bulmak için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz...
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 09.05.2014 Saat: 10:24 (2113 kez okundu)
(Devamı... | 3248 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 0)
 

 
  Gezi/Kamp Bazen ayrılmak istemezsiniz!

Beagle cinsi maceracı köpek Brigi, Yamaha XT660R motosikletin (topcase) arka çantasında Macaristan, Slovenya, İtalya, Fransa ve İspanya turuna çıkarak 8000 km'lik seyahati tamamladı.. Bu tur uzun süreceğinden ve köpeğinden uzun zaman ayrı kalamayacağını anlayan İspanya'lı motosiklet tutkunu George Cool Brigi'yi de yanına alarak seyahatini gerçekleştirdi. Brigi'nin ilk seyahatiydi ve sahibinin korkuları vardı, endişeleri vardı. Köpeği topcase içinde rahat edebilecek miydi? Ne kadar yol dayanabilecekti? 8000 Km'lik uzun bir turu başarıyla tamamlayabilecekler miydi?
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 19.03.2014 Saat: 21:05 (1905 kez okundu)
(Devamı... | 2351 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 5)
 

 
  Gezi/Kamp Gobi çölünü motosikletiyle geçti

Biga’dan tek başına Yamaha XT660Z Ténéré motosikleti ile 22 bin kilometre yolculuğa çıktı ve 1,5 ay sonra Biga’ya geri döndü. Biga Motosiklet Kulübü (BIGMOK) ve Endurocu.Com üyelerinden Hasan Yapıcı (50) tarihinde tek başına çıktığı Sibirya yolculuğunu tamamlayarak Biga’ya döndü. Motosiklet kulübü üyeleri Güvemalan köyü çıkışında arkadaşlarını karşılayarak çiçek takdim ederek hoş geldin dediler.
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 17.03.2014 Saat: 18:17 (2167 kez okundu)
(Devamı... | 1763 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 5)
 

 
  Gezi/Kamp Doğa Sporları tutkunlarının adresi Kaçkarlar

Kaçkar Dağları, dağcılık sporu için farklı rotalar sunması, serbest stil kayak veya helikopter ile başlayan kayağın uluslararası arenada ilgi görmesi, coğrafik zorluk ve görsellik nedeniyle motosiklet, ATV, offroad ve cip safari sporuyla uğraşanların ilgisini çekiyor. Dağcılık Federasyonu Rize Temsilcisi Önder : "Kaçkar Dağları çeşitli doğa sporlarının bir arada yapılabildiği nadide yerdir" "Akarsu cenneti konumunda olan bölge adrenalin sporları için çok uygun" dedi.
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 29.07.2013 Saat: 14:12 (2026 kez okundu)
(Devamı... | 5873 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 0)
 

 
  Gezi/Kamp 6. Kuşadası Motosiklet Festivali başladı

Bu yıl 14-17 Temmuz 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 6. Kuşadası Motosiklet Festivali başladı. Kuşadası Motosiklet Kulübü ve Kuşadası Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ve 17 Temmuz tarihine kadar sürecek festivalde Pinhani gurubu ücretsiz konser verecek. 2007 yılından beri düzenlenen ve geleneksel hale gelen festivale Türkiye’nin dört bir yanından motosiklet tutkunları katılıyor. Kuştur mevkiindeki Mocamp tesislerinde gerçekleştirilen festivalin ilk gününde DJ partisi gerçekleştirildi, ardından da Hakan ve Antea grubu konser verdi.
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 16.06.2012 Saat: 13:26 (2303 kez okundu)
(Devamı... | 1412 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 0)
 

 
  Gezi/Kamp Yatağan’da bir ilk

Yatağan-Stratonikeia-Lagina Moto-Fest Etkinliği” Yatağan’ın tanıtımı için belediye tarafından etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Yatağan Belediyesi tarafından 15-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 1. Ulusal Yatağan-Stratonikeia-Lagina Moto-Fest etkinliği Yatağan Çamlık Mevkiinde yapılacak. Öncelikli hedeflerinin Yatağan’ın çehresini değiştirmek olduğunu belirten Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık yapmış olduğu açıklamasında “Bu yıl birincisi düzenlenecek olan Yatağan-Stratonikeia-Lagina Motosiklet Festival hazırlıkları tamamlanmak üzere.
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 15.09.2011 Saat: 12:53 (2600 kez okundu)
(Devamı... | 1948 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 0)
 

 
  Gezi/Kamp Manisa Motosiklet Festivali 8-11 Eylül 2011

Manisa Motosiklet Festivali'ne ilgi artıyor. Manisa’nın kurtuluşu olan 8 Eylül ile 11 Eylül arasında düzenlenecek olan 1. Manisa Motosiklet Festivali’ne ilgi her geçen gün artıyor. Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Manisa Motosiklet Kulübü’nün önderliğinde yapılacak olan festival, Manisa’da bir ilk olacak. 8 Eylül ile 11 Eylül arasında yapılacak Festivale Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen yaklaşık 1.500 motosiklet sevdalısı bir araya gelecek.
 
 
  Gönderen: admin Tarih: 07.09.2011 Saat: 15:42 (2364 kez okundu)
(Devamı... | 2032 byte kaldı | yorumunuz? | Puan: 0)
 

Fotoğraf Galerisi
Photo Gallery

 
Faramarz AZAR
Kış mevsimi ve bizim motosikletler

Reşat ARBAŞ
Kırmızı ışıkta duruş

Ali Nasuh MAHRUKİ
Doğuya yolculuk

Gökhan ÇERVATOĞLU
Lütfen!.. Avrupalı gibi tesadüfen ya da ecelimizle ölelim!

Gökşin Yaşar KIVANÇ
Tekerleğin icadı ve motosiklet teknolojisindeki süreç

Dr. Şinasi GÖNENÇ
Motosiklet ve motosiklet kültürü üzerine düşünce gezintileri

Şebnem AYDİNÇ
4 Tekerlilere hitabe...!

Ahmet GÜNGÖR
Bir tutkudur Enduro

Alpaslan KUZUCAN
Motosiklet felsefesi...

[ Tüm Köşe Yazıları ]
 

Bilgi & Servisler

Foto GaleriEtiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

     

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar