Hemen Üye Ol


 
 Ana Sayfa
 Konu Başlıkları
 Haber Arşivi
Accès réservé aux membres Haber Önerin
 Top 10
 Arama Motoru
 Iletisim
 Forumlar
Accès réservé aux membres Özel Mesajlar
 Site Messenger
 Bilgi
 Hesabınız
Accès réservé aux membres Üye Listesi
 Üye Fotoğrafları
 Download
 Videolar
 Web Linkleri
 Motosiklet İnceleme
 Servisler
 Anketler
 Reklam
 Reklam C-Panel
 Logo & Görsel Galeri
 Hava Tahmini
 Karayolları Haritası
 Hava Tahmini
 Site Hakkinda
 Bize Yazın
 Arkadaşına Öner
 Sıkça Sorulan Sorular
 Webmail
 

 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!

Members List Üyelik
Son Üye:hugh09adam
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8687

Sitede şu anda toplam
[ 828 ] aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
  Endurocu.Com - Reklam Netopsiyon
Reklam Banner'ları

Reklam Banner'ları, web sitelerine konulan reklam panolarıdır. Web sitenizin tanıtımını daha büyük kitlelere ulaştırabilmek için en kolay ve en etkili yol bir banner reklamı oluşturmaktır.

Doğru seçilmiş bir sitede yayınlayacağınız etkili tasarlanmış bir banner size tahmininizden de çok ziyaretçi getirecektir. Banner'lar küçük ama son derece etkili spot reklamlardır.

Ne kazandırır?

Reklam banner'larının avantajları hiç bir medya reklamı ile kıyaslanamaz. Banner reklamlarını hazırlatmak çok hızlı ve kolaydır. Tam istediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Gazete, dergi, televizyon ve diğer mecralardaki reklamlara oranla hem tasarımı hem de medya uygulaması çok daha ekonomiktir. Hedef kitlenizle olan bağlantınız çok daha uzun süreli olur. Banner reklamınızı gören hedef kitleniz, onu bir kez görmekle kalmaz; sitenize girdiğinde firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olur.

Artık web adresiniz biliniyordur ve ilgisini yeterince çekebildiyseniz devamlı bir ziyaretçiye sahip olmuşsunuzdur.

Endurocu.Com 'da yayınlayacağınız banner reklamları firmanıza marka bilinirliliği kazandırır.

Diğer reklam türlerinden farkı nedir?

İnternet reklamcılığı “ölçümlenebilen” tek reklam mecrasıdır. Yatırılan paranın nereye gidiyor olduğunu marka yöneticisine “rahatlıkla” sunabilen, anında müdahale edilebilen, kişilerin “bireysel seçimleriyle” okudukları farkettikleri reklamlardır.

Diğer mecralardan çok daha ucuz, kaliteli, hızlı ve kitleyle birebir örtüşen bu mecrada, tüketim hızı, şekli ve geri dönüşler anında müşteri ile paylaşılır. Yani saksı altlığı olma riskindeki bir gazete, ağa dizilerinin ortasına denk gelen prime time tv reklamı, trafikten ve dj konuşmalarından nefret eden sürücü radio spotu, saatte 60 km hızla önünden geçenlerin hiçbir şey anlamadıkları outdoor, kuaförlerde sinirle fön sırası bekleyen kadınların karıştırdıkları dergi ve bıkkınlık yaratmış sms reklamcılığından çok öte...


Verdiğiniz reklam ya da ilanların alıcılar tarafından görülebilir olması önemlidir

Alıcının göremediği ve yaptığı aramalarda ilgisini çekmeyen herhangi bir ilanın sonuca ulaşması kolay değildir. Endurocu.Com, ilan görülebilirliğini arttıran yöntemler sunmaktadır. Banner-Click denilen bu yöntemlerle, ilanlarınızı ön plana çıkartıp, potansiyel alıcıların ilanınıza çabuk ulaşmasını sağlayarak, ürününüzün satış şansını yükseltmekteyiz. Cüzi ücretler ile sunduğumuz bu hizmetler, ilanınızın sitemiz aracılığı ile vitrine çıkmasını, başlık ve yazı, çerçeve gibi özelliklerle daha hızlı algılanabilmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların tercihine göre farklı işlevlere sahip çok sayıda Banner-Click'ler sunmaktayız.

Aşağıda bu Banner-Click örneklerini inceleyebilirsiniz. 

Ana Sayfada Spot (ASS)

ASS Banner-Click ile ilanınız Endurocu.Com ana sayfasındaki reklam bölümlerinde yer alır. Bu sayede Endurocu.Com sitesine gelen ziyaretçi ya da üyeler ana sayfada reklamınız ile karşılaşacaktır. Firmanızı bir adım öne çıkartmak, ürününüzü geniş kitlelere tanıtmak ve sürekli göz önünde kalmak artık sizin elinizde!

ASS reklamları, görsel olarak site üyeleri ve ziyaretçilerinin dikkatini çekebilecek önemli bir bölümde yer almaktadır. Bu nedenle sayfayı açtığınızda ilanınız sağ bloklarda hemen göze çarpacaktır. Reklamlarınızı Flash animasyon olarak hazırlayabileceğiniz gibi Jpg ve Gif uzantılı banner'lar şeklinde de yayınlayabilirsiniz. İlanınız diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır. Ürününüz ne olursa olsun her tıklama size kazanç olarak geri dönecektir.Ana Sayfada Vitrin (ASV)

ASV Banner-Click ile ilanınız Endurocu.Com ana sayfasındaki “Son Eklenen 10 İlan” bloğunun üzerinde küçük fotoğrafıyla yer alır. Bu sayede Endurocu.Com sitesine gelen ziyaretçi ya da alıcılar ana sayfada ilanınızla karşılaşacaktır. Diğer ilanlardan bir adım öne çıkmak ve sürekli göz önünde kalmak sizin elinizdedir!

ASV ilanları, yoğun olarak takip edilen, bu nedenle alışveriş hacminin oldukça yüksek olduğu bir bölümdür. Bu nedenle sayfayı açtığınızda ilanınız hemen göze çarpacaktır. İlanınız veya ilanlarınız diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayımlanacaktır.

Bu bölümdeki reklamlar sitemizin “İkinci El İlanlar” modülüne bağlı olarak çalışmaktadır. Yayınlanmasını istediğiniz ilan veya ilanlarınızı ücretsiz olarak tüm detaylarıyla ikinci el bölümündeki ilgili kategoriye girdikten sonra bizimle iletişim kurarak Ana Sayfada Vitrin yaratabilirsiniz.Forum Sayfalarında Spot (FSS)

FSS Banner-Click ile ilanlarınız Endurocu.Com forumlarında “Sponsor Linkler” bölümünde yer alır. Bu sayede Endurocu.Com forumlarına gelen ziyaretçi ya da üyelerimiz topicleri okurlarken sizin ilan veya ilanlarınızla karşılaşacaktır. Google AdSense reklamlarının yanında çıkan ilanlarınız Flash Banner, Jpg veya Gif uzantılı resimler olabilir.

Forum topiclerinde yayınlanan banner'ların marka bilinirliğine ve satışa yönlendirmeye büyük katkısı vardır. Bu nedenle sayfayı açtığınızda reklamınız hemen göze çarpacaktır. İlanınız diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Forum Sayfalarında Topic (FST)

FST Banner-Click ile ilanlarınız Endurocu.Com forum ana sayfasında (header'in hemen altında) yer alır. Sitemiz forumlarına gelen ziyaretçi ya da üyelerimiz forum başlıklarını okurlarken sizin ilanlarınızla karşılaşacaktır. Reklamlarınız Flash Banner, Jpg veya Gif uzantılı resimler olabilir ve diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Güncel Haberler Spot (GHS)

GHS Banner-Click ile reklamlarınız Endurocu.Com ana sayfasındaki güncel haberler tıklandığında açılan popup penceresi içinde yer alır. Sitemiz ana sayfasında güncel haberleri okuyan ziyaretçi ya da üyelerimiz haberin devamını tıkladıklarında sizin ilanlarınızla karşılaşacaktır. Bu bölümdeki reklamlarınız diğer bölümlerde olduğu gibi Flash Banner, Jpg veya Gif uzantılı resimler olabilir ve diğer Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.Tüm Haberler Spot (THS)

THS Banner-Click ile reklam ya da ilanlarınız Endurocu.Com ana sayfasındaki haber başlıkları (tüm haberler) tıklandığında açılan haber detayları bölümünde yer alır. Sitemiz haber bölümüne gelen ziyaretçi ya da üyelerimiz haber içeriğini okurlarken sizin ilanlarınızla karşılaşacaktır. Google AdSense reklamlarının hemen yanında çıkan ilanlarınız Flash Banner, Jpg veya Gif uzantılı resimler olabilir ve Google AdSense sistemindeki gibi rastlantısal (randomize) olarak değil, ödediğiniz ücret ve buna paralel gün sayısı kadar yayınlanacaktır.
 


Reklam Yönetim Paneli
 
 

Endurocu Foto Galeri

 
Faramarz AZAR
Kış mevsimi ve bizim motosikletler
Reşat ARBAŞ
Kırmızı ışıkta duruş
Ali Nasuh MAHRUKİ
Doğuya yolculuk
Gökhan ÇERVATOĞLU
Lütfen!.. Avrupalı gibi tesadüfen ya da ecelimizle ölelim!
Gökşin Yaşar KIVANÇ
Tekerleğin icadı ve motosiklet teknolojisindeki süreç
Dr. Şinasi GÖNENÇ
Motosiklet ve motosiklet kültürü üzerine düşünce gezintileri
Şebnem AYDİNÇ
4 Tekerlilere hitabe...!
Ahmet GÜNGÖR
Farkımızı anlatamıyoruz!
Alpaslan KUZUCAN
Motosiklet felsefesi...
 

 

Kadamut Dağına gezi öncesi
Kadamut Dağına ...

DSCF0258
DSCF0258

Bafra Derbent Barajı
Bafra Derbent B ...

DSC01515
DSC01515


Photo Gallery
Radyokolikler

 

 
  Endurocuların Buluşma Portalı
Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved!
Copyright © 2004 - 2018 Endurocu.Com