Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - TANIŞMA VE İLK SORU :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

TANIŞMA VE İLK SORU :)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
constantine_
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Hzr 29, 2010 8:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

biz sana seçenekleri sunalım sen kendine uyacak olana bakarsın. yüksek cc de önerilerin içinde olcaktır ama tavsiye etmiyorum

cbf 150-ybr 125 bu iki motorda kendini kanıtlamış fiyatına göre çok çok iş gören sürücüsünü üzmeyen aletler.ikisi arasında kalsam kesinlikle honda derim.

xt125 : endurocuyum ben işim olmaz comuterlerle dersen, 125cc olsun az yaksın çok gezeyim zaten bana 125 cc ilk etapta yeter dersen kesinlikle tavsiyemdir.

cbf 250 : 125 le 150 ile uğraşamam ben sıkıntıya gelemem dersen 2. el güzel cbf 250 bulabilirsin.çok kaliteli olmakla beraber naked dır. naked sana uyarsa bence güzel seçenek.

xt600 : o paralara 2000 model xt600 alınır. taş gibi aletlerdir üzmez seni ancak 600cc ciddi tork demek.bence yeni başlıyosan bulaşma. ve 10 yaşında alet mutlaka sorunları olacaktır seni motorculuktan soğutur. (ufak tefek şeyler olur büyük ihtimalle seni çok üzmez ama genede sinek misali küçük ama mide bulandırır)

er-5 gs500 : ikiside çok güzel alet. yakıt yönünden de gidiş yönündende rahatlık yönünden de gönül rahatlığıyla kullanılabilecek aletlerdir. ancak çift silindir 500 cc bence ilk başlangıç için çok fazla gelecektir.

gt250r : racing kasasıyla çok dikkat çeker ama üsttekilerle alakası yok. gerek oturuş pozisyonu gerek parça pahalılığı nedeni ile mutlu olamıyacağın bir motor. bende vardı ben çok memlundum ama çok da güzel kullandım üzmeden. (bu arada endurocu adamı bozar racing Smile )

sana minik bir dipnot. bana soracak olursan... yolda giderim ama eğlenceyi severim araziyede girmek istiyorum doğa bambaşka bir olay diyorsan xt 125 , sadece asfaltta kullanırım bazen toprak yola girerim ama doğayla işim olmaz ormandan oldum olası korkarım dersen cbf 150 derim...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
urbanist
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 30, 2010 8:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

afacanali1 demiş ki:
cidden cbf ile yol yapabildiniz mi? hiç sıkıntı olmadı mı? çok şaşırdım. ben işyeri sahibiyim bizim motokuryelerde cbf var Smile hiç kullanma fırsatım olmadı. genelde artık atıl durumda olan scooter ve mondiali kullanıyorum Smile eğer sıkıntı olmadı diyorsanız çok güzel... çok mutlu oldum. tabi arkadaşların motorlarını sürekli kullanamam..

birde ben şöle düşündüm; acaba sıfır bir çin malı mı alsam? hem herşeyini ben bilirim. hemde başta yazdığım bütçeye daha uygun olur? birde şimdi çevremde çok motosiklet kullanıcısı da yok ikinci elde kazık yemekten korkuyorum.

sevgili arkadaşım. cbf ile o kadar yolu yaptım tabi hemde 2 kişi. hiç sıkıntı olmadı. fotoğrafları yükler yüklemez gezi raporunu da yazacağım. hocam Allah aşkına tekrar söylüyorum çin malını bedava verseler almaaaaa!!! bak ben sıfır cbf aldım yağ değişiminden başka masrafım olmadı şimdilik.
karar sizin
iceboyTR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 30, 2010 6:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

O rakamlara honda NX4 Falcon bakın bana kalırsa.
hercul3367
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 30, 2010 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbf-250-ogretmenden-takasli-sifir-ayarinda/detay
bu olabilir
seni uzun süre keser,kendinide geliştirirsin.
sen motorunu al,ben mersin/bozyazıda yaşıyorum
bir haftasonu taşkentte buluşabiliriz.
allah gönlüne göre versin kardeş.

SoloDrago,konyada en organize endurocular kimlerdir kardeş
tanışmak isterim.
1 ay önce falan kısa süre konya ya uğradım
kunduracılar çarşısının ordaki,motosiklet satıcılarına uğradım
endurocular varmı konyadadedim
konyadaki motorcular genelde race çıdır dediler.
enduro formlarında falanda konyalı endurocuya rastlamadım.
tanışmak üzere,selamlar....
[img]http://i885.photob
Başa dön
SoloDrago
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Tem 01, 2010 9:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hercul3367 demiş ki:

SoloDrago,konyada en organize endurocular kimlerdir kardeş
tanışmak isterim.
1 ay önce falan kısa süre konya ya uğradım
kunduracılar çarşısının ordaki,motosiklet satıcılarına uğradım
endurocular varmı konyadadedim
konyadaki motorcular genelde race çıdır dediler.
enduro formlarında falanda konyalı endurocuya rastlamadım.
tanışmak üzere,selamlar....

Vardır tabi ki.. Hatta daha da ötesi kulüpleri bile vardır...
web üzerinden www.tekerizi.com adresinden Tekerizi Konya Enduro Motor ve Doğa Sporları Kulübünün tüm aktivitelerini ve iletişimlerini takip edebilirsiniz. Konya da enduro kültürünü yaymaya çalışan caddecilerden başkalarının da olduğunu anlatmaya çalışan mutlu bir azınlığız biz. Very Happy

0532 744 08 50

Şimdilik Bisiklet
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
3. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar