Endurocu.Com

         
 

 

 
         
  |  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu


 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!
   Hemen Üye Ol

Members List Üyelik
Son Üye:Dakarist
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8715

Sitede şu anda toplam 5115 aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
  Akaryakıtta ‘Self Servis’ dönemi başlıyor
Tarih: 29.03.2019 Saat: 20:48 Gönderen: admin
 
 
  Haberler

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, akaryakıtta self servis döneminin başladığını belirterek 'Şu an 33 istasyonumuzda uygulanıyor, test aşamasındayız, bir ay içinde 100 istasyona çıkacağız' dedi. Aytemiz, 14. Petroleum İstanbul Uluslararası Petrol fuarında, 'Akıllı Teknolojiler ve Akıllı İstasyonlar' ana temasıyla, Self Servis hizmeti, 'Motorcu Dostu İstasyon', elektrikli araçlar için sunulan 'hızlı şarj' noktaları, 'Araçtan Öde?, 'ücretsiz internet?, BKM Ekspress ile ödeme seçeneği gibi hizmetlerini ve yüksek teknolojili Aytemiz Optimum yakıtlarını tanıttı.Bankadan para çekmek kadar kolay

Tüketicilerin, kendi araçlarına yakıtlarını kendilerinin doldurmalarına olanak sağlayan ve kullanıcılarına zaman ve bütçe tasarrufu sağlayan 'self servis' hizmetinin ilk etapta 33 Aytemiz istasyonunda hizmete girdiğini söyleyen Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, 'Araştırmaya göre self servis hizmetini ağırlıklı olarak 25-35 yaş aralığındaki tüketiciler kullanıyor. Bankadan para çekmek kadar kolay olan bu servisten faydalanan tüketicilerin yüzde 73'ü personelin yönlendirmesiyle self servis hizmetini kullandı. Yüzde 20.5'i ise sosyal medyadan haberdar olarak hizmeti deneyimlemek için geldi. Tüketicilerin yüzde 78'i self servis hizmetini 'çok iyi bir hizmet' olarak değerlendiriyor ve yüzde 92'si ise 'bir sonraki yakıt alımında yine self servis kullanacağını' ifade ediyor. Kullanım kolaylığı ise yüzde 82 ile 'çok kolay' olarak nitelendiriliyor? dedi.


Uygulamayı kullanan tüketiciye indirim var

Bu sistemi kullanan tüketiciye indirim sağlanacağını da belirten Ahmet Eke, '1.5 yıl süren Ar-Ge çalışmasıyla oluşturduğumuz yapay zeka makinesi, otomatik olarak iletişim kuruyor. Kredi kartı veya nakit ödeme sistemi ile rahatlıkla kendi aracınızda yakıtınızı koyabiliyorsunuz. Bununla ilgili her türlü önlemleri aldık. Statik elektriği alan önlemlerimiz, ödemeler için provizyon alan sistemlerimiz, plaka okuyan sistemlerimiz var. Tabii ki tüketicimizin bu zahmetli işi yaptığında bir ödül alması lazım. Çünkü insanımızı ikna etmek kolay değil. 'Self servis' uygulamamızdan yararlanan tüketicilerimize, motorinde 0,20 kuruş, benzinle 0,15 kuruş indirim veriyoruz. Şu an 33 istasyonumuzda uygulanıyor, test aşamasındayız ve başarılı bir şekilde devam ediyor. Bir ay içinde 100 istasyona çıkacağız, Türkiye'de 40 ili kapsayacak olan istasyonlarımızı seçtik, eğitimlerimizi verdik, sistem kuruluyor. Bizi heyecanlandıran güzel bir proje? ifadelerini kullandı.

Motorcu dostu istasyonlar

'Motorcu Dostu İstasyon' konseptinin 160 Aytemiz istasyonda hizmet verildiğini ifade eden Ahmet Eke, 'Proje kapsamında Aytemiz, gezici etkinliklerle 18 ilde yaklaşık 2 bini aşkın kişiye ulaşarak güvenlik donanımları kullanım bilincinin yükseltilmesi ve yaygınlaştırılmasına katkı sağladı. Ayrıca ücretsiz olarak gerçekleştirilen güvenli sürüş eğitimlerinde 100'ün üzerinde motosiklet kullanıcısına eğitim veren Aytemiz, 2019 yılında da etkinliklerle motosiklet kullanıcılarının yanında olmaya devam edecek' diye konuştu.

Elektrikli otomobillerde 25 dakikada yüzde 80 şarj yapılabiliyor

Bursa, İstanbul ve Ankara istasyonlarında kurduğu elektrikli hızlı şarj noktalarını 6 istasyona çıkardıklarını söyleyen Eke, 'Aytemiz istasyonlarında kurulan şarj noktalarının en ayırıcı özelliğinin, elektrikli otomobilleri 25 dakikada yüzde 80 oranında şarj edilebilmesi' dedi.


Copyright © Endurocu.Com
 
 
  İlgili Bağlantılar


 

  Haber Puanlama

Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 2


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder

 


 
 
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.
 
 


 
 
Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
 
 

Bilgi & Servisler

Foto GaleriEtiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar