Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - YAMAHA XTZ 750 SÜPER TENERE

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

YAMAHA XTZ 750 SÜPER TENERE
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Rafel
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 07, 2012 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aynen böyle diyorlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 07, 2012 9:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Rafel,

cok yanlıs. sana ılk oncelıklı tavsıyem, bu camıada ne yaparsan kendı bılgı bırıkımınle yap. bır motoru begenırsın yada begenmezsın bu tamamen senın takdırındır, ancak baskasının agzı ıle bu camıa da sozunu dınlenen kısı olamazsın. bende zamanında senın yaptıgın gıbı yaptım ve ınan bana burnum boktan cıkmadı. anladım kı ne yapacaksam, ne ogreneceksem kendı ımkanlarımla ogrenmeyelım. boyle de yaptım, tam pişmesemde geldıgım noktadan memnunum. Aman hocam kafana takılan herseyı lutfen sadece ama sadece arastır. senden rıcam budur. bu camıada herkes herseyı o kadar cok bılıyor kı ınanamazsın.

sevgıler
Başa dön
Rafel
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 07, 2012 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aynen böyle yanlız konuya cok kişi bakmış ama kımse yorum yazmamış nerde eskiler tecrübeli kişiler herşeyi bilenler ne oldu bilmiyormusunuz bu motoru
Başa dön
Rafel
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 07, 2012 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

anaximandros demiş ki:
Sevgili Rafel,

cok yanlıs. sana ılk oncelıklı tavsıyem, bu camıada ne yaparsan kendı bılgı bırıkımınle yap. bır motoru begenırsın yada begenmezsın bu tamamen senın takdırındır, ancak baskasının agzı ıle bu camıa da sozunu dınlenen kısı olamazsın. bende zamanında senın yaptıgın gıbı yaptım ve ınan bana burnum boktan cıkmadı. anladım kı ne yapacaksam, ne ogreneceksem kendı ımkanlarımla ogrenmeyelım. boyle de yaptım, tam pişmesemde geldıgım noktadan memnunum. Aman hocam kafana takılan herseyı lutfen sadece ama sadece arastır. senden rıcam budur. bu camıada herkes herseyı o kadar cok bılıyor kı ınanamazsın.

sevgıler

cok güzel acıklama yapmışsın elinden öperim bayadır arıştırıyorum zaten yaptıgın acıklama her zaman kulagımda küpe idi tekrar sagol
Başa dön
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 08, 2012 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sevgılı dostum, tenere super bır makınadır. kımseye kulak asma yok eskı motor alma, tamırcıden cıkamazsın falan lafları hıkayedır. herkez bılıyo en ıyı en yenı olanı bılmeyı ama kısılerde maddı guclerıne gore satın alma yapmak zorundadır. sen sadece motorun mekanıgıne cıdeen anlayan bırıne baktır. sınıfı gecerse al kullan kardesım. yok cok yakar yok soyle olur yok eskı dıye satamazsın falan derler ınanma. hıc bır motor kupon fıyata vermedıgın surece satılmıyor bu camıada. onuda verırsen oda satılır. ıktısadın temel kuralı vardı. say yasası dıye gece. her arz kendı talebını yaratır dıye. bu sekılde karar vermenı tavsıye ederım. ruhuna cebıne hıtap edıyorsa al. yurt dısı sıtelrde bıraz arastır. kullanıma baglı ufak tfek sıkıntıları olabılır. motoru alırken bunlara da dıkkat edersın
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar