Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KAWASAKİ KLE 500

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KAWASAKİ KLE 500
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
melih6153
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 11, 2012 2:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla abiler keşke limitm olsada daha iyisini alsam ama dedim gibi maximum bu limitler napcam bilemyom ya.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 11, 2012 2:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar bır bakısta, motorun salatalık-tursu aldugunu nereden anladınız allah askına. Ya adam gunlerdır heveslenmıs motor alacaım, butcem kısıntılı dıyor, sıze motor soruyor sızde butcenı artır, o salatalı obur hıyar tursusu muhabbetı yapıp adamın hevesını kırıyosunuz. Ya bıraz moral verıcı olun, motoru alacak kısıye gıt gor ama mutlaka ustaya goster tavsıyesınde bulunun. Hep ıddıa ettıgım bır bırsey var. Bır kez daha bu ortaya cıktı. Bızım ulkemızde forumladan uzak duracaksın. Bılende konusuyo bılmeyende, anlayanda anlamayanda. Allah sonumuzu hayır etsın.
Melıh dostum, sen gıt ya allah ya bısmıllah de al bır motor. Dınlemw kımseyı.
Başa dön
melih6153
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 11, 2012 2:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

anaximandros demiş ki:
Arkadaslar bır bakısta, motorun salatalık-tursu aldugunu nereden anladınız allah askına. Ya adam gunlerdır heveslenmıs motor alacaım, butcem kısıntılı dıyor, sıze motor soruyor sızde butcenı artır, o salatalı obur hıyar tursusu muhabbetı yapıp adamın hevesını kırıyosunuz. Ya bıraz moral verıcı olun, motoru alacak kısıye gıt gor ama mutlaka ustaya goster tavsıyesınde bulunun. Hep ıddıa ettıgım bır bırsey var. Bır kez daha bu ortaya cıktı. Bızım ulkemızde forumladan uzak duracaksın. Bılende konusuyo bılmeyende, anlayanda anlamayanda. Allah sonumuzu hayır etsın.
Melıh dostum, sen gıt ya allah ya bısmıllah de al bır motor. Dınlemw kımseyı.

valla cok teşekkür ederim verdiğin morel için dediğiniz gibi olacak zaten hayırlısı artık bakalım efendım hersey için cok tesekkurer
Başa dön
Apn
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 11, 2012 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

XT 600 lere neden bakmıyorsun onlarda güzel motor. Zamanında bende çok heves etmiştim XT 600 almaya
Başa dön
motofire
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 11, 2012 6:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Moral verim bende ozaman al kardeşim kaçırma böyle eski ve parçası zor bulunucak motoru alman senin açından çok öğretici bir deneyim olucaktır.Bilhassa her benzinciye gittiğinde neden motorum 7 litre yakıyor diye düşünüceksin sonra tamirciye gidip göstericeksin abi neden 7 litre yakıyor benim motorum diye.Oda sana pistonlar bitmiş şurası bitmiş karbüratöre parça lazım diyip sana 1 milyardan az olmuyan bir fatura çıkıcak işte bu moralini iyice katlıyacak.
Aldıgın bu moralla motoru satışa koyucaksın sahibindene ama iyi kısmını sonra bıraktım koydugun fiyat aldıgın fiyatla olmasına ramen ne yazıki motorunu o fiyata satamıcaksın elinden bir 2 milyardaha uçucak,İşte o an moralin dibine vurucaksın.
Melih tecrübemizi dikkate alırmısın bilmem ama sultan palamuttan kalma motorlara para verme paşa gibi paran ne kadarsa o kadara kadar 2. el düşük cc bir motor al 8 lira çıkar gibi senden sallasak.Al bir klx 250 özgürlüğü yaşa.Ama dediğim gibi moral istiyorsan macera sana bir telefon kadar yakın ara kle 500ün sahibi talibim de Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar