Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - uzun bir merhaba

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

uzun bir merhaba
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ozzy10
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2012 11:51 am    Mesaj konusu: uzun bir merhaba Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar . Ben Ozan Bandırma da yaşıyorum siteye uzun süredir kayıtlı olmama ve takip etmeme rağmen tanışma mesajı anca yazabildim .bu güne kadar çeşitli tip ve cc lerde motosikletler kullandım. Dün arkadaşım face ile birlikte bir f 650( bulut ) aldık ve Bandırma ya getirdik geç saatlere kadar bakımını ihtiyaçlarını yetiştirebildiğimiz kadar yaptık . Bulut canavar gibi olmaya başladı sesi soluğu değişti. Buradan gece gündüz soğuk yağmur demeden hem benimle hemde bulutla sabır ile uğraşan face dostuma teşekkürlerimi birkere daha sunarım ( bu bizim face ile birlikte aldığımız beşinci motor ve her seferinde yine kahrımızı çeken dostum hakkın zor ödenir ) . sonra fırat istanbula geldik dükkanını meşgül ettik işinden gücünden ettik ilgilendin uğraştın emeğine sağlık , daha öncede istanbula işimiz düştüğünde makinamda bir yağ kaçağı olmuştu hiçbir maddi beklenti olmadan yardımcı olmuştun senin gibi arkadaşlar bizim motor tutkumuzun artmasına her zaman yardımcı oluyor. kerem sabahın ayazında evini açtın sıcak kahvenle içimizi ısıttın uykundan oldun yarım gününü bize harcadın sağol . bora gece gece yetiştin işin ucundan tutdun sende çok sağol . yani kısacası ( pekte kısa olmadı ama ) yapımda yayında emeği geçen bütün dostlara birkez daha teşekkür. konu tanışmadan çok teşekküre döndü gibi ama çok geç olmadan teşekkürü borç bildim. burdan bütün endurocu ailesine selamlar ve sevgiler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Webbi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2012 2:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ozzy10, Hoşgeldin iyi forumlar... Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
cosfisk
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2012 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ozan merhaba,foruma hoşgeldin;teşekkürlerinle nasıl vefalı biri olduğun belli oldu..(ben zaten biliyordum..)), gönlüne sağlk... Smile Yeni motorun hayırlı olsun,bugün Face nin yerinde gördüm,maşallahı var,nice uzun yolculuklarda beraber olmak dileği ile biraderim
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2012 7:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ozzy10, Hoş geldin ,iyi forumlar Smile
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2012 10:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ozzy10, Hoşgeldiniz... Smile

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar