Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Cross Motor ve Şehir

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Cross Motor ve Şehir
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 8:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok sağol.Çok faydalı oldu bilgilendirmelerin.Sanırım KX 250'de sadece off-road lastikler var.Ama bu lastikler yerine seninkilerin ayarında lastik taksam bende sorun yaşar mıyım?Yoksa KX 250 şehir içine uygun bir makine değil mi? Çok soru sordum ama bu konuda müthiş cahilim. Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
uludereli
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 10:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaşlar.bende 2008 honda crf450x vardı,geçenlerde satıp üstüne biraz daha koyup araba aldım.evli ve3 çocuk olunca mecbur kaldım.crf 450x'i hem arazide hem asfaltta hemkısa hem uzunda yani heryerde kullandım.şundan kesinlikle eminimki şehiriçinde bundan daha zevkli bir makina olamaz.hafif,seri,atak,dengeli........tekkelimeyle tarifi imkansız.continental tkc80 lastik kullandım ve gayet iyiydi.sende şehiriçinde böyle bir makinaya bineceksen lastiklerini degiştirmeni tavsiye edrim.virajlarda , frenlemelerde vede özellikle ıslak zeminde dahagüvenli olacağına inanıyorum.görüşürüz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 10:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Voov Smile Öyle bir anlattık ki abicim Honda satış elamanı bu kadar güzel tanıtamaz ürününü.Honda bayisinde olsak almıştım bile motoru.Bir anda Kawasaki neymiş be heheeyt diye nara atasım geldi.Çok sağol uludereli abim değerlendireceğim bunu. Smile
Başa dön
uludereli
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ksm 14, 2011 12:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yokbe kardeşim,yanlış anladın beni.benim yapmaya çalıştığım honda'nın reklamı değil(benim ne haddime),şehir içinde cross tarzı bir makinanın nekadar zevkli olduğunu anlatmaktı.bunu seninle paylaşmak istedim,hepsi bu.tabiki zevk senin neistersen ona binersin. Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ksm 14, 2011 1:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende şaka yaptım abicim öylesine, takıldım. Smile Ben başlangıç için yani ilk cross için araştırdım,bu forumdan yardımcı olan bir abi daha var onunla da konuştum en uygun Kawasaki Klx 250 gibi gözüküyor.Bu Honda Crf450x başlangıç için biraz fazla güçlü gibi.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar