Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - hadi bana motor bulalım

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

hadi bana motor bulalım
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 26, 2011 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hicbir markanin canta demiri yoktu ben aldigimda. amerikadan birileri yapmisti, fotolarini alip sanayide yaptirdim. subap ayari araligini bilmiyorum. ilk bakimini serviste yaptirdim (daha 4000 km'de). 100 km icin sanirim 6000 devir civari yetiyor. performans isini cok arastirmadim. sadece enduromarket latif'te fmf egzoz oldugunu biliyorum ama o da full degil sadece tup diye biliyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
sportster
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 26, 2011 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hmm sağol dostum bilgiler için şimdi 125 lik yamaha ile bunun arasında kaldım yamaha 7500 tl bu 12000 birde yamahanın 250lilik wrı var klxin rakibi oda 14 000 tl ama o baya iyi klxe göre 6000 devir 1000 le gitmesi hmm pek zorlamıyor motoru iyi birşey motoru açarsak o 5000 devire iner gibi kısaca bu motor 70 000 km rahat kafa değiştirmeden gider gibi o vakitte ben 56 yşımda olurum motora binemem heheheh neyse 125 liğide araştıroyrum şimdi ucuz olması önemli hoş harleyden aksesuar satıp alabilirimde haha
Başa dön
elrohir-emre
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 26, 2011 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/93002-yamaha-wr-125-r-x-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

yamaha wr125r ın isteklerini karşılayacağına eminim çünkü kendimde kullandım. bu forumda kullananların verdiği bilgiler yardımcı olur sanırım, evrenşair nikli üye arkadaşım, özel mesajlada bilgi alabilirsin.
SKYGO cross200 satıldı
MONDİAL chopper250 satıldı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
sportster
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 27, 2011 9:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

okudum biraz iyi bir motora benziyor sanırsam karbüratörlü buda bakımı kolay ve enjeksiyon sistemine para yatırmamak demek.Bu motorun ömrü nedir sence?70 000 80 000 gidermi?Ben senede 30 000 kme ykın yol yapan biriyim ve motorun bakım aralıkları nasıl yag filtresi falan kolay yerdemi yada zincirini germek falan kolaymı kısaca basit bir motor arıyorum çünkü bakımları kendim yapıcam garantisi bozulsa dah ben yaparım herşeyini
Başa dön
totize
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ksm 03, 2011 8:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hernekadar asfaltta avrupa arabistan ve türkiye

Arkadaşlar eğer müsadeniz olursa konu dışında bir soru sormak istiyorum.
Özellikle yurt dışında otelde veye başka yerlerde kalırken çalınma veya başka zararlara karşı motorların korunmasını nasıl hallediyorsunuz. (yosa böyle bir sorun yokturda ben mi paranoya üretiyorum)
Bilgilendiren herkese şimdiden teşekkürler
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar