Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Türkiye Motorsiklet Kulüpleri Birliği Toplantısı-22.10.2011

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Türkiye Motorsiklet Kulüpleri Birliği Toplantısı-22.10.2011
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Sal Ekm 18, 2011 9:32 pm    Mesaj konusu: Türkiye Motorsiklet Kulüpleri Birliği Toplantısı-22.10.2011 Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar, ilgili olanlar bilir, malum yeni bir oluşum var. TMKB. Oluşum kendini aşağıdaki gibi tanımlıyor:
TÜRKİYE DE BULUNAN MOTOSİKLET GRUP VE KULÜPLERİN, HAKLARINI ÜÇÜNCÜ ŞAHIŞ KURUM VE KURULUŞLARDA ARAMALARINI SAĞLIYACAK, BÜTÜN ORGANİZASYONLARIN YAPILMASI, DUYURULMASI ,ORGANİZE EDİLMESİ VE HAREKETE GEÇİRİLMESİ VE AYRICA CAMİANIN MENFAATİNİ İÇEREN TÜM ÜCRETSİZ ETKİNLİK,FESTİVAL,EĞİTİM,RESMİ VE GAYRİ RESMİ KORTEJ V.B. ETKİNLİKLERİ YAYINLAMAK İÇİN 10 EKİM 2011 TARİHİNDE KURULMIŞTUR....!

Ben ve içimizden birçok arkadaş bu oluşuma üye, veya üye olmayı düşünüyor.
Bu oluşum yani TMKB üye gurup, klüp, topluluk temsimsilcilerinin veya üyelerinin katılımıyla 22.10.2011 ctesi akşamı Ayvalık Kalif Hotelde toplantı düzenliyor.

Bildiri:
22 EKİM 2011 de büyük Türkiye motosiklet kulüpleri buluşması yaşanacaktır.Türkiye Motosiklet Külüpler Birliğine , yönetim kurulunda yapılan katılım oylaması sonucu üye olan ( Şimdilik oylamaları yetişen ) 46 güzide kulübümüz katılacaktır.18.10.2011 tarihine kadar katılım istekleri alınmaya devam edilecektir.Bu çok önemli toplantıdan çıkacak kararları siz değerli motorseverler ile paylaşacağız.
Saygılarımızla.
Türkiye Motosiklet Kulüpleri Birliği Yönetim Kurulu.

Dileyen arkadaşlar facebook ta TMKB yazıp arkadaşlık teklinde bulunur ise oluşuma üye olabilir ve ister ise toplantıya katılmak için yine aynı sayfadan başvurarak rezv. yaptırabilir. Biz Manisa motorsiklet klübü üyesi 4 arkadaş, başkanımız ile birlikte eşlerimizi de alarak toplantıya katılacağız. Toplantı sonrası alınan kararlar ile ilgili fotolu bir raporu yayınlarım. İlgilenen arkadaşlara duyurmak istedim....
MASTEROFTORK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
sportster
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 18, 2011 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

açık fikrimi söylemek istiyorum bu motor delisinin başındaki çocugun yaptıgı bir girişim herşeyde ön planda olmak ve herşeyi kontrol etmek niyetinde bir yapısı var.Dünyanın hiçbir yerinde böyle klüpler birliği falan yoktur.Şimdi bu klüpler birliğine üye olmuyan bir klüp çanakkalede yapılıcak olan etkinliklere katılmak istediği zaman yolda jandarma durdurucak ve siz bu klüpler birliğine üye değilsiniz katılmazsınız derse ne olcak?Bu adamlar bu işi izmirde başlattı hemde polisle ortak şekilde haraket ettiler tamamen klüpleri denetim altına almak için yapılmış bir organizasyon.Ben bu işe karşıyım klüpler zaten ortak haraket eder birşey oldumu iki telefona bakan birşey bu.Burda büyük klüplerden birine üye olan varmı bilmiyorum ama ben dünya çapında en ünlü klüplerden birisine üyeyim ve biz kesinlikle karşıyız bu işe.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
sportster
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 18, 2011 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kısaca hiçkimse bir karar empoze edemez motosiklet camiasında klüpler zaten motosikletlerin üstündedir bir kardeşliktir inanın ben bir kardeşim çağırsa ölüme daha giderim ve kaç kerede çok kötü durumlarda kardeşlerimize koştuk yardım ettik bunun üstüne çıkmak istiyen hayatının hatasını yapar.Sonuçta bazı klüpler var öyle kocaeli gebze motosiklet derneğine benzemez Smile bir bakmışar yurtdışından eleman gelmiş susturuculuyla iş bitirip gitmiş bu çok tehlikeli işler insanlar dalga falan geçiyoruz abartıyoruz sanıyorlar ama isveçde olanları kimse hatırlamıyor ordada böyle bir girişim oldu ve ve aynen böyle yönetim falan seçildi ama 2 sene sonra bütün yönetim yangında yandı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mfit
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 19, 2011 3:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Motosiklet kulüplerinin dost ve birlik olması birbirlerine düşman olmasından iyidir bence.Suzekoda yazısının başında oluşumun amacını yazmış, kimseye bir zararı yok sanıyorum.Yurt dışındaki kulüpler bundan neden rahatsız olsun anlamadım.Ayrıca ülkemizdeki kulüpleride küçümsemeye gerek yok.
Webbi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 19, 2011 5:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alınan kararları sağolsun suzeko hocam paylaşacak nasılolsa bizlerle...
Bakarız duruma göre hareket ederiz; isteyen bir kulübe girer isteyen arkadaş çevresiyle gezer kim ne karışır. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar