Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - TRANSALP XL700VA

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

TRANSALP XL700VA
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tahatrek
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Tem 10, 2012 10:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cbf de dediğiniz gibi çok iyi bir seçim, bende ybr 125 var ama cbf150 nin yerini tutamadı bir türlüSmile
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
tahatrek
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2012 12:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sonunda gecikmiş olan tüvturk den muayenesinide gerçekleştiriş bulunuyorum, muayenede en önemli hususlardan birinin diş kalınlıkları olduığunu da öğrendim, benim önümdeki racing ci arkadaş maalesef muayeneden geçemedi... Bizim dişli lastikler sorunsuzca geçti...
RaQuEtTe77
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 22, 2012 3:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yaklaşık 1.5 aydır TA kullanmaktayım hergün şehir içinde (acıbadem maslak) trafikteyim...yeri geldi 4.6-4.8 vede yeri geldi 5.2 lt leri gömüşlüğüm tabi budurum tamamen kullanıma bağlı olarak değişmekte...2 hafta önce şile otobanından saklı göle gittim oradan 45 km lik mesafede olan ağvaya oradan tekrar geri dönerek toplamda 220 - 240 km gibi bir yol yaptım aldığım benzin sonucunda hesapta 4.0 lt 100 km de ölçüm aldım...enson değerlerimi verecek olursam (2 gün önce fulledim) 10.36 lt 238.8 km yaklaşık 100 km de şehir içi 4.33 lt bence gayet güzel bir rakam...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
tahatrek
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 24, 2012 9:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Muhteşem değerler değil mi? bende bu rakamları yakaladığımda bende inanamamıştımSmile gerçekten ekonomik bir motora sahip sert kullanımda 5-5.5 ları gördüğü oldu ancak genel şehir içi kullanımda sizin değerlerinizle aşağı yukarı aynı Cool

Ayrıca cumartesi günü Ali Esengülde periyodik bakıma soktum (6000 km bakımı)... Servis ücretlerininden dolayı köşe bucak kaçıyordum hatta özel servisleri bile düşündüm bir kaç yerden fiyat da aldım en mantıklı yine yetkili servis olacağını düşünerek Ali abinin kapısını çaldım... Reklam yapmış olmayayım ama periyodik bakımda beni çok etkilediler, her bir vidasını sıktılar, kontrol ettiler, zinciri temizlediler ve yağladılar, fren ayarları vs vs buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum... Yağ, yağ filtresi ve tüm ayarlar vs 180 tl civarı tuttu bence çok iyi... Diyeceksiniz ki zaten periyodik bakımda yapılması gerekenler ancak öyle servisler biliyorum ki bakım esnasında nelerin yapıldığını görmeniz mümkün değil adamlar motoru alıyorlar arkaya 3 saat sonra gel al...! servis var sevis var işte:)

Sonuç transalp den halen çok memnunum...
HELLAS
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 24, 2012 10:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tahatrek demiş ki:
Muhteşem değerler değil mi? bende bu rakamları yakaladığımda bende inanamamıştımSmile gerçekten ekonomik bir motora sahip sert kullanımda 5-5.5 ları gördüğü oldu ancak genel şehir içi kullanımda sizin değerlerinizle aşağı yukarı aynı Cool

Ayrıca cumartesi günü Ali Esengülde periyodik bakıma soktum (6000 km bakımı)... Servis ücretlerininden dolayı köşe bucak kaçıyordum hatta özel servisleri bile düşündüm bir kaç yerden fiyat da aldım en mantıklı yine yetkili servis olacağını düşünerek Ali abinin kapısını çaldım... Reklam yapmış olmayayım ama periyodik bakımda beni çok etkilediler, her bir vidasını sıktılar, kontrol ettiler, zinciri temizlediler ve yağladılar, fren ayarları vs vs buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum... Yağ, yağ filtresi ve tüm ayarlar vs 180 tl civarı tuttu bence çok iyi... Diyeceksiniz ki zaten periyodik bakımda yapılması gerekenler ancak öyle servisler biliyorum ki bakım esnasında nelerin yapıldığını görmeniz mümkün değil adamlar motoru alıyorlar arkaya 3 saat sonra gel al...! servis var sevis var işte:)

Sonuç transalp den halen çok memnunum...

BEN BUTUN BAKIMLARI KENDIM YAPIYORUM SİZE DE TAVSİYE EDERIM NE BU YA 180 TL YUHHH ÇOK PARA Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
9. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar