Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - MARKA MODEL SEÇİMİ?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

MARKA MODEL SEÇİMİ?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
RedKid
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Nis 15, 2005 9:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
İkisinin de sele yüksekliği hemen hemen aynıdır

sorun sele den çok motorun altının yere olan mesafesi , yüksekçe bir kaldırımda bile altı sürtecek gibi

NTT demiş ki:
.... hocam 0 km evet bu bozar seni ,yenge hemen anlar olayı , dolaysıyla iş yüksek model bir enduro bulmak ,yani ikinci el olayında mutabık kaldık o halde Wink valla eğer yengenin kuyumcu takıntısı varsa iş sakat Twisted Evil sonra kuyumcu efendi dükkanın önüne 950 KTM çekerse bunun tek nedeni sen olmuş olursun Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

dostum kuyumcu KTM alacak olsa ... feda olsun... camiaya bir endurocu kazanndırmış olurum.. Twisted Evil
ama bizim kuyumcu kafesçi Exclamation parayı ziyan edecek... Evil or Very Mad

Alıntı:
neyse şimdi ikinci sorun : ne amaçla kulanmak istiyorsun enduromuzu ?? yol ,toprak ? bence bu soruyu biraz acarsan iş kolaylaşacak !
tabiki üçüncü sorun : umarım yenge baklava açmasını bilir ,yoksa kuyumcunun alamadığı 950 KTM 'i Güllüoğlu alacak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
mağlum yeni Motor alacakların siteye olan baklava borcu 20 kg çıktı Twisted Evil Twisted Evil

Yazın Her hafta sonu yazlığa 350 km gidip geliyorum. Ama tek amaç yada ağırlıklı kullanım amacı bu değil. Bu işimi klimalı arabam gayet konforlu bir şekilde görüyor.
Motor Hem yazlığa giderken, ekonomik ve zevkli bir sebep olacak, hemde "yol bitti buraya kadarmış " demeyecek, "delmece vs gibi kamplara yolsuz arazi sığ dere geçişlerine" uygun olacak.
A-rı-za-lı lar gibi çamurda oynamak pek bana uymaz sanıyorum ama , hiç tadına bakmadığım bir eğlence olduğu için pek emin değilim. Geçen sonbaharda tarlada dalga enine gibi bir durumda ybr yi sürmek eğlenceli olmuştu. Smile

20 kg baklava= 20 diş çürüğü Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 15, 2005 9:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam sen o halde daha fazla yol yapiyorsun, yazlık mazlık falan olayı Rolling Eyes ama diğer yandan yine ufaktan olsa toprak işine girceksin alaşılan Twisted Evil
DL sana göre salon endurosu olduğunu dikkate alarak ,300-500 km nazik yerlerini korumak olayınıda değerlendirirsek Evil or Very Mad ,ve hacim olayını 1000 cc altında tutarsak bana göre şöyle bir recete cıkıyor :

DAKAR (dilim varmıyor söylemeye Twisted Evil Twisted Evil )
TRANSALP
AFRİCA

Mutlaka başka fikirleri olan vardır ama fikir adına ben böyle düşündüm Wink
Baklava olayına gelirsek valla dediğin doğru çürük diş sakat bir olay , valla o koltuğun hayali bile korkunç Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
hele koltuğa oturduktan sonra o lambayı yakmıyormusunuz ,işte o an bana ter basıyor Evil or Very Mad çünkü o an benim bitiğim an işte Twisted Evil

TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Nis 15, 2005 10:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

redkid, önce kararını iyi vermen lazım, yani Nurinin dediği gibi DL650 düşünmüyorsan TA uygun. Hem rahat olsun - titreşim olmasın - hemde arazide beni tatmin etsin diyebileceğin bir makine. Gerçi arazide tek silindirden başka makine haram. Africa biraz daha ağır kilosuna rağmen senin yüzünü de güldürebilir çünkü boylu poslu adamsın. Yalnız bu meretlerin de ikinci eli cep yakıyor. Piyasası hep yüksek! Baba makineni biran önce al sezon açılmak üzere bak ben tatlı hakkımdan feragat ediyorum Twisted Evil
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
AYLA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 15, 2005 11:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu sezon Honda'da ciddi indirim olacağı yönünde sağlam kaynaklı bilgiler var. Şu anda 13-14 milyarlık motoların sezon içinde 8-9 milyara kadar düşeceği söyleniyor. Özellikle Africa ve TA'larda. Böylece 2. eldede indirim Allahın emri oluyor...

Vallahi onu bunu değilde sonuçta tatlı gelecekya ne alırsan al... Biz hatice'ye değil neticeye bakıyoz... (p_03bad_1)
bide kimseye yaranamıyorum diye şikayet ediyorsun. Bak Hem motor öneriyoz, hemde müşteri buluyozzz sana
RedKid
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Nis 15, 2005 11:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
Bu sezon Honda'da ciddi indirim olacağı yönünde sağlam kaynaklı bilgiler var. Şu anda 13-14 milyarlık motoların sezon içinde 8-9 milyara kadar düşeceği söyleniyor. Özellikle Africa ve TA'larda. Böylece 2. eldede indirim Allahın emri oluyor...

sezona girmedikmi?
Ayla Exclamation bu dediğin bilgi doğruyssa! bende bundan faydalanabilirsem,,, var yaaa
(OdieAnm)
senin dişçi korkun olmayacak,
iddia ediyorum sihir yaptım sanacaksın Wink
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar