Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Giyim-kuşam ve koruyucu ekipman.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Giyim-kuşam ve koruyucu ekipman.
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Umut_YILMAZ
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Mar 25, 2010 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben de iki set ürün var. Biri yazlık takımlar diğeri de kışlık.

Ben açıkçası en memnun olduğum iki ürünü belirtebilirim burada. Bursa'dan İzmir'e dönerken yaklaşık 3 saat civarında sağanak yağışta geldik ve üzerimde yağmurluk yoktu. Dışarıdan bakıldığında fare gibi ıslanmıştım ama eve girip montumu ve pantolonumu çıkardığımda çok şaşırmıştım. Çünkü o inanılmaz yağmurda içime tek bir damla su sızmamıştı. Fotoğraf eklemesi zor geldi... affınıza sığınarak aşağıdaki sitelerin adreslerini koydum ürünleri görmeniz için. Ben deneyerek gördüm kesinlikle %100 su geçirmez ürünler.

http://www.motomaxonlineshop.com/main/bering_scorpio_roadster_kisa_ceket-37-72-41.html

http://www.motomaxonlineshop.com/main/bering_fit_pantolon_standart-217-92-87.html

Kask,eldiven, dizlik, sırt koruma.... ne olur hepsini kullanın ve ne olur bütçenizin elverdiği en kaliteli (en pahallı demiyorum) ürünleri almaya çalışın.
TRANSALP XL650V
TENERE XTZ 660
DL 1000
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
dardo
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Mar 25, 2010 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kask : schuberth s-1: herşeyine kefilim .Ses olayı katiyen yok.Kafama çok iyi oturuyor yazın havalandırması çok iyi.güneş gözlüğü yazın iyi iş yapıyor.Kışın pinlock (2. cam) iyi iş yapıyor.

Difi = sorun .Neyini aldıysam hep problem.pantolonun en iç astarını dikmekten canım çıktı.Peş para etmez hollanda menşeili safkan dandik çin malı.Sakın ve sakın hiçbir ürününe bulaşmayın.Açıklamamı isterseniz uzun uzun açıklarım.

Bering yazlık ceket: Tek kelime ile kaliteli mal.Korumaları knox marka.Bering 'in yazlık eldiveni keza aynı kalitede.Tavsıye ederim.

Deri ceket NANKAİ Very Happy TRürkiyede zor buluna bir marka nankai buhan leatrher.Korumaları en üst seviyede.Hatta sırt koruması taktığımız sırtlıklarla aynı.!.5 mm deri ve darbe yerleri çift kat besli.

Deri pantolon: hein gericke cool leather.Kaliteli malzeme korumaları hiptotec.Dizden bileğe kadar.

Eldivenler Smile Yazlık alpinestar mx2 .'ayda avuç içleri çürüdü

.Swift (bf)racing eldiven korumaları üst düzey vede çok sağlam tavsiyemdirr..difi kışlık eldiven Evil or Very Mad yukarıda açıkladım beş para etmez.hg kevlar eldiven = 50 tl leş gibi kokan eldiven.

Roleff takım Very Happy üsütmdeki roleff ceket tam 5 senelik defralarca düştüm hiçbirşy yok.pantolonu keza çok sağlam.Sonuna kadar kefilim.

sırtlık = knox aegis = mükemmel koruma .Düştüğümde direkt sırtımın üstüne düştüm.yapabileceği max korumayı yaptı.Sırtımda hiçbir problem yok.

Çizmeler: hein gericke racing = yazın ferah tutar kışın su alır .Koruması mükemmel.Defalarca erhanla slider değiştirdik .güzel mal.

Swift (bf)torsion x racing çizme.Herhalde su almayan nadir racing çizmlerdendir.Şidettle tavsiye ederim koruma üst düzey.

Uğraştım resimleri koydum en sonunda Very Happy
Umarım alack arakadaşlarıma yararlı olur

En son dardo tarafından Cum Mar 26, 2010 9:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Başa dön
lacivert
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 26, 2010 12:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zaferoz demiş ki:
Bu arada buff ı kendimiz yaptık. 2 mt çift en jarse 1mt tek en polar kumaş aldık 14 TLye. 7 tane buff çıktı terziye 1 tl den diktirdik kenarlarında da overlok yaptı.
14+7=21
21/7=3 TL ye bir buff
aklınızda olsun Smile

harika bir iş çıkarmışsınız.
fotoğraflaman mümkün mü?
Görmek isterim mutlaka.

Bende de terzi işi korsan başlığı bar..kask içine ter koruyucu olarak giyiyorum yazın.
Çizebilirdim ben, Abidin olsam:
"Siyah TRANSALP'imde kıvrılarak giden uzun ince bir yolda resmederek beni . &
Başa dön
lacivert
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 26, 2010 12:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dardo, shubert s1 çok güzel..bayıldım..Sanırım çene açılır modeli..Full face modeli nasıl sence? denemiş miydin?

Nankai ceket ve hein gericke cool pantolon muhteşemler. deri, bence varsa yoksa deri..( rüzgar demiş ya 40 kat keçe rüzgar geçe 1 kat deri rüzgar durur beri)..ama işe gidince soyunmak gerekli.. Sad

teşekkür ederim..
Çizebilirdim ben, Abidin olsam:
"Siyah TRANSALP'imde kıvrılarak giden uzun ince bir yolda resmederek beni . &
Başa dön
dardo
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Mar 26, 2010 7:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

S1 full face modeli.Çeneden açılır kaskları hiç sevmiyorum .Bana güvensiz geliyor.Valla çoğu zaman bende işe motorla giderdim.Gittiğim zaman soyunur günlük kıyafetlerimi giyerdim.Korunma benim için en önemli husustur.Banada bu alışkanlığı erhan aşıladı.Çizmesiz eldivensiz pantolonsuz binemez oldum.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
3. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar