Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kararsızım yardımlarınızı bekliyorum.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kararsızım yardımlarınızı bekliyorum.
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
armagedon_82
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Mar 18, 2010 8:35 am    Mesaj konusu: kararsızım yardımlarınızı bekliyorum. Alıntıyla Cevap Ver

slm arkadaşlar ben ist den bahadır. bi konu hakkında yardım istiycektim. fz6 fazer ile transalp arasında çok kararsızlık yaşıyorum. biri naked diğeri enduro ama ikiside çok hoş makinalar. biri 98 diğeri 52 beygir. biri 4 diğeri iki silindir. ikisinin yakıtıda aynı. açıkcası bunlarda takılı deilim. işyerimle evim arası gidiş geliş 60 km. eşimle aynı iş yerinde çalışıyoruz. güzel havalarda iş-ev arası ve hafta sonları günübirlik istanbul dışı yapmak amacım. daha çok asfaltta gidicem ama çakır çukur köy yollarında da gidebilmeliyim. ayrıca artçımda rahat olmalı. sizce hangisi? gönlüm azda olsa ta dan yana Smile)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hercul3367
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Mar 18, 2010 8:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kardeş ne bekliyon transalp almışsın bile sen... Laughing
bmw f650gs yide değerlendir bence.
[img]http://i885.photob
Başa dön
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Mar 18, 2010 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba Bahadır.
Tabii seninde yazdığın gibi ikisi de çok farkı makineler. Biri çok şık ve hızlı diğeri çok sağlam ve güvenli. ( Hele TA ın yeni modellerinde biliyorsun ABS ve kombine fren var.) Ayrıca her ikiside sınıflarında haklı elde ettikleri bir üne sahip motosikletler. Bu yüzden sana cevap yazmakda zor . Ammaaa köy yolları, değişik yerler, farklı menziller dediğin zaman cevap belli. Tabii ki Honda TA... Hatta daha geniş bir çerçevede Türkiye yollarının motosikleti endurodur denebilir. İnşaallah kendine en uygun kararı verirsin.
Sevgiler. Smile
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
dardo
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Mar 18, 2010 9:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Fazer güzel makinadır.Problemsiz uzun zaman kullanırsın.Ayrı yeten köy yollarında da gidersin.Artçı için illaki topcase takman lazım.Çok rahat ediyorlar.Eğer azda olsa hızı seviyorsan fazer derim.İşin açıkcası ikiside çok güzel makinalar.Ama ben olsam fazer derim çünkü standart 60 km bir yol var. Wink
Başa dön
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Mar 18, 2010 9:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle bizim sitede en sevilen konulardandır bu tür topicler herkes belli dönemde bu tür kararsızlıkları yaşamıştır o yüzden hemen atladım Very Happy Bende Ta ile Cbf600 arasında benzer kararsızlığı yaşamıştım. Ta da karar kıldım. Bu kış yaptığımız gezide 20 günde 6000km yaptım benim oğlanla hiç üzmedi. Dönüş yolunda bir günde 800km yol yaptım sende yap demiyorum biraz abarttık o gün ancak uzun yol rahatlığını daha başka nasıl özetleyebilirim. Dağa taşa da vurabilirsin gerçi Fazer da aynı yere girer zaten hard off road a ne fazer ne de Ta gelmez yazık olur şahsi kanaatim ikiside yol motorlarıdır. Yumuşak huylu sağlam ve konforlu olmasından dolayı Ta derim ben. Hangisi olursa olsun içine sinsin güle güle kullan
Zafer
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar