Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - gaz kesmeme problemi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

gaz kesmeme problemi
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tanselozturk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Mar 11, 2010 3:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benimde aklıma gelen o bu hafta sonu sokup on kontrol edıcem ama bunun tedavisi nedir eger yavas iniyorsa ustundeki yayla ılgılı bır sıkıntımı olur veya hava deliğinin tıkalı olması yavas ınmesını saglar dıe dusunuyorum ama temızlerken karburatoru dıkkat etmıstım ve delık tıkalı değildi net bı sekılde acıktı ve pıstonun ınmesını yavaslatacak bır etken yoktu en azından bır pislık vs gibi.olmadı soktugumde yavas kapandıgını anlarsam baska bır yayla deneme yapıcam. problemın ordan oldugunun kesınlesmesı ıcın sonra cozum uretilir illaki

tesekkur ederım bu bılgı ıcın kontrol etmem gerekenlerın basına yazıyorum bunu:)
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
makin
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Mar 11, 2010 11:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

muhtemelen arkadaşların dediği gibi gaz pistonunun yayı özelliğini kaybetmiş olabilir ve pistonu yavaş itiyodur. bir de, bir arkadaşımızın hondasında başımıza gelmişti gaz pistonunun kenarlarında zamanla tortu oluşuyor ve pistonun yuvasında hareketi zorlaşıyor. pistonu ve yuvasını scotch brite gibi birşeyle temizlemende fayda var. (sakın zımpara kullanma )
tanselozturk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Mar 12, 2010 3:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

daha once bu problemden dolayı actıgımda basıma gelmemısti daha once ama bu sebepten olabılecegını dusunup pıstonun kanllarını pıstonun ustunu ıyıce temızlemıstım.pıstonun hareketi gayet saglıklı ve rahat bu seferde bı yayı kontrol edıcem ins yaydandır
tanselozturk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Mar 19, 2010 10:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yardımlarınız için tesekkur ederim karburatoru soktum problem diaframın yayında ozellıgını yıtırmıs bıraz kapanması bazen baya guc oluyor motorun cekım kuvvetıne karsı gelemeyıp bazen cok yavas kapanıyor bazen aralık kalıyor.şimdi oraya uygun bir yay ayarlamam lazım hazır sokmuskende karburator memelerını değiştirdim yayıda almaya niyetim vardı ama klasık kawasaki cevabı sipariş verirseniz 1-2 ay içinde gelir dediler oyuzden kendım teemin etmeye calısıcam olmadı sıparıs verıcem.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar