Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - PİRANHA Diablo 3,5 inç Motosiklet Navigasyon

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

PİRANHA Diablo 3,5 inç Motosiklet Navigasyon
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aykut54
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Tem 28, 2010 7:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim motor kullanan 2 arkadasım aldı 2sindede sorun cıkardı garanti kapsamında yeni surum yukleyip gonderdiler ....

2sinide aynı hatayı vermesi fabrikasyon bi arıza olabir ..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
purpledcobra
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Tem 28, 2010 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Piranha Diablo'yu 6000 km 14 değişik ülkede kullandım son yaptığım gezide... 2 motorda da Diablo vardı. Ne yağmurda ne bozuk yolda herhangi bir sorun yaşamadık. Kullanımı kolay ama çok fazla bir özellik beklememek lazım çünkü temelde basit bir kullanım ve sağlamlık üzerine tasarlanmış motosiklet GPS'i. Kulaklık konusunda haklısınız hiçbir işe yaramıyor. Tüm yolculuk boyunca hiç sıkıntı yaratmadı bize ancak yüklediğimiz haritalar yüzünde baya bir sıkıntı yaşadık. İGO ile çalışan başarsoft haritalarından yüklemiştim ama SIRBİSTAN, ROMANYA ve BULGARİSTAN haritaları çok kötüydü... Haritalar eksik ve yetersizdi, ters yönlere giriş gösteriyordu(sadece GPS güvensek kesin kaza yapardık) dönülmez kavşaklardan dönüş veriyordu v.s. GPS her nekadar gerekli bir alet olsada her zaman DEDE'den kalma yöntem en garantisi SOR ilerle ve tekrar SOR Very Happy
Pegaso 650
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
kaanduro
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Şub 04, 2011 11:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bimeks te şu anda 200 tl civarında fiyata satılıyor.
Ben geçen hafta vatan bilgisayara gidip denedim, öyle kolay kolay kırılıp dökülecek bir alete benzemiyor.
Elde eldiven varken kullanmak biraz sıkıntı yaratacak gibi görünüyor.

Ben bu ay almayı düşünüyorum.
Başa dön
omdero
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 09, 2011 10:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bayadır araştırıyorum bende ucuz olması nedeniyle fakat olumlu olduğu kadar olumsuz yorumlarıda var o yüzden vazgeçtim almaktan öyle zannediyorum ucuz etin yahnisi durumu var o yüzden tavsiye etmem biraz tuzlu olucak ama galiba en iyisi zümo 550 inş nasip olurda alırız
Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Çrş Şub 09, 2011 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TOM TOM ONE kullanıyorum baya zamandır... Hiç sıkıntı yok! Güncellemeler süper... Bence geri hizmet yani, güncellemeler çok önemli! TOM TOM bunu cidden iyi yapıyor...

Küçük not: 180km de giderken, asfalta çakılınca da hiç bir şey olmuyor! test edildi onaylandı...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
4. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar