Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Transalp 650 düşünüyorum, bilgiye ihtiyacım var

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Transalp 650 düşünüyorum, bilgiye ihtiyacım var
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
emrello
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 13, 2010 2:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

nejgun demiş ki:
30 35 km gitmekle benzin göstergesi oynamaz.. hatta 70 80 km bile gitsen oynamaz. TA nın depo göstergesinin özelliğinden kaynaklanır bu. İlk TA kullanıcıları hep aynı durumla karşılaşır ama, herşey normaldir. Haa unutmadan 100 150 km den sonrada depo delindi zannedersin SmileSmileSmile:
hayırlısı olsun kazasız belasın kullanman dileğiyle.

Teşekkürler, benimki en dipte gösteriyor ama dolu olduğu halde. Sanırım sigorta attı veya soket vs. gibi bir sorun var. Servise göstermem lazım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 16, 2010 2:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

emrello, yeni farkettim son mesajlarını benim oğlanın aynısını almışsın Allah kaza bela göstermesin güle güle bin TA'nı gün geçtikçe daha da seveceksin Smile Bu arada dün benzin aldım 45TL'ye 210 km yapmışım kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösteren bi durum bu 7-8lt de yakabilirsin istersen benim genellikle 5,5-6,5lt/100km. Virajlara yavaş girmeyi unutma.
Sağlıkla kal
Zafer
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 16, 2010 5:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zaferoz demiş ki:
emrello, yeni farkettim son mesajlarını benim oğlanın aynısını almışsın Allah kaza bela göstermesin güle güle bin TA'nı gün geçtikçe daha da seveceksin Smile Bu arada dün benzin aldım 45TL'ye 210 km yapmışım kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösteren bi durum bu 7-8lt de yakabilirsin istersen benim genellikle 5,5-6,5lt/100km. Virajlara yavaş girmeyi unutma.
Sağlıkla kal
Zafer

Teşekkürler. Evet siyah Smile. Normalde siyah rengin çok hastası değilim ama TA'da çok güzel duruyor.

Henüz pek kullanma şansım olamadı ne yazık ki. Trafik şubede saçma sapan bir sorun çıktı, ruhsatın çıkması gecikti. Ruhsatsız kullanmak da istemiyorum. Kapıda kuzu kuzu bekliyor şimdilik. Sad
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 17, 2010 10:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yağmur soğuk demeden biniyorum ben bi kere binsen inemeyeceksin de işte neyse umarım ruhsat işlerin hallolur çıkarsın gezilere biz de resimlerine bakarız Very Happy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 18, 2010 12:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zaferoz demiş ki:
Yağmur soğuk demeden biniyorum ben bi kere binsen inemeyeceksin de işte neyse umarım ruhsat işlerin hallolur çıkarsın gezilere biz de resimlerine bakarız Very Happy

İnşallah diyelim. Smile Valla insanın motoru olup da binememesi çok kötü... Eğitimimi aldım, kullanım kitabını ezberledim, yedek malzemelerini bile toplamaya başladım ama gel gör ki kontağı çeviremiyorum. Sad Neyse ki havalar berbat.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
15. sayfa (Toplam 15 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar