Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - bir ben mi muzurum yahu?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

bir ben mi muzurum yahu?
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı/Off Topic
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
zumburuk
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 04, 2009 11:21 pm    Mesaj konusu: bir ben mi muzurum yahu? Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar selam,

Motorsiklete aktif olarak binmeye başlamadan önce farklı motorsiklet binici grupları hakkında çok farklı şeyler okumuştum, dinlemiştim. Bunlardan bir tanesi de işte choppercılar şöyledir, racingciler böyle, ama endurocular en entellektüel gruptur... o zaman kazınmıştı kafama, hmm endurocular demek... o günden sonra birçok enduro-sever ile karşılaştım... Bu siteyi de o sebepten, sevgili Okuryazar'ın tavsiyesi ile takibeder oldum ki, birçok site içinde sanırım en düzenli girip bakındığım site hala budur...

Bunca edebiyat niye mi, zira hüzün içinde elim bir kazada kaybettiğimiz Samsun'lu arkadaşlar hakkında yazılanları okurken aynı sayfada çıkan bir ilan beni dumur etti açıkcası.

Ne desem bilemedim... Ablamız "ilişkiye açık"... serde durulmayan muzurluk olunca sırf bu beyana bile birçok soru ile cevap veresim geliyor ama, tutuyorum kendimi... sonuçta forumu okuyan, ve zihni bulanmamış arkadaşlara "hadi yaw, öyle de mi olurmuş ki?" dedirterek saf zihinleri de bulandırmak istemiyorum Smile

19 yaşında eğitim üniversite! benim bildiğim gitmek istediğin değil, bitirdiğin derece söylenir ya neyse, sonuçta alkole de evet, belki yazarken kafası yerinde değildi Ceren kardeş diyor içimden bir ses... ama olsun dini islam bacımızın diyerek teselli buluyorum Twisted Evil bacımsın...

Sizi bilmem ama bu ilan beni biraz rahatsız etti arkadaşlar... "tam sallayıp ninniler eşliğinde uyutmak üzereydim şeytanımı" Wink diyenlere yüklenmese bu güzide site diye geçiyor bir yandan içimden Smile

Sonuç olarak rahatsızlığımı da paylaşayım dedim... bir rahatsız olan benmiyim, yoksa kral ciden çıplak değil mi?
----------------------------------------------
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
SERHEND
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 05, 2009 6:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zumburuk
yazıların tarafımdan itina ile takip edilir....
bu sefer konu dışında ne işi varki dedim merakla okudum.. banada bunu yazman şaşırtıcı geldi.. bi dağıldım ama toparladım....

yine değişik bi uslupla yazmışsın.. ve ahlaki deejnerasyonun yapıldıgı bir noktaya dikat çekmişsin..bu özelliklemi yapılıyor diye yargılamak istemiyorum..bayanları ve çocukları kulanarak güzel ahlaki yıkım yapılır ayrıcalıgını kulanmışlar...dini eğitimi alkol alma durumu.. sigara yazılmamış tüh tühhh..medeni hali bile ayrıntılı açıklayıcı şekilde yazmışlar...
ne diyelim.. anca pessssss Evil or Very Mad
Başa dön
zumburuk
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 05, 2009 8:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Serhand,

Bunların özellikle yapıldığını sanmıyorum. Ahlaki dejenerasyon kısmına da çok takılmıyorum açıkcası (yoktur da demiyorum, ama takıldığım nokta farklı), sadece bu tarz ucuz tahrik ile para kazanayımın bizim forumlarda yer almış olması beni rahatsız etti. Onun dışında her şeyin bir yerlerde muhakkak pazarı vardır, talebin olduğu her yerde arz da olacaktır... Ama ben o arzın merkezinde olmak istemiyorum ve endurocu arkadaşların da böylesine yoğun bir talebi yoktur gibi hissettim dün yazarken... eh öyle bakınca da bu ablanın karşımda ne işi var diye düşünmeden edemedim... olay bundan ibaret çok derin de okumamak lazım yazdıklarımı...
sonuçta
ayağını sıcak tut, başını serin,
bir iş tut kendine düşünme derin Smile
demiş bilge kişiler...
Başa dön
zumburuk
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 05, 2009 8:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Serhend,

Bu arada Evli ve İlişkiye Hazır yazsa idi, özellikle bir şeylerin yapıldığını düşünebilirdim tabi...
Başa dön
SERHEND
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 05, 2009 9:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bug-ra hocam.. şimdi bi daha baktım.. hala devam reklama..

ve benim şansımada sevinç bacım çıktı.. direk yazıya bakıyodum görmüyodum.. algıda seçicilik galiba..
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı/Off Topic Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar