Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Bir Motorcunun En Heyecanlı Anı!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Bir Motorcunun En Heyecanlı Anı!
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Ağu 30, 2004 10:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Murat,

En son doktorumuza XL200 aldık ve gönüllü hocalık yaptık. İşi hemen öğreniverdi Smile

Çalışmalara halen devam ediyoruz. Zamanla daha da iyi olacaktır. XL200 benimde çok hoşuma gitti.. Tam şehir içinde kullanılabilecek bir makine hocam.

Kendine ii bak sevgilerimle...

"Her Yolculuk Yeni Bir Maceradır......"

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Barloponty
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 01, 2004 8:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

son 6 aydır XL 200 kullanıyorum 2000 km yaptım ve alet mükemmel
100 km de 4 lt yakıyor harika ivmeleniyor hava soğutmalı motoru en sıkışık trafikte bile problem çıkartmadı.
Ayrıca biraz da offroad kullandım arazide harika yani budur
tek problemmotor hacminin düşük olması nedeniyle son hızı 110 tabi bu şehir içinde problem yaratmıyor .Ancak uzun yolda 100 120 arasını daha rahat ve kasmadan gitmesini isterdim .
<a href="mailto:barlopontybarlax@hotmail.com">barlopontybarlax@hotmail.com</a>
<a href="
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
TA6C
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 02, 2004 12:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Barloponty eline saglık....bizimle paylastıgın icin tesekkurler.. Smile

Diger arkadaslar xl200 aldınız, ee güzel...insan iki kelime yazar... Rolling Eyes
yoksa heyecanız hala devammı ediyor. Wink
herkesin sizin gibi yanında arkadası dostu yok...
kimler belki xl200 almak istiyor fakat ne motoru görmüs nede iyisiyle kötüsüyle bilgisi var.
hadi bakalım klavye basına..
Arrow Wink
Wink
http://www.bikepics.com/members/ta6c/
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Ekm 02, 2004 11:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam Barloponty,

Makine gerçekten harika..

Bende 2-3 sefer kullandım ve 100 üzerinden 100 puan verdim. Gerek hafifliği gerekse kıvraklığı ile XL200 hem yeni başlayanlara, hem şehir içinde ve hemde arazide mükemmel bir alet. Uzun yolda tabii ki fazla performans bekleme ama 90 Km/saat olarak düşünürsek bu motorla değil Türkiye turu yurt dışına bile gidilebilir bence...

Hele 2 sene evvel Zafer'le birlikte benim XT600 E ile Ankara'ya giderken gördüğümüz Honda Titan 125'e binmiş ve tepeleme yüklü İstanbul'lu karı-kocayı görünce kendimden utandım. Onlarda İstanbul'dan yola çıkıp Doğu Karadeniz gezisi yapmışlar ve dönüş yolundalardı. Yağmurlu bir hafta sonu selamlaştık. Bir süre yol arkadaşlığı yaptık. Daha sonra koptuk tabii... İnanılmaz hoşumuza gitti hehe Laughing

İnsan gezmek istedikten sonra altındaki motorun ufaklığı hiç önemli değil. Yeter ki onun hakkını versin. Şimdi o çift burada olsada bir iki satır döktürse ne iyi olurdu Wink

Dimi Zafer?

(Eminim o günlere döndün birden hehehe...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Barloponty
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 03, 2004 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B demiş ki:
Gerek hafifliği gerekse kıvraklığı ile XL200 hem yeni başlayanlara, hem şehir içinde ve hemde arazide mükemmel bir alet. Uzun yolda tabii ki fazla performans bekleme ama 90 Km/saat olarak düşünürsek

Hafiflik ve kıvraklık konusunda kesinlikle çok haklısınız Ayrıca biraz alete alışmaya başladığınızda XL 200 ün virajları neredeyse kendi kendine dönebildiğini fark ediyorsunuz. Öyle motoru şöyle yatırayım böyle yapayım falan demenize gerek yok en ufak hareketinize gayet iyi tepki veriyor.
90 km ile kesinlikle sorunsuz,aşırı bir titreşim yaşamadan gidiyorsunuz ama tabi bir cruser havası beklemeyin nede olsa derin dişli lastikler var üzerinde. 100 den sonra artık kasmaya başlıyor.
Söylemeyi unuttuğum bir dezavantajı daha var oda selesi malesef tek parça ve sert olan selesi pek ergonomik degil. yani 1 saat sonra seleden kalktığınızda kuyruk sokumunuzda bir ağrı oluyor.
Ancak bu alet nede olsa kross tan bozma bir alet olduğundan chopper selesi beklememek lazım. Aynı nedenden dolayı teorik olarak uzun yol motoru da değildir . ayrıca uzun yolda yüksek süratlerde önde herhangi bir camı olmadığından doğrudan rüzgara maaruz kalıyorsunuz .
Ben burada az sayıda olan (3) dezavantajlarından bahsettim AMA
YİNEDE MÜKEMMEL BİR ALET
<a href="mailto:barlopontybarlax@hotmail.com">barlopontybarlax@hotmail.com</a>
<a href="
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar