Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Dunlop TRAİLMAX

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Dunlop TRAİLMAX
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
the_venturer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Nis 26, 2009 9:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Benim tavsiyem Michelin Anakee. Çamurda ve kumda zorlanırsın sadece. Yağış ve asfaltta harika. Toz,taş üstünde iyi. Yukarıda yazılı lastiklerle arazide rahat edersin fakat o etaba giderken o asfaltta nasıl tutunursun o dişlerle bilemem. Tourance ya da Karo ve TKC yurtdışında çok tercih edilir F serisi üzerinde.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hayta
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal May 05, 2009 8:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

xt 600 de iki takım dunlop eskittim lastik patlasada yere çökmedi üç gün öyle kullandım ben üzerindeyken de lastiğin biraz inmiş gibi bi görünümü vardı sonra hava basmaya gittim sadece 2 psi hava gördüm uzun seyahatlerde bulunmaz nimet ama sert lastik üretim tarihi bir yıl önce olmasına rağmen. şimdi michelin kullanıyorum daha yumuşak ve konforlu bundan sonra galiba hep michelin alırım
Başa dön
Karahisar03
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 10, 2009 11:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Lastiğinizi almışsınız. Ama başlık itibariyle arkadaşlarla tecrubeleri paylaşmak gereken konu diye düşünüp nacizane fikrimi yazıyorum. Bende KLR de orjinal Dunlop trialmax vardı. Arka lastik 12700 km de artık tmam dedi. Tarihi iyce geçmişti artık. Ön lastikte sanki dişler yeniymiş gibi durmasına rağmen ikisinide değiştirdim. Baya bir araştırdıktan sonra Performan maliyet faydası derken , ekonomik perfonmans kriteriyle Prelli MT 90 A/T de karar kıldım. Sizinke STtamamen cadde, A/T %70 Asfalt %30 arazi diye tanımlanmakta. Ancak Hard arazide kesnlikle sıkıntı yaratacağı kesin zatenonuda iddia etmiyorlar. Desen itibariylede böyl bişey beklemek doğru değil. Asfalt kullanımına gelince Dunlop ile kıyasladığımda Kesinlikle Dunlop u tercih etmem gerekirmiş Ama distribitör firma Haziran da lastik getireceğini söyledi ve uygun tarihli olmadığından alamamıştım. Velhasıl MT 90 iyi , yol tutuşu güzel ama Dunlop bence daha iyi ve konforlu idi. Dunlp un yol tutuşu ve arazi becrisi bu lastiğe kıyasla çok daha iyiydi. Diğer markaları kullanmadım ( Yani enduroda kullanmadı Fazer de M3 kullandım Sakız gibi yol ypışırdı. ) Bilmiyorum. Selamlar.
Başa dön
psile2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 10, 2009 1:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkese tekrar merhebalar

Pirelli 90ST ile ilgili izlenimler(motorumu satmış olmama rağmen 300-400 kmlik tecrübe ve sattığım kişiden aldığım gerbildirimler doğrultusunda):
Görünüş: kusursuz
Asfalt(Kuru): Isınana kada kötü, ısındıktan sonra gayet iyi
Islak zemin: Güvenli
Dayanıklılık: Diş desenleri hala mükemmel fakat hamur yapısı çabuk bozuluyor gibi
Arazi: Kaydırıyor, ancak tatminkar!!!
---------------------------------
Başa dön
HTBAYDAR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 07, 2009 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Trailmax kullanıyorum. Kuru asfalt tutuş iyi denebilir. Mıcır, çamur kum vs., çok kötü. Islak zemin performansı ise süper. Yağmurda bu kadar güven veren başka lastik var mı bilemiyorum. Yol dışında kullanmayan arkadaşlara tavsiye edebilirim. Arazi meraklılarına ise önermiyorum. Köy yollarında falan ise ne iyi ne kötü diyebilirim. Diğer lastiklerden farksız Smile

Forumda öylesine dolaşırken başlığı gördüm, lastiğim hakkında yorum yapayım dedim...
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar