Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - OMM İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİM SEMİNERİ 8 KASIM 2008-ARTVİN

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

OMM İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİM SEMİNERİ 8 KASIM 2008-ARTVİN
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
wolfmann08
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 13, 2008 12:25 am    Mesaj konusu: OMM İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİM SEMİNERİ 8 KASIM 2008-ARTVİN Alıntıyla Cevap Ver

Artvin Motosiklet Kulübü organizasyonun da Türkiye de ileri sürüş eğitimi veren ilk kuruluş olan ve Türk motosiklet eğitmenlerinin de yetişmesinde öncülük yapan OMM,nin (One More Mile Riders) eğitmenleri tarafından verilen eğitim seminerine ilimizdeki motosiklet kullanıcılarını ve motosiklet sevdalılarınca yoğun ilgi gördü.
Artvin Motosiklet Kulübünün İlimizde ilk olarak organize ettiği ve Artvin Gençlik Merkezi Toplantı salonunda gerçekleşen semineri, OMM Derneği İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni Kaan TUNA gerçekleştirildi.
Seminere ilimizdeki birçok motosiklet sevdalısı ve çevre illerden motosikletleriyle gelen onlarca motosikletlinin katılımıyla gerçekleşti.

OMM (One More Mile) Eğitmeni Kaan TUNA

Eğitim yaklaşık 5 Saat sürdü dolayısıyla saat başı ara verildi bu aralarda katılımcılar kaan beye yoğun ilgi gösterdi

Rizeden katılan Motosikletçi dostlarımız Sedat abi de gelecekti (Endurocu53) herkes tanır siteden maalesef katılamadı bilindiği üzere kendisine buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum bir an evvel tekrar demir atına kavuşur katılır aramıza

Ve eğitimin sonunda hatıra fotoğrafı. Bu eğitimin sonunda doğru bildiğimiz yanlışların farkına vardık ve eğitimin önemini bir kez daha anladık. Ülkemizdeki Motosiklete ve kullanıcılarının hak ettiği saygıyı ve hoş görüyü kazanabilmemiz için öncelikle eğitim anlamında donanımlı olmalıyız ki kendimizi her yerde ifade edebilelim kendimizi koruyabilelim bu tür eğitim seminerlerinin dahada yagınlaşması gerektiğini düşünüyorum. Artvinden herkese saygı ve selamlar
www.artvinmotosikletkulubu.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
cemt55
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 13, 2008 6:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Daha önce de belirttiğim gibi emeği geçenleri tebrik ediyorum. Katılamadığım için bunu bir kayıp olarak düşünüyorum.
Eğitim yapmak istedikten sonra, şartlar ne olursa olsun yapılır. Benzer çalışmaları daha küçük gruplar halinde geçtiğimiz yıl ilkyardım konularında Dr. Şinasi Gönenç abimizle biz de Samsun'da yapıyorduk. Temennim yaptığınız çalışmanın hepimize örnek teşkil etmesi ve benzerlerinin de diğer illerde artarak devam etmesidir.
Saygılarımla,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
wolfmann08
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 13, 2008 8:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cemt55 demiş ki:
Daha önce de belirttiğim gibi emeği geçenleri tebrik ediyorum. Katılamadığım için bunu bir kayıp olarak düşünüyorum.
Eğitim yapmak istedikten sonra, şartlar ne olursa olsun yapılır. Benzer çalışmaları daha küçük gruplar halinde geçtiğimiz yıl ilkyardım konularında Dr. Şinasi Gönenç abimizle biz de Samsun'da yapıyorduk. Temennim yaptığınız çalışmanın hepimize örnek teşkil etmesi ve benzerlerinin de diğer illerde artarak devam etmesidir.
Saygılarımla,
Cem bey gerçektende çok faydalı bir eğitim programı oldu.Katılamadığınız için üzülmeyin onumuzdekı yıl temmuzda festıval duzunleme planımız var o zaman bızım mısafırımız olursun bende sıze egıtım cd lerını veririm oradan gelmış gibi olursunuz hoşçakalın
www.artvinmotosikletkulubu.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
cemt55
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 13, 2008 8:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

wolfmann08 demiş ki:
cemt55 demiş ki:
Saygılarımla,
Cem bey gerçektende çok faydalı bir eğitim programı oldu.Katılamadığınız için üzülmeyin onumuzdekı yıl temmuzda festıval duzunleme planımız var o zaman bızım mısafırımız olursun bende sıze egıtım cd lerını veririm oradan gelmış gibi olursunuz hoşçakalın

Nazik davetin için çok teşekkür ederim dostum. Festival olursa inşallah katılır, tanışırız. Buralardan katılacak arkadaşlar da mutlaka olacaktır. Aslında Kafkasörü de çok merak ediyorum. Tarihler tutarsa mükemmel olurdu. Sadece bir öneri kendimce.
Sağlıcakla kalın, selamlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
dr_inanc_sargin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 15, 2008 11:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok önemli bir topic, motosiklet kullanıcılarının bakış açısını değiştiren bir eğitim bu. Ben de Kaan'a davetinizi kırmadığı için teşekkür ederim. Smile
Festivali de sabırsızlıkla bekliyoruz. artvin'e sevgiler.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar