Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ZİRVEDEN ENDUROLARLA KAÇKARLARA BAKIŞ

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ZİRVEDEN ENDUROLARLA KAÇKARLARA BAKIŞ
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mustafa45
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Hzr 12, 2008 11:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ENDUROCU53, yaw arkadaşlar koyman böle fotolar siteye be Crying or Very sad
fakirin önünde ekmek yenmez bilmiyonuzmı ha Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ağzımın suyu akarak bakdım fotolara beee Smile
emeğinize tekerinize objektifinize sağlık devamınıda İSTERÜÜKKK Mr. Green Mr. Green

aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
SEVGİLİM DL650im ROZİNANTEm
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 12, 2008 11:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hepat demiş ki:
Abi güzel gezmişsiniz.Ne yazık ki ben oks de görevliydim.Bu nedenle o haftada yatmıştı fakat açıkçası mera etmiştim bu yağömurda ne yaptılar nasıl gittiler diye.Valla sizi durduracak bir şey düşünemiyorum yağmur çamur dinelemeyen gerçek nedurocularsınız.Neyse ben bu cuma Erkinl birlikte Erzuruma kaçıyorum gitmeden bi görüşürüz bi plan yparız olmadı.Selamlar.Bu arada gitmeden bi kırmızı pullu da yemek isterim hani malum gelecek hafta elveda karadeniz diyoruz.

salim hocam seni geç tanıdım erken kaybediyorum .bu hafta bi aksilik olmaz ise siz erzuruma cuma günü geçin biz cumartesi çıkalım kırık leylek boğazında cumartesi bizim kampta buluşalım rızkımız varsa o dediğin balıkladan yiyelim ve bayburt soğanlı üzeri çaykaradan rizeye dönelim bunu ayrıntılı görüşelim seni arayacağım . saygılar
Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 12, 2008 12:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mustafa45 demiş ki:
ENDUROCU53, yaw arkadaşlar koyman böle fotolar siteye be Crying or Very sad
fakirin önünde ekmek yenmez bilmiyonuzmı ha Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ağzımın suyu akarak bakdım fotolara beee Smile
emeğinize tekerinize objektifinize sağlık devamınıda İSTERÜÜKKK Mr. Green Mr. Green

AB ye girmek için uğraş veriyor ulkemiz bu resimlerin işkence unsuru olacağını düşünemedik haklısın . gelecek sefere baluklarun iskeletini çekeceğim. hani küçük TEMEL e okulda öğretmeni insan iskeletini gösterip sormuş ya bu ne diye oda İNSAN KİLÇUĞUDUR öğretmenim demiş . şaka bir yana fazla üzülme dostum atla motoruna gel mutlak sanada birkaç balık tutarız ..
Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 12, 2008 12:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cenker demiş ki:
Sedat hocam yine hakkını vermişsiniz gezinin, harika yollar ve fotoğraflar. Yanlız o balıklar az gibi gözüktü bana Very Happy
Birde konu harici sorum olacak: ağustos gecelerinde yaylalar kaç derece olur, tek kat çadır ve uyku tulumuyla üşünürmü oralarda ?

balıklar azdı 7 tane tavada kafacukları saydunmi 7 tanedur . .tabii iki kafali baluk tutmaduysak 7 baluk idi. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ağustos gecelerinde burda her yaylada tekkat çadır mat ve uyku tulumu yeter ama biraz sıcağı sevene bir battaniye keyif çayı gibi olur.sen yinede alabilirsen bir battaniye al yada uyku tulumun soğuğa dayanıklı olsun. yoksa saat gece 3 ten sonra üşüdüğünü hissedersin .
Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 12, 2008 12:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

transalpp_fatih demiş ki:
Paylaşım için teşekkürler, imkanlarınız ve gezmek için yerleriniz çok güzel kıskandırıcı Twisted Evil Twisted Evil

fatih kardeşim haklısın gerçekten karadenizde yaşayanlar bu konuda biraz şanslı ama biz sizleri bekliyoruz bu güzellikleri beraber yaşamak için .
slm ve sevgiler
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
4. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar