Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 2000 F650 GS ABS LAMBASI YANIYOR NEDENDİR

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

2000 F650 GS ABS LAMBASI YANIYOR NEDENDİR
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 07, 2008 5:28 pm    Mesaj konusu: 2000 F650 GS ABS LAMBASI YANIYOR NEDENDİR Alıntıyla Cevap Ver

F 650 GS motorumun abs lambası hareket ettikten bir muddet sonra yanıyor yani abs devreden çıkıyor galiba okuyuculara ustam ayar yaptı yine olmadı beyinden olurmu bu sıkıntıyı benim gibi yaşayan bir dostum varmı ben rizedeyim burda servis yok . çıkıp ankaraya gitmek zor.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
atacolor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş May 08, 2008 8:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

beyinden de olur diğer herşeydende olur(okuyucu sensör v.b).
a.b.s. hepinizin bildigi gibi kilitlenmeyi önleyici sistem demektir.tekerleğin yol üzerinde (kilitlenip durmadan)sürekli hareketini sağlamak suretiyle kendi kafasına göre değil ama sizin istediğiniz yöne hareket etmenizi sağlayıp düşmenizi önler.Çünki tekerlek ani frenlemede kilitlenip dönmezse kayar bu kayma kontrolsüz güç demektir siz onu kontrol edemezseniz o sizi kontrol eder.
Adındada anlaşılacağı gibi bir sistemdir,karmaşık bir yapıdır.O bakımdan abs arızası ihmale gelmeyecek kadar önemlidir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Gurkan_SENOL41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts May 12, 2008 12:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

beyinden oladuğunu zannetmiyorum.balatalrın ayırıp ayırmadığına bakınız okuyucuya bakınız.arıza olduğuından beyin devre dışı bırakıyor..merkez aşırı ızınabiliyor balataların ayırmamasından dolayı.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts May 12, 2008 6:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tşk ler gurkan dostum balataları kontrol ettik okuyucuları 0.5 mm yani mm yarısı sbop ayar çakısı ile ayarladık düzeldi ilginize tşk .
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
motorcuk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt May 31, 2008 11:14 am    Mesaj konusu: F 650 GS 2001 STOP EDİYOR Alıntıyla Cevap Ver

MesajTarih: Cmt May 31, 2008 11:06 am Mesaj konusu: F 650 GS STOP EDİYOR Alıntıyla Cevap Ver Mesajı değiştir/sil
bu gün şehir içi yolda aniden stop etti ABS lambası yandı,söndü sonra bütün elektrik kesildi kontağı açıp kapayınca düzeldi sonra defalarca tekrar etti otoyola çıktım verdim gazı düzeldi aslan gibi oldu tekrar şehir içi yaptım gene stop etti eve zor geldim .böyle bir şey başına gelen varmı varsa nasıl düzeldi biraz bilgiye ihtiyacım var (BMW servise gitmemek için)cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Melih
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Skype Adresi
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar