Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW, Borusandan ayrılıyor, Türkiye'ye kendi geliyor

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW, Borusandan ayrılıyor, Türkiye'ye kendi geliyor
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
FLamen
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ekm 13, 2008 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vallahi ben motor konusunda şanssız, ama parca konusunda sanslı F650gs kullanıcılarındanım... 2006 model ( 15.000 km ) motor aldım 3 ay once ve 2 defa servise tasidim..
ayrıntılarını baska bir konu baslıgında anlatacagım.. bmw ve borusan konusunda biraz sinirliyim denebilir..

parca konusunda sanslıyım cunku almanya'da tanıdıklar var Smile mesela burada 170 eu olan gidon rulmanını 25 eu alıyorsunuz...

uzun lafin kısası borusan yada bmw nasıl olacagı bilinmez.. onemli olan buradaki musteriye bakıs acısında... bmw kendide gelse gumruk vergiden dolayı parcalar pahalı gelir, teslim sureleri kısalabilir belki...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
aadem34
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 14, 2008 5:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ENDUROCU53 demiş ki:
hizmette kalite gelecekse buyursun kim gelecekse gelsin. borusandan pek razı olan yok gibi ben rizedeyim . ne tür adı gibi işlem yaptığına bazı ufak alışverişler dışında fazla şahit olmadım. ama parça fiyatları boru gibi bi f650 gs gaz teli 31 euro bir eksantrik zincir gerdirme mermi kovanı gibi bişey 54 euro anormal ama ya bide 3 ay beklesek yine bin şükür bu iş zaten zevk işi para suyunu çekmeye başladımı sataçağız binemiycez. ama genelde marka motorlarda parça fiyatları birbirlerine yakın burda avantaj yedekparça ve serviste hızlı olanda . bide karadenizde belki trabzonda ( ben rizeliyim ) bmv araba servisine ilaveten motorlara mekanik ve elektronik aksamlarına bakım yapabilecek bir yerin olması bizi sevindirir . bazan parada işe yaramıyor .mesela benim bmv f650 gs motorumun hareket ettikten bir müddet sonra abs lambası yanıyor yani abs devreden çıkıyor ama ne olduğunu bulamadık nereye gidersin şimdi ankara istanbul beğen biryer 800 km biri 1200 km biri on liralık işe 20 vermeye razı olsan ne olacak yapan olmadıktan sonra . tüm dostlara arızasız seyirler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
dlimavi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 05, 2008 12:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar ben BMW sempazitanı değilim ayrıca her marka japon motorda kullandım ama başımdan geçen olayı anlatayım..
BMW R60 motoruma platin sordum borusan'a (motorum 77 model 31 yaşında) ellerinde olmadığını ama 15 gün beklersem Almanya'dan getirtebileceklerini söylediler. Motorun şase numarasını verdim parçanın fiyatının 16€ oldunu buldular... Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme !! Hangi japon distribitörü bunu yapabilir Question bırakın 31 yaşında motora parça, 15 yaşındaki motoru sorduğunuzda o da ne bizde öyle motor yok diyorlar.. Tabii okadar yıl sağlam kalabildiyse ...

TEKİRDAĞ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar