Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - XT 660 Hakkında Yardımcı Olur musunuz???

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

XT 660 Hakkında Yardımcı Olur musunuz???
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kapcaxsani85
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2007 12:01 am    Mesaj konusu: XT 660 Hakkında Yardımcı Olur musunuz??? Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaşlar.bir konuda yardımınızı rica ediyorum.Bir xt 660 r almayı düşünüyorum yaza doğru.Yalnız bir sorunum var o da boy sorunu.Motoru daha çok toprak yolda kullanacağım için ayaklarımın yere teması beni düşündürüyor.Boyum 170 cm.Acaba bu motorun selesi alçaltılabilir mi.Sele traşlaması gibi şeyler duydum.Bununla en fazla ne kadar alçalır.Motoru uzun yolda pek kullanmayacağım için bu pek önemli değil.Eğer herhangi bir alçalma mümkün olmazsa f 650 gs alırım diye düşünüyorum.Ama onun toprak koşullarında ne derece iyi olduğunu bilmiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Hamza Anaç.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
volkano
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2007 11:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm..motoru orta amörtüsörden indiremesen bile ki indirirsin,çatallardan yaklaşık 3-4 cm indire bilirsin..yani alçaltmak kesinlikle sorun deyil. sizinle aynı boydayız , bende orta amürtisörden 1 cm kadar indirdim ve arazide rahatlıkla kullanıyorum..zaten korkma nasıl alışırsan öyle gider Wink
kapcaxsani85
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 10, 2007 4:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kardeş verdiğin bilgiler için sağol.Zaten motor acemisi de sayılmam yalnız motoru her zaman tek kullanmıyorum.İki kişi kullandığım da çok oluyor ve ayrıca enduro sınıfını hiç kullanmadım.Bu yüzden bilgi alma gereği duydum.Bir de motoru çataldan alçaltma da olabilir diyorsun.peki bunu nasıl yaptıracağım.Çatallardan keserek mi oluyor hem öyle oluyorsa bunun motorun de4ngesine bir etkisi olmuyor mu.Bunlar da kafama takıldı işte cevap yazarsanız çok makbule geçer.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
extrailt
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ksm 12, 2007 8:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kardeş boyum 1.68 kimseye sormadan xt660r aldım halen biniyorum yokuşta,bayır aşağı duruşlarda sadece yana devirisin oda sorun değil ben sayamadım ama debriyaj kolunu hiç kırmadım hep yamuldu ısıttım düzelttim,kendine boy ile dert edip almamazlık yapma sadece ön tarafı alçat yeterlidir,kısa mesafeler için alacaksan hiç alma,dağda,taşta gideceksen de alma arka fren toprak yolda bi işe yaramaz 175 kg topral yolda acayip kötü 250 ya da 450 special al derim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
BianchiDakar
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 03, 2008 1:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vallaha benim boy da 1.68m Smile.Bunu devirmeden kullanamıyor muyuz yani?BMW'de almak istemiyorum alçak ama çok pahalı ve XT660lara göre daha az arazi ağırlıklı makinalar XT660 da aradığım herşey var ama ben de merak ediyorum rahatça kullanabilir miyim?bilen varsa beri gelsin Smile.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar