Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - mot. kullanmak için gerekli giysiveaparatlarhakkında yardım

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

mot. kullanmak için gerekli giysiveaparatlarhakkında yardım
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Şub 15, 2005 10:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam

Arkadaslar yetirince aydinlatici bilgi vermisler ama bende birsey ekliyeyim bari. Very Happy
Gecen sene bahar aylarinda aldik motorlarimizi,ve ilk heyecn ile dolasiyoruz.
Tabiki ehliyet sinavina giremedik kacirdik.Fakat kafi arkadasimiz isiklarda kalip arkasindan gelen aractan kacamayinca orada tikandik.
Hakan arkadasimizin dedigi gibi butun cezalar sizin ustunuzde kaliyor.
Kendine mi acirsin (zaten dusmussun heryerin aciyor Very Happy ) motorami acirsin, hele hele cikan cezalari kabaca bir fiyata koyarsak 800 - 1000 Ytl arasi birsey.
Butun bu sikintilar butun acilari bastiriyor ya neyse kesinlikle ehliyet sart arkadaslar kesinlikle.

Kiyafet konusuna gelince sana bir iki ornek vereyim Spidi'nin montunu aldim 255 euro deri falan degil haaa sasirma tekstil yani korumalik li falan
ayni montu louis de gordum ve bileklerimi kesecektim. Very Happy 115 euro fiyat vermisler.
kask ona gore eldiven bot yagmurluk yani aklina gelebilecek ne varsa %70 daha ucuz hele hele bazi malzemeler sudan ucuz yav. Very Happy

Benden sana tavsiye degil de bu soyledigim dikkate alirsan sevinirim.
once ekipmanlarini al ilk once kask mont eldiven bot ondan sonra motora yonel derim.
Cunku motora verdigin para kadar malzemeye de para harcadigin icin hani bir sarkinin icinde gecen bir bolum var adini hatirlayamadim simdi ( Sonradan Kor ) derim. Twisted Evil
Simdiden hayirli olsun kazasiz belasiz hayirli surusler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
sanchez
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Şub 15, 2005 1:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çok teşekkür ederim ilginize ve bilginize:)

açıkçası ehliyeti bişekilde idare edeceğim elime deçene kadar. bu hafta onada başvuracağım sanırm sınav dönemi 24nisana denk geliyor. mayıs sonuna kadar ise allaha emanet kullanacağım sanırm

malzemelere gelince, bende bugün ilk defa bir mağazaya girdim sirkecide revit markasını distrübütörüymüş. (bi konunun yenisi acemisi olmak ne kötü bişey ya)
tezgahtar arkadaş bişeyler sayıyo ama iyisimi kötüsümü pahalı mı güvenemiyorum.
oyüzden en güvendiğim yer olan buraya sormak istedim yine!

revit mont : full korumalı, korumalıklar ve iç yeleği çıkabiliyor, kumaşı yanmaz falanmış, bel hizasında. denedim hoşumada gitti
fiyat : 190 euro

orina korumalı eldiven :
fiyat : 30 euro

kask : Lazer bullet çeneyide kapatanlardan
fiyat : 90 euro

ufo dizlik-bellik kampanyadaymış fiyat : 49 euro

buarada peşin ödemelerde %10dan başka inmiyorlar.

bufiyatlar-marka sizce iyimidir. yada daha ucuza alabileceğim yerler olabilirmi bildiğiniz? tabi gereken kalitenin dışına çıkmadan!

buarada ordan çıkışta biyerde eldivenleri 25 YTL ye kaskları da 20YTLden başlayan fiyatlara gördüm. acaba bazı parçalar bu şekilde ucuz yollu alınamaz mı? yani çok farkeder mi?

bu arada XL200 yorumların için teşekkür ederim. motorun hala satılık mı?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
sanchez
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Şub 19, 2005 1:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya arkadaşlar bir iki soruda sıkıldınız sanırım kimse cevap vermez oldu.

forumları zaten takip ederek merak ettiğim birçok şeyi öğrendim ama bazı şeyleri deneyerek tecrübe edinen arkadaşlardan yardım etmelerini rica ediyorum

herzaman KASK-MOT-ELDİVEN falan almayacağım ve bir ana önce almak istiyorum yoksa arkadaşlarım mesleğim icabı motorlu olmanın tehlikelerini bana işlemeye başladılar ve o yapacağım masrafa 2.el bi oto almamı tavsiye ediyorlar (A-2ehliyet-aparatlar-motor-vs.)

bu arada haksız sayılmazlar Dans eğitmenliği yapıyorum ve uzun yıllarda bu meslekte ilerlemeyi düşünüyorum. ve hatta en iyilerinden biri olduğumu da eklemek isterim Wink (enazından tanıyan bilen yüzlerce insandan aldığım tepkiler bunlar)

dolayısıyla biraz çekinmiyorda değilim! enufak bikaza maddi açıdan beni çökertebilir verdiğim derslerden uzak kalacağım oranda!

herneyse. gönlüm yine de yıllar önce ikiteker üzerinde yaşadığım yıllardan yana...
umarım sıkmamışımdır yine Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt Şub 19, 2005 1:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ya Allah korusun sen bi bileğini bile burksan senin için kötü.(Gerçi hepimiz için geçerli ama )Fakat ben şöyle düşünüyorum:Sen bileğini kaldırımdan inerken yada merdiven çıkarken de burkabilirsin.O halde tam korumalarını alacaksın ve gönül rahatlığıyla motoruna bineceksin.Yoksa evde ekmek bile kızartamazsın(Ya elektrik çarparsa?)Motorculuğu bilmeyen insanlar bu konuda çok moral bozucu olabiliyorlar.Tabii iyi niyetliler ama sen motorculara ve içinden gelen sese kulak ver.Sana ve hepimize Allahtan güvenli,kazasız belasız sürüşler diliyorum.Sevgiler.
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
TOL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Şub 24, 2005 11:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam sanchez, arkadaşları bilmem ama bana fiyatlar makul geldi, bir de tabi şu taksit furyalarınıda unutma. sirkecide bile bir çok dükkan kedi kartına 5-6 taksit yapıyor. bir de senin listede bot göremedim. yalnız ıslnam üşüme değil aman derim bi arkadaşın ayak parmakları gitmişti korumalara dikkat. kolay gele.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar