Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ISINMA TURLARI

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ISINMA TURLARI
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
afro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 31, 2005 12:20 pm    Mesaj konusu: ISINMA TURLARI Alıntıyla Cevap Ver

Valla NTT'nin yazdığı, gecen haftaki gezi rapodunu gördükten sonra benimki ancak ısınma turu olabilir diye düsünüyorum, ama bana şimdilik yetti de arttı.

Bu pazar saat 10.30 gibi hafif atıştıran karın altında, belgrat ormanına dalmak için evden çıktım. Ormana vardığımda dinlenme tesislerinden birinde bir tos ve çayla enerji toplayıp daldım araziye.

Yaprak kaplı toprak yollar ve ara sıra kanal oluşturan su dolu teker izlerinden ilerledim. Birsürü çıkmayan yollara girip çıktıktan sonra bundan sıkılıp, biraz da kumun tadına bakmak için Kemerburgaz'dan Ağaçlı'ya gittim. Yazın plaj olan sahil bomboştu. Kapalı ve hafif karlı havada, 3-4 m. yüksekliğinde köpüren dalgalar ve bomboş sahil çok dramatik bir görüntü oluşturuyordu.

Biraz daha kumpa debelenip, etraftaki kum ocağı alanlarına daldım. Yol üzerindeki bir bir su birikintisi tahmin ettiğimden daha derin çıkınca bayaa bir ıslandım. Ama çok ta hoşuma gitti. Bir kaç rampadan atlama denemesi yaptım.
Bu da beni kesmedi. Dönüşte ormana tekrar girdim. İşte işin b.kuda o zaman çıktı. Şu aşağıda gördüğünüz hazuzcuk yoluma çıkıverdi. Uzunzamandır hiç bir aracın oradan geçmediği belliydi. Ama "ne olabilirki" diye gözüme bir yol kestirdim. Bir teker izinden girip digerinden çıkacaktım. Suya daldım. Suyun derinligi yaklaşık 30 cm. ve artı 30 cm. de balçık. Motor altımdan kayıverdi ve suyun içine yığıldım. Karbüratöre ve elektrik sistemine su kaçmadan motoru kaldırmaya çalışırken telaşla suya düştüm. Bi gayret motoru dik konuma getirip kendimi de suyun kenarına zor attım. Sonrası; biraz dinlenip, binmedin gazlayarak motoru bin miktar havuzun dışına çıkarıp bu anı görüntüledikten sonra tıpış tıpış eve...

Direk oto yıkamacıya girdim. Kardeş motoru da beni de yıka dedim.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 31, 2005 12:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HELAL AFROOOOOO Yakışır Twisted Evil
ısınma turu ne demek hocam ?? olaya girmişin işte Twisted Evil Twisted Evil
ama Afro allah aşkına nasıl KTM olayı ?? ( ben anlatsam yine abartıyor derler ,hani sen hiç olmasa BMW den taze dönmüş bir KTM ci olarka anlat ) Twisted Evil
bundan sonra aynı resim karelerinde olmaya gayret edeceğiz Wink

funduro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 31, 2005 1:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam, keşke haber verseydin... En yeni KTM'ciler olarak beraber girerdik olaya Smile Neyse başka bir zaman inşallah.

Çok güzel olmuş ellerine sağlık Twisted Evil

Yaw ben de siftah yaptım ama elimde foto yok ne yazık ki...
Nuri, bu gerçekten farklı bir olay be dostum. KTM almadan önce 1150GS, 1200GS'e hep gözüm kayardı ama şimdi olayı bitirdim diyorum. Artık hiçbirinde gözüm yok. Hatta daha ileri götürüp KTM 950 bile istemem diyorum. YAŞASIN TEK SİLİNDİRLİ KTM Twisted Evil Twisted Evil heh heh heh...
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
afro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 31, 2005 2:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nuri Hocam. Gerçekten KTM bambaşka birşey. Alet sürekli sana gazla gazla diyor. Bileğim ağrıdı gazlamaktan. Baktın arka kayıyor, bir ayak vuruyorsun, kalkıyor. Hafitligi çok büyük avantaj. Kesinlikle hata yaptığımı düşünmüyorum. Çok büyük zevk KTM kullanmak.

Tolga, keşke hepinizin birbirimizde telefonları olsa. Birkere full kadro toplanmadan da bu olmayacak galiba.
Başa dön
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 31, 2005 4:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Afro tebrik ederim hocam çok güzel bi gezi olmuş en kısa zamanda umarım hepberaber bi ktm şenliği havasında bi gezi yaparıs hele şu iice bi geçsin Smile ben söylenip duruyorum delmece delmece die ama bakalım kısmet karda var diolar ayyyy Very Happy Very Happy Very Happy
afro bide beni bişi için aramıştın dediğim olaymıymış sorun merak ettim!

gel delmece gel delmece bitsin bu hasret SmileSmileSmile

heryerde kar var

Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar