Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Çinli 200cc crosslar

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Çinli 200cc crosslar
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
izci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 03, 2007 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu skyteam supermoto jantlarını bulabilir miyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzz??? Very Happy
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Sahinoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 04, 2007 8:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Beyler dün bi arkadaşın Ramzey motoruyla cross yaptık dağda, tabi doğruya doğru 3 kere yapıştım yere çünkü 3 gün motor sürmüş ve onu da asfaltta sürmüş bir şahısım ve böylece toprak, çakıl ve çamur tecrübem de oldu. Çamura girerken debriyaj çekili halde gazı açıp çamura girince bırakmak da ayrı bir zevkli oluyormuş ama olan üstüme başıma oldu, kirpiklerim bile çamurlandı vizörün arasından Laughing Ayrıca ben biraz psikopat olduğum için direk bi tümsek bulup uçmayı denedim, iki kere uçtum birinde 1 metre diğerinde 1.5 metre yerden kestim motoru ve havada gaz verip indirdim gayet güzel oldu, ama ikincisinde az daha ön yere eğiliyordu hatta hafiften önün üstüne indim allahtan toparladım birşey olmadı. Bu arada çinlilerden uzak durma kararı aldım, bilmiorum hepsi öyle olmayabilir belki ama bence kalite küçük dateylarda saklıdır. Örneğin motora ilk bindiğimde bakacağım şey debriyajın ve gazın kontrolü ve rahatlığıdır. Gazda boşluk olmamalı, çok rahatça ve yumuşak kademe artırmalı, debriyaj da adam gibi olmalı. Bunlar resmen kalas gibiydi XT660X'le karşılaştırıldığında. O yüzden 200 veya biraz daha fazla cc'li cross tavsiyesi istiyorum sizden.

Şimdilik kafamda Honda XL200 var ama Kawa, Suzuki, Hyosung, Yamaha markalarının da güzelleri var mı bilmiyorum. 2 zamanlılar sanırım trafikte uygun değilmiş, çok sık bakım istiyorlarmış ve bazıları plaka alamıyormuş. 4 zamanlı ve hafif bir cross önerin bana ama biraz diğer markalarla da karşılaştırmalı olursa daha aydınlatıcı olur, mesela XL200 süper demek yerine diğerlerine göre nesi iyi nesi kötü onları söylerseniz süper olur. Ama tek model sürenlerin de görüşlerini bekliyorum. 2. el alacağım ama biraz ekonomik durum sıkışık o yüzden uygun olmalı, hele hele taksit imkanı olursa tadından yenmez Very Happy Yorumlarınızı ve varsa tekliflerinizi bekliyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
teo
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 04, 2007 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Konuyla ilgili tek yorum yapıyorum çinli alma Smile bekle, sabret ,paranı biriktir ,başlangıç için bir xl200 al, paşa paşa bin ...

Skyteam süpermoto jantları xl200'e uymaz birinin arası disk birinin kampana ama illa uyduracam diyosan biraz torna işiyle hallolur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sahinoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 04, 2007 11:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Peki beyler bana XL200'ün kuru ağırlığını söyleyebilecek olan var mı? Bir de ne bileyim bu KLR250 veya diğerleri nasıldır yorum yapın yaw azcık Very Happy Ben 60kg ve 170cm olduğum için dişime göre bi motor lazım yoksa tutamıyorum düşerken Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
serter
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 05, 2007 10:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ilanlar bölümünde benim KLR 250 var düşünürsen ama bencede XL200 almalısın zaten öle çok da seçme şansın yok yada gidip çin malı alacaksın ,
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar