Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - A-RI-ZA-LI lar yine Görev başında

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

A-RI-ZA-LI lar yine Görev başında
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 27, 2005 11:58 am    Mesaj konusu: A-RI-ZA-LI lar yine Görev başında Alıntıyla Cevap Ver

Evet 23.01.2005 Pazar günü yine olay koptu Twisted Evil
Yine Makara dolu ,olay dolu ,bir ufak caplı gezi ile hepmiz devre dışı kaldık Twisted Evil Twisted Evil
Cumartesi Akşam cep telefonumda bir mesaj ( yine görev çağrısı ) "ben ( ben diyen Attila abi) ,Ismo ,Mito ,Nejat ormana dalıyoruz ,buluşma 10.30" ulennnn dedim daha motoru yeni topladım Evil or Very Mad ama yok işte dürtüyor adamı Twisted Evil neyse sonra bir telefon Question kim dersiniz?? baş ARIZALI Özhan sonra bir tel daha ve bir ARIZALI daha ,kim dersiniz ?? Alain Twisted Evil
eh dedim yani bu sefer yine kopacağız Twisted Evil
mesajımda olan isim listesini tekrar gözden gecireyim dedim anaaaaa Nejat ???? bu benim üst komşum Freewind kulanır Twisted Evil ehhh hadi hayırlısı dedim Twisted Evil sabah kalktım bir baktım Nejat abim motorunu ısıtıyor ( bu arada nejat abimizin motoru daha hayatında çamur görmedi ) Twisted Evil
Baba günaydın dedim ,ama bu Enduro 3 ve Çamurluk zorlar seni dedim Twisted Evil
"yok yok benim lastikler daha iyi "dedi içimden " abi sen boku yedin dedim bende " Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
sonra beraber Alain ile buluşmak üzere yola cıktık ,Attila abi de aynı saate cıktı ve onun şirketin önünde buluşacaktık Twisted Evil
kısa keseyim buluştuk ve Attila abinin oraya geldik Exclamation gittiğmizde tüm ARIZALIlar savaş kiyafetlerini giymişti Twisted Evil Twisted Evil olaya hazırdık Twisted Evil
anaaaa aradan bir ses cıktı Evil or Very Mad Özhan abimiz yeni almış olduğu cross cizmelerin bir tanesi yanlış numara ,haydaaaa pazar sabahı gittik maslak Sanayine Süleyman abimizin orada değiştirdi ,benzin falan derken eeee artık başladık Twisted Evil

aç ARIZALI oynamaz misali şöyleeeee bir karnımızı doyurduk , yemekten sorumlu Arızalı Bakanımız Çamur İSMO valla sırasıyla ,Kıymalı ,ıspanaklı,patatesli ,tavuklu ,peynirli börekleri masaya dizdirdi uzunlamasına , sonra aynısından bırdaha ama ters sıralama Twisted Evil valla sıkma portakala kadar gitti olay Twisted Evil Alain ilk defa bize takıldığından biraz şaşırdı " ne yani motor kulanmak yok mu "? dedi Twisted Evil

evet artık görev vakiti geldi Twisted Evil

eveeeeet nejat abim daha başına geleceklerini bilmiyor Twisted Evil

veee sonuç Twisted Evil tabi atilla abim "dur dur geliyorum dedi " tabi nejat abimizde ilk geldiğinden attila abimin yardım edeceğiniz düşündü Twisted Evil attilla abim koştu resmi çekti ,ve "tamam şimdi motoru kaldırabilirsin dedi Twisted Evil zaten resimdeki bakış "nasıl yani ??" bakışı Twisted Evil

evet Nejat abmizde "sıcarım böyle işe "sesleri yükselmeye başladı Twisted Evil

ve ekip ,nejat abimiz bundan sonraki bölümde normal hayata dönme kararını alıp bizden ayrıldı ve artık biz kopuyoruz Twisted Evil Twisted Evil

veeeee yavlum mitat

Özhan ve Alain kopma durumlarında Twisted Evil

Alain kendinden geçmiş vaziyete Twisted Evil

veeee İsmooooooooo

Attila klasiği her yerer dalması gerekiyor Twisted Evil

ve mitat klasiği ,hoş Alain hariç hepimiz yerleri öptük bu sefer Twisted Evil

evettttttt beyler biraz işlerim var esas kopma bölümü daha sonra sizler şimdilik bunları sindirin yavaş yavaş .
Ahhhhh bu arada AFRO ve FUNDORO valla kulaklarınız cınlatık keşke telefonlarınız olsaydı bizde sizleride Acil göreve çağrırdık Evil or Very Mad
devamı pek yakında bu Forumda Twisted Evil
bu vesile ile yine Teyzeme ,Amcama , Marmariste Asker olan dostum Alkana ve Okul Aşklarıma selamlarımı iletirim Twisted Evil Twisted Evil

En son NTT tarafından Prş Oca 27, 2005 3:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Oca 27, 2005 1:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
anaaaa aradan bir ses cıktı Özhan abimiz yeni almış olduğu cross cizmelerin bir tanesi yanlış numara ,haydaaaa pazar sabahı gittik maslak Sanayine Süleyman abimizin orada değiştirdi ,benzin falan derken eeee artık başladık

Çok güldüm be . Özhan nasıl dikkat etmemişsiniz numaralara? Torpillisiniz ama baksanıza Pazar da olsa hemen ulaşıyorsunuz oralara.

Ya yine bana kafa yedirtecek gezi yapmışsınız. Çamurun zevkini çıkartmışsınız. Helal olsun. Ama devamında olay kopuyor galiba.

Çok bekletme Nuri oldu mu?

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 27, 2005 2:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vay Kanka yine yapmissin yapacagini olum ben pazar gunu ev temizliyodum haberim olsa gelmezmiyim. Twisted Evil Razz
Ama insallah baska sefere en guzel biz kopacaz baba Extrem Tv den teklif gelecez bize. Twisted Evil Very Happy
Ellerine saglik Bir gun bi plan yapacam rota benim ayarladigim bi yer sirf asflt gezisi olacak,
Harbiden arizaya baglayacaksiniz.
Tesekkurler arkadaslar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
afro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Oca 27, 2005 2:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Süper yapmışsınız babalar. Haberim olsaydı bile gelemezdim zaten. Salya sümük yatıyordum evde. Yada hasta hasta gelir ve hatundan fırça yerdim. Ama sizden hemen önce, bayram günü ben de belgrattaydım, solo olarak. Tadı damağımda kaldı. Sizin fotolar da verdi gazı. İlk fırsatta yanınızdayım.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 27, 2005 4:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

veeeeeeeeee PART II
artık bu kadar çamur banyosundan sonra arkadaşlar ufak bir cila çekelim dediler ve Kilyos sahilde koptu bu sefer olay Twisted Evil Twisted Evil

Alain Motoru ile ordan cıktı ,atladı Twisted Evil tabiki En baş Arıza Attila bunu denemseydi biryeri şişerdi Twisted Evil Twisted Evil ama sonuç resimde Twisted Evil

alain kıs kıs gülüyor ,cıktı tabi kendi canavarı ile Twisted Evil

ve Attila abi cıldırdı Twisted Evil Twisted Evil Alaina küstü ve ağlamak üzere basıp gitti Twisted Evil

buyrun bir Arızalı daha ,yahu özhan ne zorun vardı Twisted Evil tabiii kim cıkartacak motoru ??? çünkü özhanın bel ağrıları var Evil or Very Mad

tamam artık başardı Twisted Evil

bu poza Alainin bir yorumu var " abi ne kadar amelesinin be abiiiii" Twisted Evil Twisted Evil

bu motor özhanın eeee artık bu resim yoruma acık Twisted Evil

cok konuşan bir Mitatın sonu Twisted Evil Doktor ne iş?? Twisted Evil

ve bu bölümü Alainın sanatsal bir resmi ile kapatıyorum , bu resimden sonra başımıza daha neler geleceğinden pek haberimiz yoktu Twisted Evil Twisted Evil
şimdilik bunlarıda sindirin yavaş yavaş ama Twisted Evil
sonra PART III de sizler aktarırım ,pek yakında bu forumda Twisted Evil
ufak bir reklam : PART III de artık gücümüz tükenmişti ama öyle bir yere girdik ki esas olay burada koptu Twisted Evil

Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
1. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar