Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW Logosu Nelere Kadirmiş Meğerse

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW Logosu Nelere Kadirmiş Meğerse
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hakanz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Nis 11, 2007 1:57 am    Mesaj konusu: BMW Logosu Nelere Kadirmiş Meğerse Alıntıyla Cevap Ver

Bugün taksiyle gidiyoruz. Taksici bıçkın, E5 Kozyatağı Carrefourun önünde tıkandı trafik, taksicimiz araya giren motorlara yol vermemeye çalışıyor, savaş ilan etmiş gibi sanki. Sonunda yanımıza bir BMW geldi abimiz bir anda yol verdi. Dayanamadım sordum neden buna yol verdin? diye. "abi BMW bu, bizim bi arkadaş çizdirdi yanını 2 milyar ödedi, pahalı bunları" dedi.

Kısacası en erken zamanda arka çamurluğa bir BMW logosu koymaya karar verdim:)))

Mantığa bakarmısınız. Motor ne olursa olsun üzerindeki can değil olası bir hasarda cebinden çıkacak parayı düşünüyor insanoğlu. Anlattık taksici kardeşimize neyin ne olduğunu, bunun iki teker olduğunu saygı göstermek lazım dedik ama o da kendince haklı. Üzerimize tırmanıyorlar oradan buraya dalıyorlar ne sinyal ne fren lambası hatta çoğunda park lambası bile yanmıyor dedi.

Gülermisin ağlarmısın.

Kazasız sürüşler dileklerimle.
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
WeaponX
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Nis 14, 2007 6:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

walla 2 şerit öteden İETT otobüsünün yanından sokağ dalıp önüme çıkan
sonra "ne biçim kullanıyorsun" dedim diye (kelimesi kelimesine budur dediğim) sen benim şoförlüğüme laf mı ediyon diyip üstüme yürüyüp arabayı öpen. akabinde bıçak çekip üstüme gelip bişi beceremeyen. MX kaska kafa atıp ambale olup sonra asfalta frech kiss yaptırdığım bu şerefsiz adamların hiç biri hiç bir şekilde haklı değil. hazır ben dövmüşken hatta gelen yunuslarda bi güzel hacamat etti zaten. ne mal oldukları belli bunların.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger
___cnr
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Nis 14, 2007 7:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

WeaponX,
insanları genellememenı tavsiye ederim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
serlawyer
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Nis 18, 2007 8:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar hem bizde hemde 4 teker sürücülerinde ciddi ölçülerde cehalet var. Hatalar zinciri olan bir ülkede motor sürüyoruz. Bende makul ölçülerde hata yapanları uyaralım ama kavga etmemeye çalışalım. Herkeze mutlu sürüşler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mertmertmert
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 18, 2007 8:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

WeaponX demiş ki:
walla 2 şerit öteden İETT otobüsünün yanından sokağ dalıp önüme çıkan
sonra "ne biçim kullanıyorsun" dedim diye (kelimesi kelimesine budur dediğim) sen benim şoförlüğüme laf mı ediyon diyip üstüme yürüyüp arabayı öpen. akabinde bıçak çekip üstüme gelip bişi beceremeyen. MX kaska kafa atıp ambale olup sonra asfalta frech kiss yaptırdığım bu şerefsiz adamların hiç biri hiç bir şekilde haklı değil. hazır ben dövmüşken hatta gelen yunuslarda bi güzel hacamat etti zaten. ne mal oldukları belli bunların.

ellerin dert görmesin....... Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar