Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KASKIN YOLDAKİ BÖCEK VE SİNEKLERLE KİRLENMESİ ÜZERİNE

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KASKIN YOLDAKİ BÖCEK VE SİNEKLERLE KİRLENMESİ ÜZERİNE
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Navihawk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Mar 21, 2007 10:39 am    Mesaj konusu: benim çözümüm carnuba yağıdır.... Alıntıyla Cevap Ver

Maalesef yapacak fazla bişey de yok,hele böcek cesetleri tam görme
noktamızda kuruyup birikince insanın sürüşünü de bozuyor.Ben vizörü-
mü düzenli aralıklarla carnuba yağıyla silerek mikro gözeneklerin iyice
dolmasını ve yapışan böceğin kuruyan kanı ve iç organlarının çok daha
rahat silinmesini sağlıyorum.
Vizörüm çok kaygan olunca yolda dahi eldivenimin süet bölümüyle
pisliği silebiliyorum,tavsiye ederim.

Seni hiç unutamadım ELENOR
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
mkemal
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 23, 2007 8:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

endurocu58 demiş ki:
arkadaşlar ilk baharın yaklaştıgı şu günlerde yolda gidereken gözünüzün içine sınek börtü böcek kaçmaması için önemli bir uyarı yapayım dedim ve dikate alınması geren bir kaç basit uygulamada bu tarz böcek çarpişmalarına mahruz kalmayacaksınız dir umarım tabi sert bir kayaya denk gelmeseniz bir şey olmaz Very Happy
1: öncelikle kesinlikle kaskın camını kapalı tutalım çarpan böcek vs cama çarpsın
2:boyuna bandana vs gibi şeyler takılsınkı arı sokmalarına karşıda bir önlem olsun
3:sınek vs camınıza çarpmaması için mantıklı en iyi yöntem bu böcekler gece ışığa gelir çözümünü siz bulun derim Smile
4: bu anlatıklarımın hepsi tercubeye dayanır hafıfe almayın derim bir keresinde arakadaşımı kör olmaktan kurtardım ve bir alay sınek içinden geçtim lütfen dikkat zevklı sürüşler dilerim

endurocu58 arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum. Çok basit gibi görünen bazı şeyler bazen hayat kurtarabiliyor.

Geçen hafta enduro yarışlarına giderken 50-60 km ile gidiyorum biraz temiz hava almak için vizörü açtım. yanımdan geçen kamyonun lastiğinden ufak bir taş fırladı kıl payı vizörü ıskaladı montta patladı... vizörden içeri girse.... Shocked

Bir haftasonuda boynumun açık yerinden arı soktu ama virajlar o kadar tatlıydıki 30 km sonra durdum iğneyi çıkardık... Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar