Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - AMAÇ NE ARKADAŞLAR D\M

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

AMAÇ NE ARKADAŞLAR D\M
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
alperakpc
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Mar 12, 2007 3:14 am    Mesaj konusu: AMAÇ NE ARKADAŞLAR D\M Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar ben motorcuyum gücüm enduro ma yettiğincede öyle kalmak istiyorum ama AYNI ZAMANDADA BEN BİR MOTORSİKLET TUTKUNU BİREYİM GÜVENECEĞİ DOSTLARI OLAN. bakıyorum artık motorlar motorcuların önüne geçmeye başladı yani motorcu sağlam insandır dostdur arkadaştır kardeştir yerini motorcu benim makinem 1000cc benim ki topcase givi koruma demiri falan filan olmaya başladı ve bence aynen öylede oldu bu benim fikrim yani uzun lafın kısası benim le aynı fikirde arkadaşlar varmı diye öğrenmek istedim yada ben abartıyormuyum sizce.............

SAYGILAR

ALPER AK...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
kapadokya
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Mar 12, 2007 4:04 am    Mesaj konusu: Re: AMAÇ NE ARKADAŞLAR D\M Alıntıyla Cevap Ver

alperakpc demiş ki:
..yada ben abartıyormuyum sizce....

Sevgili alperakpc,evet bence bir miktar abartmışsın.. Smile

Elbette insanlar bindikleri makinanın vasıflarını konuşacaklar,elbette arka çantalarının yada makinalarının markalarını konuşacaklar.. Very Happy
Burası bir motosilket, özellikle de doğa ve motor sevgisi birarada olan insanların sitesi,dolayısıyla tüm bu konuşulanlardan daha tabii ne olabilirki?
Ayrıca,gördüğüm kadarıyla hem üyeleriyle hem de yönetimiyle son derece alçak gönüllü insanlardan oluşmuş bir site diye düşünüyorum. Very Happy

Hatta öylesine ki,bırakalım çanta markalarını ,tarafımın Çinli bir motorla yaptığı gezi yada keşif gezilerine dahi her türlü pahalı motora sahip olan arkadaşarımız bizi teşvik ve destekler nitelikte mesajlar yazıyorlar.
Bu bile senin yanıldığının en belirgin örneğidir diye düşünüyorum. Smile

Elbette arada çıkabilecek münferit birey örnekeri olabilecektir,onları da sen dikkate almazsın olur biter. Wink
Lütfen yukarıdaki görüşlerini değiştirmen konusunda öneride bulunuyorum..

Sağlıcakla kal..
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Mar 12, 2007 11:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alper arkadaşım, kapadokya olayı gayet güzel özetlemiş
Bence genel anlamda marka ve model ayrımı göremeyeceğin bir sitedir burası
Herkes gücü ve maddi imkanları doğrultusunda motor alıyor/alabiliyor ve geziyor
Alman, Çinli yada Japon ne farkeder?!
Hepsi bizim sevgilimiz değil mi Very Happy Kimene...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Pts Mar 12, 2007 1:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hocam tabiki motorculukta asıl olan insan. insan olmadan motoru neyleyeyim. gezileri güzelleştiren ne? dostlar, motorcular. Yoksa tek başına gezmenin ne anlamı var. Paylaşmaktır herşeyi güzel yapan. Ama bu arada unutmamız gereken birşey de var; bizi bu ortak paydada birleştiren motorlarımız Smile Böyle olunca da ister istemez insan motorundan, kullandığı aksesuardan veya aparatından bahsediyor. Bu işin zevki böyle çıkıyor. koruma demiri, motorlarımızı kazalarda korumak için değilmi, fikir alışverişi olacak tabi, kampa giderken arkaya pijamalarını yada uyku tulumunu koyacak bir çanta lazım. ... Şunu söylemek istiyorum bu konuşmalar markaların esiri olmuşluktan yada hava atmak için değil bilgi paylaşımı için oluyor bence. Becerikli bazı arkadaşlar konuşturuyorlar hünerlerini ve koruma demirini, çanta demirini, boyasını vs.. kendileri yapıyorlar. Sitede paylaştıklarında kimse uğraşılırmı bununla ver parayı al givi yi demiyor. Bİlakis övgüler yağıyor forumlara.
Bence sitemiz gerçekten güzel insanların toplandığı kaliteli bir platform. En önemlisi sizin gibi motorcu olmayı ve bunu doyasıya yaşamak isteyenlerin sitesi. Burda herkes eşit ve herkes motorcu..
MASTEROFTORK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
alperakpc
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Mar 12, 2007 10:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet arkadaşlar şu ana kadar okuduğum cevaplardan anlıyorumki söylediklerim anlaşılmamış benim anlatmak istediğim bu site içerisindeki genel yazışmalar değil birçogunuz kaç yıldır motor kullanıyor bilmiyorum ama ben 15 yıldır motor camiasının içindeyim ama sanal ortamda değil gerçek dostlarla anlatmak istediğim motorcu dostlukları çok başka idi artık bazı olaylar bana şunu anlatıyorki artık sanal alem dostlukları sadece sanal alemde kalıyor çoğu zaman gerçek hayata geçirilemiyor benim anlatmak istediğim bu üzüntüm bu yüzden. bu sitedeki çoğu arkadaşımızın dostluklarından şüpem olsa burda yazışıyor ve birşeyler paylaşıyor olmazdım sanırım.

İSTEDİĞİM ŞU BİZLER FARKLIYIZ HALK DİLİYLE ŞEYTAN ARABASINA BİNİYORUZ O ZAMAN DOSTLUKLARIMIZDA FARKLI OLMALI

NOT : BU KONUYU KİMSEYİ RENCİDE ETMEK İÇİN AÇMADIM BELKİDE GÜNÜMÜZÜN HIZLANDIRILMIŞ HAYAT AKIŞINA ALIŞAMADIĞIMDANDIR ESKİYİ ÖZLEDİM..

SAYGILAR

ALPER AK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar