Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - SKY TEAM ST20SM

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

SKY TEAM ST20SM
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sekoucdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2007 9:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BiKeR_BoY demiş ki:
uzbi 45 abı ya benı okadar korkuttun ki walla kafama koymuştum bu motoru alacaktım ama şimdi neredeyse wazgectim sayılır Sad gercekten böylebır sorunlu makınaysa hiç yaklaşmıyayım ozaman ben ne dersın abiimm_? Embarassed

iyi diyenlere neden kulak asmıyosunda kötü diyenlere inanıyosun

ha bide kötü diyen arkadaş uzbi45 sen yanlış hatırlamıyosam geçen festivalde ktmlerin husaberglerin çıkamadığı çamur çukurunda skyteam i bırakan arkadaşsın değilmi

eleştirileri objektif yapalım mala çamur atarken objektif olalalım.
ben bu motoru sorunsuz kullananlardanım ama bakımını düzenli yapıyorum ve elimde anahtar tutuyor.şu andada kawa er-6 pazarlığındayım bu motoru alsamda almasamda sky team e de satmayacağım.

bikerboy dostum bu motorlarla iligili bide şu linki gözden geçir sana faydası olur kanaatindeyim.Oku kendi kararını kendin ver.
http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1961&postdays=0&postorder=asc&start=165
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
uzbi45
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2007 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Skyteam konusunda gayet objektifim. Makina enduro yani arazide kullanmak için üretiliyor. Dolayısıyla arazide rahatça gidebilmeli. Arka amortisör patlatan çevremde bir kaç kişi daha var.
O çamur gerçekten abartılı idi kabul. Ama öncelikle 250 cc altı olarak oraya giren diğer kişi Ramzey'i ile orada kalmadı. Haliyle benim makina 2350'ye satılıyorken o motor 2950 YTL idi. Kalite fark ediyor.

O çamurda Husaberg'ler kalmadı. KTM Adventure sahipleride motorları ağır olduğu için yatırdılar.
Amacım elma armut kıyaslaması değil.
Biker Boy yaşayabileceğin sorunları şimdiden söylüyorum.
Eli anahtar tutma kısmına katılmıyorum. Eğer sübap ayarı yapabilecek seviyede isen zaten ya tamircisindir ya da en az 10 senelik bir motorcu olduğun için o paraya eski bir Japon alıp gerekirse tamir edersin.
Motosikletim olsun, otomobilim olsun zamanında bakımlarını yaptırırım. Otomobilde bir kere yolda kaldım(eski sahibinin yüzünden), motosiklette 3. km'de başlayarak çeşitli kereler.
Biker Boy naçizane düşüncem Çinli diyorsan Ramzey. Bayi toplantısına gittim, yatırımlarını biliyorum. Engin Ramzey ile ve yeni ortaklarıyla bizzat röportaj yaptım. Bilmem bir şey anlatabildim mi?
Biker Boy eğer tavsiye istiyorsan bana elindeki meblağı, yaşadığın şehri ve SM'mi yoksa enduro mu istiyorsun özel mesaj at sana yardımcı olayım.
Başa dön
astra828
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2007 10:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sky team motora biniyorum,arazide hiç sıkıntı çekmiyorum gerçek bir keçi.Her gezimizde en az on kez düşülüyor ,ufak tefek hasarlar oluyor ama yolda hiç kalmadık.Gezilere 5 adet sky team'le çıkıyoruz Dağa tepeye çılgın gibi çıkmak istiyorsan,çinli alacaksan mutlaka al derim.Bu arada kötü yanları 100 -120 arası süratte titreşim,her geziden sonra alyan takımıyla gevşeyen yerler sıkılmalı,arka çamurluk herkezde kırık,km teli sık kopar.Fakat motorların anasını ağlatarak biniyoruz.Cep telefonu fiyatına motora biniyorum ve motorumu satmayacam elimde parçalanacak kilo işi hurdaya verecem.İnş. sana yakışan, gönlünce en güzel olan kesene uygun bir motor alırsın.Selamlar. Cool
sekoucdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2007 11:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

uzbi45, dostum derdim polemik yaratmak değil.Sibop ayarı yapmak için tamirci olmaya gerek yok.
Sen fazla dibine vurmuşsun motorun adam parçalamak için alır parçalar sende parçalamak için almışsın ama parçalanıncada basmışsın yaygarayı.bu dandik motorlardan ne bekliyosunuzki.
siz dua edin bu motorlar geldide iyi markalarada ucuza binme fırsatımız oldu bunlar gelmeseydi millet mobiletlere biniyodu 3000-4000 liralara
Motordan anlamayan adam almasın abi çinli minli.
Başa dön
BiKeR_BoY
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Mar 08, 2007 3:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abiimm dedıgınız gıbı xl200 hondayı tercıh ettıyorum at-rtık bende baya araştırdım hakketten gusel motor honda guwencesı war en azından japan malı olması yeterlı aklıma koydum xl200 Cool ikinci el arıyorum bakalım temız bulursam ve fıyattada anlaşırsak tamamdır benım için..
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar