Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - caponord?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

caponord?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sebo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 24, 2007 1:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

oh ohh daha ne olsun bilgiler için sağol
doğru karar vermişim sevindim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
africadem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2007 4:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Motor seçimiyle ilgili açıklamaları doğru buluyor ve kullanım şekline göre seçimin bu doğrultuda yapılmasının en doğru şey olacağına inanıyorum.Öte yandan Aprilia ETV 1000 Caponord'un bu denli kaliteli olduğunu bilmiyordum.Genelde düşünülen çok tercih edilen motorlar 'iyi'bilinir ki bazı fabrika hataları da(kullanımdan da kaynaklanıyor olabilir) marka ve modelleri karalar.Bir Aprilia hakkında(Pegaso da olabilir) ön çatalın sürüş esnasında kırıldığını;servisin de yetersizliğinden ve muhatap bulunamamasından yakınıldığını bir forumda okumuştum.Tekrar belirtmeliyim ki Tenere600'ün bu motor hakkında verdiği bilgilerden etkilenip de hemen bir Aprilia ETV 1000 Caponord edinmemek işten bile değil.Saygılar Cool
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2007 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

Bir Aprilia hakkında(Pegaso da olabilir) ön çatalın sürüş esnasında kırıldığını;servisin de yetersizliğinden ve muhatap bulunamamasından yakınıldığını bir forumda okumuştum

Sevgili africadem,haklısın, konuda geçen motor capo'dur. Bayaa bir tepki geldi bu konuya sürücülerden hatta ve hatta ağza dolanan bu hikaye markanın satışlarını oldukça etkilemiştir sanırım. Ancak kişisel görüşüm şudur: "umrumda bile değil" Surprised Yalnışanlaşılmasın başına gelen arkadaş yada olay umrumda elbette, ama markaya bakışımı hiç etkilemedi. Üretilen herşeyde hata olabilir,bu tüm üretimi etkilemez. Mercedes yada BMW nun piyasaya sürüpte toplattığı arabalar buna örnektir.
Ayrıca aslında bu söylemler sayesinde bu denli kaliteli makinalara bu fiyatlara binebiliyoruz. Bugün 2002model bir capo'ya 11.000YTL civarı sahip olabiliyorsun. Nerdeyse 650lik makinalar fiyatına. Rakibi olan 2002 GS 10000EURO civarı, Varadero 15.000YTLcivarı vs... Aradaki farkda senin yüklendiğini düşündüğün riski sanırım satın alacaktır. Minimum 3000-4000ytl yedek parça alış veriş çeki ile beraber satılan 1000lik enduro. Very Happy
Daha ne olsun
Cool
Bu arada capo'sunu küçük kardeşiyle(pegaso) takas etmeyi düşünen varmı yaw Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
trenox
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2007 12:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben de pegaso kullanıcısıyım ama aynen senin gibi hedefim caponord. tam bir italyan aygırı.bence muhteşem bi alet.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
kapadokya
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2007 12:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sayın Tenere600 arkadaşımızı buradan kutluyorum.
Bu topicte ayağı yere basan makul açıklamalarıyla,belki bir çok insanın kafasındaki olumsuz Capanord imajını silmeyi sanırım büyük ölçüde başardı..

Teşekkürler Tenere600..
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sonraki
4. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar