Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KTM 640 Adventure'ın Akrapoviç ile performansı

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KTM 640 Adventure'ın Akrapoviç ile performansı
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TT600
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Arl 07, 2006 12:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kaptan ilk mesajınız çok anlamlı oldu gerçekten , kendinizi bize tanıtırmısınız ?

KTM 450 EXC-R
www.enduroclub.org
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 07, 2006 12:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kap-tan demiş ki:
kusurabakmayın arkadaşlar ama burada yapmış olduğunuz anlamsız tartışmanızı anlamadım.Ben sizlerin gerçek anlamda bir endurocu olmadığınız kanaatindeyim.Neden derseniz birkere kendinize ve karşınızdaki insana saygınız yok.Bunların akabinde doğaya ve yaşama nasıl saygınız olabilir.

ne tartışması?? herkes fikirlerini söylüyormuş bizde söylüyoruz ne var bunda ?

bilip bilmeden fazlada kanaat getirmeyin isterseniz...böyle siteye üye olup kendini tanıtmadan taraf tutan mesajlar atma numaralarıda bayatladı artık... saygı kavramını biliyor olsaydınız böyle ucuz numaralara kalkışmazdınız Exclamation

Klavye endurocusu olmadığımız kesin, ama endurocu olup olmadığımızı eskiler az çok bilirler Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
oro
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Arl 07, 2006 1:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar,
Topiği açan kişi olarak kendimi sorumlu hissetmeye başladım.
Bazı arkadaşların samimiyetle cevaplar yazdığını görüyorum.Bazılarının ise dalga geçtiği izlenimi uyandı bende.Kusura bakmayın ama yazılarınızı birbirinize saygısız bir yaklaşımla yazıyorsunuz.Aslında bu internet ortamının getirdiği bir şey.Yüzyüze konuşurken daha dikkatli davranıyoruz.Karşımızdaki insanın kırılmamasına , bizi iyi anlamasına ve ona karşı saygısızlık etmemeye...Ama maalesef burada yazışırken bunları yapmıyoruz.Eminim biraraya geldiğinizde konuşmalarınız bu tarz olmayacaktır.
Bu topiği açarken beklediğim bilgileri verdiniz ama dalga geçerek ama samimiyetle,hepinize çok teşekkür ederim.Ancak topik bilgi paylaşımından çıktı.Kim daha çok biliyor kim daha tecrübeli çekişmesi gibi görünmeye başladı.
Topiği ben açtım ama bu benim topiğe yazdığım son yazı.
İmkanım olursa GündüzHakan'ın önerisine uyacağım.GündüzHakan teşekkür ederim.Seni arayacağım.
Herkese teşekkürler,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
kap-tan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 07, 2006 2:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HaRd_SaW demiş ki:
kap-tan demiş ki:
kusurabakmayın arkadaşlar ama burada yapmış olduğunuz anlamsız tartışmanızı anlamadım.Ben sizlerin gerçek anlamda bir endurocu olmadığınız kanaatindeyim.Neden derseniz birkere kendinize ve karşınızdaki insana saygınız yok.Bunların akabinde doğaya ve yaşama nasıl saygınız olabilir.

ne tartışması?? herkes fikirlerini söylüyormuş bizde söylüyoruz ne var bunda ?

bilip bilmeden fazlada kanaat getirmeyin isterseniz...böyle siteye üye olup kendini tanıtmadan taraf tutan mesajlar atma numaralarıda bayatladı artık... saygı kavramını biliyor olsaydınız böyle ucuz numaralara kalkışmazdınız Exclamation

Klavye endurocusu olmadığımız kesin, ama endurocu olup olmadığımızı eskiler az çok bilirler Wink

Kardeşim beni tanımadan bu şekilde konuşman mantıksız.Ben 45 yaşındayım ve 27 senedir sadece ve sadece enduro motora binerim.96 senesinde tüm avrupayı motorla dolaştım.Hindistana gittim.Senin rüyalarında bile göremeyeceğin yerlere gittim.

bu sitede kendimi tanıtmadım haklısın lakin sizin gibi anlayışsız insanlar yüzünden tanıtmayada niyetim yok.Biraz daha efendi ve saygılı olursan sana kendimi ve ne iş yaptığımı anlatabilirim.Fakat tutumunuzdan dolayı benim kim olduğum sizin umrunuzda olmayabilir.

Yazılarımda size karşı kaba bir davranış olduğunu sanmıyorum.Amaki alınacak bir durum yarattıysam kusurada kalmayın
Başa dön
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 07, 2006 4:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kap-tan demiş ki:
Kardeşim beni tanımadan bu şekilde konuşman mantıksız.Ben 45 yaşındayım ve 27 senedir sadece ve sadece enduro motora binerim.96 senesinde tüm avrupayı motorla dolaştım.Hindistana gittim.Senin rüyalarında bile göremeyeceğin yerlere gittim.

bu sitede kendimi tanıtmadım haklısın lakin sizin gibi anlayışsız insanlar yüzünden tanıtmayada niyetim yok.Biraz daha efendi ve saygılı olursan sana kendimi ve ne iş yaptığımı anlatabilirim.Fakat tutumunuzdan dolayı benim kim olduğum sizin umrunuzda olmayabilir.

Yazılarımda size karşı kaba bir davranış olduğunu sanmıyorum.Amaki alınacak bir durum yarattıysam kusurada kalmayın

Birincisi ben sizin kardeşiniz değilim size sizin gibi hitap etmeyede niyetim yok...kim olduğunuz belli değil gelmişsiniz burada yok tartışmalarınızı anlamadım , anlamadın madem niye yazıosun ? benim gerçek anlamda endurocu olmadığımı nereden biliyorsun ? avrupayı motorla dolaşınca hindistana gidincemi gerçek endurocu olunuyor ? gezidyseniz ettiyseniz ne mutlu size...varsa fotolarınız anılarınız paylaşın...burada hava atar gibi konuşmayın... bende derim katmanduya nepal e gittim die bunda hiç zor bişey yok ... Ayrıca rüyalarımda sizi ilgilendirmez , ayrıca rüyalarımda sizin gittiğiniz yerleri görmeme gerek yok Exclamation giden arkadaşlarımın fotolarına bakıyorum görüyorum , olmadı discovery channel var orada denk gelio arada...

kendinizi bana tanıtmanıza gerek yok az çok tahmin yürütebiliyorum bu yazdıklarınızdan dolayı,ama belki başka anlayışlı arkadaşlara kendinizi tanıtmak için bi tanışma topiği açabilirsiniz Wink
ben kimseye saygısızlık yapmadım sadece gerektiği gibi fikirlerimi aktardım...Doğaya yaşama saygım olup olmadığını siz bilemezsiniz sizide ilgilendirmez !!!

Bende alınacak bi durum yarattıysam kusura bakamayın diim olsun bitsin Wink
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
8. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar