Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Planör,paraşüt

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Planör,paraşüt
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Üye Fotoğrafları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Navihawk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 07, 2006 3:31 pm    Mesaj konusu: Ah şu uçma duygusu....... Alıntıyla Cevap Ver

Duygularını ve heyecanını çok iyi anlıyorum,yıllardan beri havacılık klübü bünyesinde piper L-21 (1954 model) veya belanca larla 1100 saatin üzerinde uçuşum oldu ama PPL lisansım yok zaten almammında bir anlamı yok.
Zaman zaman emergency veya stall çalışırken motor susturup,planör tarzı uçuş ile inişlerimizde aldığımız keyif bambaşkaydı,suda yelken yapmak gibi keyifliydi.Uçuşun alfabesinden başlamakla çok iyi etmişsin,eğer maddi durumun elverirse ''microlight'' a geçmeni şiddetle tavsiye ediyorum.Hele de bir ultralight edinirsen ufkun bambaşka olur.

Seni hiç unutamadım ELENOR
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
erkaner
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 07, 2006 4:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam ...şu serbest paraşüt kurslarına hangi şartlarla ve ne şekilde katılabilirim bana açıklayıcı bir bilgi verebilirmisin lütfen.daha önce 18 kez satatik atlayış yaptım.bu sene başında türkkuşuna yazdım fakat tatmin edici bir cevap alamadım bana yardımcı olursan sevinirim.şimdiden teşekkürler mail:kucukev1@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Tornado
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 07, 2006 8:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güzel şeylerin peşindesin.Başarılar diler tebrik ederim.Selamlar...
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 07, 2006 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

navihavk microlayt tavsiyeni ztn senelerdir uygulamaktayım babam microlayt egitmeni... Kendimize ait bir 172 ve polarisimiz var... Ama bence lisans gerekli sonuçta gidip uçak kiralıyabilirsin eger lisansın olursa... Motoru kapatıp uçma elbette zevklidir size leylek sürüsüne girişim le ilgili bir anımı daha aktarıcam orada zevk hat safada. Tabi o aldıgım irtifaları yemek için ova üzerine açılıp vhrill lup tersuçuş çalışmakta çok zevkli 4.5G yi görmek süper eglenceli hele yanlız uçuştaa herkese tavsiye ederim Black out u
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
astra828
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 07, 2006 9:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İmkanlar doğrultusunda süper bir olay.Yeni başlamak isteyenler THK'na başvurabilirler.Model uçak kursuyla başlayabilirsiniz,kolay gelsin.kingOfTheExtrem,resimlerin devamını bekliyoruz. Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Üye Fotoğrafları Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar