Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - NTT ile Kudurdukkkkk...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

NTT ile Kudurdukkkkk...
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 27, 2004 9:48 pm    Mesaj konusu: NTT ile Kudurdukkkkk... Alıntıyla Cevap Ver

Selam arkadaslar
Bu hafta içi can›m cok s›kk›n bir sekilde nuriyi aradim.
Baba naber
Naber bursal›
‹yi baba ne yap›yorsun hafta sonu
Hic evdeyim sen,
Sana geliyorum yaaa Very Happy
Niyeee Shocked
Baba ozledim seni
‹yi gel bakal›m la kar›s›k ben yuzsuzlugumu elime al›p cumartesi geliyorum dedim,nuri'de benden daha yussuz baba gelirken yalovadan
3-4 kangal sucuk getir bari dedi.
Evet gezim basindan fekaletle baslamisti yani 3-4 kangal bide bi dana getireyim nuri dedim,uzatma abi atla gel dedi.
3.30 gibi bursadan hareketle yola c›kt›m.Fakat yalova guzergah›n›n fotolarini koymayacagim b›kt›n›z art›k.Neyse yalovaya geldim ve meshur doyum lokantas›na gitmem lazimki,?u anlata anlata bitirilemeyen meshur sucuklarla bende tan›sayim.gittik ibrahim'le bakt›k normal sucuk o s›rada mehmet amca geldi.siz simdi kim mehmet amca demeyinde zaten adam›n sinirleri tepesinde.mehmet amca nassin demeye kalmadim sen bekle ben angel'i al›p gelecem dedi.
Aga ben t›rst›m dedim mehmet amca hiç iyi bakm›yor.
mehmet amca atlad› gs ine dogru angeli almaya alla allah dedim ya ne oldu acaba.
ben iceri €ectim ve cay iciyorum 10 bilemedin 15 dakika sonra mehmet amca geldi ve bu adam ne ar›yor burda ya dedi ve benim bittigim an
Shocked
Yav memet amca geciyodum hani bi ugriyim falan dedim diyorum ama nafile,tuttu kolumdan do€ru kap›yaaa bak ne yaziyor burda dedi…
500 cc alt›ndaki motorlar giremez...
memet amca ben tuvalette bekliyim dedim ozaman Very Happy olmaz dedi bu kural› bozamay›z dedi Sebep...
Yok delmece yaylasi yok bilmemne selalesi geldiniz internette yay›nlad›n›z
normal musteri gelmiyor diye islerde bi ac›lm›s tahmin edemessiniz.
mehmet amcada 2. bir sube aciyormus oraya alacam sen dedi eyvallah dedik.Puhahahahah
Yok ya yokkk valla seker gibi adam varya barut gibi adam valla dimdik aslanlar gibi ellerinden opuyorum mehmet amca.
Angel'da geldi biraz sohpet muhabbet valla saka yapm›yorum ama ne cok motorcu var yalovada yaaa.
torotoro'da geldi tan›st›k oda cok muzip bir adam.
Herkezin cok cok selamlar› var arkadaslar.
Opustuk vedalastik ve dogru nuriye sucuklarida ald›m ama hemde 3 kangal.
Geldim kavac›ga nuri'yi ar›yorum nuri diyo burdan gel surdan gel bi ara havin diye birinden bahsetti yavv dedim su haziran gecesinde oynayan hatunmu orada filan Habil imis.
habil pizza olum dedi gel yemek yiyiyoruz.
Ya pizzac›y› buldum ama ne nuri var ne birisi bir bosluk buldum motoru b›rakacam adam›n birisi kim bilmiyorum hoca oraya motoru cekme dedi Shocked
Dedim o motor diil honda xl200 eeee ne yapal›m yani cekme dedi.
Dedimki Mudur sen s›k›ld›n yasamaktan, oksijen al›p vermek hosuna gitmiyor art›k, senin kafan› s›rt cantas›n›n içine bir sokarsam baharat kokusundan olursun u€rasma benle.
Nuriden ald›m haberini adam olmus zaten laflar içeride adam› rahats›z etti iç organlar iptal yanii Very Happy Razz
gittim nurilerin yan›na selamun aleykummmm dedim adam ilk laf olarak sucuklar› getirdinmi olduuu.
Sevgili atilla abimde ailesiyle yemek yemege gelmis ne yemek kaldi ne hacet kaldi herkez daaldi.yavv yine cenem ac›ld› nerede fotolar diyeceksin az sab›rrrr geliyor simdi.
Tamam bi cok bolumu atl›yorum ve pazar gunu sabah› ile basl›y›m.

Allahtan motor oldugu yerde duruyor Very Happy

Nuri kacarcas›na evden c›k›yor niye acaba Very Happy

Magazin gazetecileri y›l›n odulu benim

Ya bu adam yak›s›kl› bir adam ama niye yuzunu gizliyor cozmus degilim Very Happy

Sonradan anl›yorum foto cekmek icin adam›n kars›s›na gecince
arkadan gelen gunes te benim kafada ayna vazifesi yap›nca dogal olarak gozunu al›yomus hehehh Razz Very Happy

art›k kudurma zaman› geldi catt› eve donuyoruz ve nuri butun motorlar› c›kart›yor hadi baba bas gaza diye.

Atla hopla z›pla oluyorum yorgunluktan dedim baba ne icersin dedi,
Buyurun

ve kudurmaya basl›yoruuuzzzzz

Buda nuri'nin amerikadaki manitas› imis oyle soyledi bana

Aha buda nuriiiii Very Happy Twisted Evil Twisted Evil

Evet gelelim surprizlere polonez koyde acik bir fuar bulduk ve daldik iceriye eve evet ormanda hemde vay beeee Very Happy

2005 Model Honda FMX 650
38 Beygir
Cift c›k›s egsozt
Dominator motor kullan›lm›?.
ve su konusmay› yazmam lazim size Ben motoru inceliyorum filan Very Happy Very Happy
o s›ra akl›ma tak›l›yor ya nuri bu dominotor ne abi diyorum aynen boyle ama abartm›yorum,
Cevap MOTOR BABA.
Yuh art›k nuri yaaaa

Ve ikinci bombaaaa
BMW R 1200 SUPERMOTO

valla allah herkeze nasip etsin ne diyimmm. Very Happy Very Happy

Uzun lafin k›sas› valla allah bu motorlari icad eden beyinlerden eksik etmesin.
Yav bir motor beni nerelere kadar surukledi nereden nereye nuri baba cok tesekkur ederim ilgi ve alakandan dolay› allah sana en k›sa zamanda bir 660 nasip eder insallah ta bende rahatlarim.
Cok ozur dilerim arkadaslar bas›n›z› cok a€r›tt›m ama bu guzel dostlugu sizinle paylasmak istedim.
Onumuzdeki gunlerde harbiden kudurmus fotolarla kars›n›za gelecegim.
Hosça kal›n Sevgiyle kal›n dostlar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Arl 27, 2004 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İbo ellerine kollarına sağlık valla bende seninle gelmiş gibi oldum yazını okuyunca.. Öncelikle Yalova'daki tüm motorcu arkadaşlarımıza ve dostlarımıza kucaklar dolusu sevgi ve selamlar. Olm hiç yerinde duramımazmısın sen yaaa... Beni ifritmi ediceniz, Nuri ile buluşmalar yok Angel ile sohbetler... Mehmet Abi ile şakalaşmalar falan filan.. Siz orada kudurdunuz ben burada halen kuduruyom. Eh İbo bunları biiiir bir not alıyom sen görürsün bak neler yapcam sana Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ya o diil de şu maket motorlara bittim ben. Buralarda da her markanın maketi var ama XT600'ün maketini bir türlü bulamadım. Motordan saymadılar galiba Twisted Evil Evil or Very Mad Sırf bu yüzden motorumu değiştirmeyi bile düşünüyom. Nuri sucukların kokusu taaaa buralara kadar geldi yapma etme yiyen var yiyemeyen var kardeşşim hayret bişi yaw. Bide resmini yollasaydınız tam olucaktı yani puahhah _kikirik _kikirik _kikirik
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 28, 2004 7:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet abi sitenin tek delisi olmaya az kaldi.
Bu sabah nuri arad› ve baba oluyorum dedi.Ne oldu dedim abi sabaha kadar istifra filan iste igrenclesmiyim bari. Very Happy
Neden dedim ya aksam sucuk yedim ondan sonra sabaha kadar banyodayd›m dedi. Twisted Evil
Sebep ne olabilir acaba arkadaslar.
Sucuklar
Nuriyi ziyaretim
Nuri art›k yasland›
Bence hepsiiii
hadi kal›n sa€l›cakla. Razz Razz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 28, 2004 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

süper bi gezi olmuş insan bizide çağırır Razz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mithat
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 8:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sad geziniz bizleri çağırmasanızda guzel olmus sucuk olayına gelecek olursak nuri nin hali belli yiyememis bogazinda kalmis ii de olmus ohhhhh olsun dahada beter olsun Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar