Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Yamaha XT600 Hk. Görüşleriniz

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Yamaha XT600 Hk. Görüşleriniz

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
s_moshi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2006 11:04 pm    Mesaj konusu: Yamaha XT600 Hk. Görüşleriniz Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar;

Yamaha XT600 (1998) alarak aranıza katılmaya karar verdim. Ancak bazı sorularım olacak. Forumlarda XT600 hakkında genel bir konu bulamadım. Bu model hakkında bilgisi olanlardan + (artı) ve -' (eksi) leri başta olmak üzere kısa bir açıklamaya ihtiyacım var.

XT600 1998 model 20000 km' de 4500 YTL. Belirttiğim fiyat iyimidir. 2 gün sonra bakmaya gideceğim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın, iyi sürüşler;
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Yahoo Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
tt600inanc
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Oca 04, 2007 7:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dostum ben marmaristen inanç.fiyat bence iyi bizde ybr vardı 2006 satamadık.takas yapmaya çalıştık motorun küçük oluncakimse yüzüne bakmıyor bu takas olayında. 97 model 70000 de xt 600 vardı ona msj attım anlaştık üzerine 2 milyar verdik benimde aklımda sorunlar vardı ama makina fıs fıs ne yağ yakıyor ne ses yapıyor.ben üç kaatçı değilim ama inan ki km yi 30000 yapıp marmaris e getirseydimkimsenin haberi olmıycaktı ben de şu an tt 600 kullanıyorum halimden çok memnunum arkadaşa aldık o xt yi o da memnun.ama bunlarınpiston etek vurma gibi bir rahatsızlığı var genelinde oluyor. sekman piston değiştiriyorsun kısa süre sonra geri geliyor.ama zararı yok yağına bak başka kelam istemez yani.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
sekoucdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Oca 04, 2007 8:31 pm    Mesaj konusu: Re: Yamaha XT600 Hk. Görüşleriniz Alıntıyla Cevap Ver

s_moshi demiş ki:
Arkadaşlar;

XT600 1998 model 20000 km' de 4500 YTL. Belirttiğim fiyat iyimidir. 2 gün sonra bakmaya gideceğim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın, iyi sürüşler;

motor iyiyse fiyat uygun.
Başa dön
ad_0050
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Oca 04, 2007 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

s_moshi bende 2 ay önce 97 model xt 600 aldım, tt60inanc"ın bahsettiği gibi motor sesi benim motorda da var, ustaya gösterdim fazla sorun çıkarmaz dedi, ama bana sorarsan fiyat uygun. al bakımını yap kullan derim. şimdiden hayırlı olsun. xt doğru şeçim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
cozcan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2007 10:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yillardir 1994 model bir XT kullaniyorum ve cok da memnunum. Her 1000 km.de yarim litre kadar yag eksiltir bu motorlar ve normaldir. Parcalari konusunda da hic problem yasanmaz. Bence tek sorunu ayak marsinin olmamasidir. Ozellikle kisin aku zayiflarsa, motoru calistirmakta cok zorlanilir. Ikiteker Motosiklet sitesinde XT600 uzerine acilmis bir baslik bulabilirsin.

Belirttigin model ve fiyat cok uygun. Gule gule kullan derim.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar