Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Endurocuda problemi olan buyursun...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Endurocuda problemi olan buyursun...
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı/Off Topic
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt Arl 18, 2004 10:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

D.D. demiş ki:
Vay Embarassed , benim Ikitekerdeki basligimi calmis...

Biraz kontrolsüzce bir yazı olmuş galiba D.D. . Size yakışmamış. Rica etsem gerekeni yapar mısınız?

Saygılar

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 18, 2004 8:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kaan demiş ki:
D.D. demiş ki:
Vay Embarassed , benim Ikitekerdeki basligimi calmis...

Biraz kontrolsüzce bir yazı olmuş galiba D.D. . Size yakışmamış. Rica etsem gerekeni yapar mısınız?

Saygılar

Kaan,

"benimle derdi olan buyursun" benim Ikitekerde actigim bir baslikti,

http://www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1213&highlight=

burada aynisini gorunce biraz takilayim dedim. Zaten xl200 basligi "benimle derdi olan" dan "endurocuda derdi olan" a degistirmis bu arada, benim sakam anlamsiz kalmis.

------------------EDIT---------------

Meselenin ne oldugu sonradan anlasildigi icin bu yazinin gerisine gerek kalmadi ve sildim. Alttaki mesajimda durumu izah ettim.

En son Donald_Duck tarafından Cmt Arl 18, 2004 8:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 18, 2004 8:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mesele anlasildi...

XL200, ve Kaan adli kafasi "gokte bulut var, vay bana ordek dedin" seklinde calisan forum yazari ve moderator beyler. Sad

("arkadaslar" demeye korkuyorum, cunku "nerden arkadas oluyoruz" seklinde ikinci bir tartisma baslayabilir Rolling Eyes Wink )

Kaan degistirmis, o yuzden hatirlayamadim, ama buldum. Olaya yol acan kelime "namuzsuz" kelimesiymis. Ben o yaziya "vay namuzsuz, benim basligimi calmis" diye baslamistim, o terimden yola cikarak soyle dusunmus olmalilar:

"Donald yeni yetme hergelenin biridir. Tabii ki cocuklarini seven bir baba edasiyla "vay namuzsuz" dememistir... Muhakkak xl200 e hakaret etmek istemistir. Zaten kotu, kaba bir adam bu Donald, onune gelene hakaret eder, asagilar... "

Boyle mi dusundunuz Allah askina? Ben oyle birimiyim? Benim bu forumlara yazdigim yazi herhalde 5000 in ustundedir, bunun %10 una goz gezdirseydiniz bu sonucu cikarmazdiniz. Evet maalesef yuz yuze gelip tanisma serefine nail olamadik ve yazismalardan baska tanisma imkanimiz yok.

Ben xl200 u tanimam etmem, Kaan i da keza. Once bir dusunun bakalim, benim sizlere hakaret etmekten ne cikarim olabilir? Siklikla hakaret eden birimiyim? Simdiye kadar durup dururken birine hakaret etmismiyim? Manyakmiyim ben yahu???

"Vay namuzsuz" benim kullandigim anlamiyla, sevecenlik ve babacanlik icerir. Baska bir sey icermez. Ben bir tane balik yakalaymazken yanimdaki 5 tane yakalarsa ona derim, Milli takimda oynayip bes gol atan oyuncuya derim, Dakar a katilan digerlerine 2 saat fark acana derim, bes tane zayif bekledigim karnesinde hepsi pekiyi getiren ogluma derim.

Okuz altinda buzagi aramayin, benim XL200 un kelime anlamiyla "NAMUS" uyla ne benim yada baska birinin alip veremedigi ne olabilir ? Boyle kutsal kavramlarla oynamak kimin ne haddine... Allah allah...

Tuhaf adamlarsiniz vesselam. Bu arad XL200, ve Kaan. Bu tur durumlarda hemen bir PM atsaniza oglum, konu niye bu hale gelsin ki? Sorun , yahu DD boyle yazmissin ama ne demek istiyorsun, ben yanlismi anladim filan diye...

Genel olarak butun arkadaslar...

Biraz samimi olalim cocuklar yaa... boyle yazdigimiz her kelime yanlis anlasilacak diye kafa patlatirsak hic yazisamayazi ki.. Ustelik Turkce oldukca da elastik bi dildir, nereye ceksen oraya uzar. Bu yukardaki olay yuzunden benim butun gunum mahfoldu, xl200 belki sinirinden iki gecedir uyuyamiyordur "Donald bana namuzsuz dedi" diye, Kaan iki arada bir derede ne yapacagini sasirmis belki iki gundur sivilce cikartmistir cocuk...

Hic gerek yok bunlara, samimi olun. Once karsinizdakini "dost", "arkadas" kabul edin. "Tabii ki kotu bir manada yazmamistir" deyin. VE SORUN !...
"Yahu DD, burada ne demek istedin bilader?" ... bu kadar basit. Sonra herkes rahat uyusun!

En kolayi gurur meselesi yapmak ve karsindakini dusman ilan etmektir. Gidip en kolay yolu en bastan secmeyin allahaskina... Hepinizi seviyorum, hoscakalin.
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 19, 2004 10:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
Mesele anlasildi...

XL200, ve Kaan adli kafasi "gokte bulut var, vay bana ordek dedin" seklinde calisan forum yazari ve moderator beyler.

Şu an gokte olan bulutlar sizi ne kadar igilendiriyorsa benide o kadar ilgilendiriyor bilginize.
şu an burada acılan bir forum dikkat ettiyseniz bu forum konu dısı ve geyik
bolümüne acılmıstır,ve sadece geyik olacaktır.
fakat uslup ne olursa olsun ne kadar babacan olursa olsun sizin belirttiginiz uzere hiç tanımadıgınız birisine boyle bir kelimeyi nasıl uygun gordugunuzdur.

Alıntı:
"Donald yeni yetme hergelenin biridir. Tabii ki cocuklarini seven bir baba edasiyla "vay namuzsuz" dememistir... Muhakkak xl200 e hakaret etmek istemistir. Zaten kotu, kaba bir adam bu Donald, onune gelene hakaret eder, asagilar... "

Bu yapmıs oldugun yorumada ben baska bir sey eklemek istemiyorum siz yeterince izah etmissiniz.

Alıntı:
Ben xl200 u tanimam etmem, Kaan i da keza. Once bir dusunun bakalim, benim sizlere hakaret etmekten ne cikarim olabilir? Siklikla hakaret eden birimiyim? Simdiye kadar durup dururken birine hakaret etmismiyim? Manyakmiyim ben yahu???

Benimde anlayamadığım bu iste ben sizi tanımam sizde beni NAMUSSUZ kelimesini siz herkeze her macta gol atamayan birilerine oglunuza balık yakalayan arkadaslarınıza soyleyebilirsiniz AMA bana boyle bir kelime KULLANAMAZSINIZ.

Alıntı:
Okuz altinda buzagi aramayin, benim XL200 un kelime anlamiyla "NAMUS" uyla ne benim yada baska birinin alip veremedigi ne olabilir ? Boyle kutsal kavramlarla oynamak kimin ne haddine... Allah allah...

NAMUSSUZ kelimesinin turkce meali aynen boyle,kutsal kavramlar ve kimse oynayamazzz.

Alıntı:
Hic gerek yok bunlara, samimi olun. Once karsinizdakini "dost", "arkadas" kabul edin. "Tabii ki kotu bir manada yazmamistir" deyin. VE SORUN !...
"Yahu DD, burada ne demek istedin bilader?" ... bu kadar basit. Sonra herkes rahat uyusun!

Sizinde izah etiginiz gibi DD benim dostum degildir.Çünkü dostlarım bana namussuz demezler.Saka,babacan bir tavırla bile olsa. Evil or Very Mad

Alıntı:

En kolayi gurur meselesi yapmak ve karsindakini dusman ilan etmektir. Gidip en kolay yolu en bastan secmeyin allahaskina... Hepinizi seviyorum, hoscakalin.

Benim hayatım boyunca hiç dusmanım olmadı,belki bu forumda'da en esnek ve ılıman bir adamla yazısıyorsundur bilinmez.
Türkiyeden uzak yasadığın için dostluk kavramınıda unuttugun belli.
Sanal ortamda iki çift sohpetle dostluk kurulmaz,dostluk alıs verisle olur gonulle olur sevgiyle olur istekle olur.
Ben yinede uslubumu bozmadan,yazdıklarınızı at gozlugunden degilde genis bir pencereden bakarak seyrediyorum ama sadece seyrediyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
maximus
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Arl 20, 2004 11:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ateş olan düştüğü yeri yakar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı/Off Topic Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar