Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - fıkırlerınıze ıhtıyacım var

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

fıkırlerınıze ıhtıyacım var
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sufi_dreams
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 18, 2006 9:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

almış olmak için asala satın alma derim ben.ne kadar ucuz olursa olsun başına bir dünya dert açabilir bir bilene göster derim ben zira bu fiyat hakikaten düşündürücü Shocked
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Sal Eyl 19, 2006 7:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

___cnr, içime oturdu makina hakkında bişi dememişin ama yazdıın için teşekkür ederim demen kaçtır okuyomda bişiler yazma gereği hissettim...

dostum en başta kırdıysam üzgünüm... ama bu iş böle cidden baak 600 lük bi makina uzun yolda (makina temizse tabi) sana sıkıntı çıkarmaz, çünkü güçlü dür...

ama ben o kadar çook makina gördüm ki burda yada başka bi yerde yani kağıt üstün de şü model şu KM de çizii yok bilmemne dien ilanların leş çıktını, o yüzden cidden malı görmeden biş demek güç ( bunu unutma) örneğin 2005 model X bi makina 1000KM de olsun ama o 1000 KM çok hor kullanılsın, yada kaza yapmış toplanmış olsun.. nası anlıcan ne durum da oldunu buralarda yazılanlardan? örneğin benim makina 98 ve 60.000 KM de ve inan çok temiz ve sorunsuz (benim makina die demiyom Smile sadece örnek) şimdi biri kazalı yada hor kullanışlış bi 20 - 30.000 KM yapmış makina, biri temiz, üzmeden, bakımları aksamadan yapılmış 60.000 KM lik makina... ben cidden 60.000 de olanı tercih ederim... o yüzden bi bileni alıcan yanına ve makinayı görcen derim ( bu makina için deel almayı düşündüün makinaların hepsi için... zaten bu makinayıı almıcan sanırım)

hee burda ne sorula bilir... abi şu marka şu model bi makina var (fiyatları aşşa yukarı ortada olur makinaların zati.. o yüzden fiyat sormana gerek bile yok bence) bu makinanın kronik sorunları varmıdır, arazide nasıldır uzun yolu nasıldır, parça fiyatları nasıldır, ne bilim kaç bin KM den sona alınmamalıdır... gbi sorular ben ce daha mantıklı ve daha köklü bilgiler edinmeni sağlayacaktır...

açıklayabildiysem ne mutlu bana...

saygılar...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ihtiyar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Oca 12, 2007 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

epeydır sıteye gırmıyordum.konu acılmıs kapanmıs ancak yınede okuyacak arkadaslara bılgı olur gerekcesıyle..
yag pompası degısılecek dedıgıne gore muhtemelen arızalıdır.bu arıza sılındır ve segmanlara,pıstona hatta granga zarar vermıstır.bu tur motorlarda yag pompası degısse dahı randıman cok zayıf olur hatta 0 motor yapılması gerekır kanaatındeyım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
silves07
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Oca 12, 2007 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ihtiyar demiş ki:
epeydır sıteye gırmıyordum.konu acılmıs kapanmıs ancak yınede okuyacak arkadaslara bılgı olur gerekcesıyle..
yag pompası degısılecek dedıgıne gore muhtemelen arızalıdır.bu arıza sılındır ve segmanlara,pıstona hatta granga zarar vermıstır.bu tur motorlarda yag pompası degısse dahı randıman cok zayıf olur hatta 0 motor yapılması gerekır kanaatındeyım.

Arkadaşımın dedihi gibi yağ pompası arızalı bir motorun pyanoları eksantirik mili de arızalıdır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
___cnr
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Oca 12, 2007 11:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu topıc kapandı sanıyordum bakmamıstım ne zamandır.
__face__,yazını yenı gordum.Duyarlılıgın ıcın cok tesekkurler abi.

ben bu motoru unutmustum aslında
Ama yag pompasının yanında ne gıbı sorunlar dogurdugunu orenmıs oldum.
ihtiyar, ve silves07,ın anlattıgı gıbı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar