Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - super tenere kilometre teli

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

super tenere kilometre teli
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ruler
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 19, 2006 11:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bostancı sanayi sitesi benim selamımı götür orda Murat yada mehmet war yer zibart tın yanı speed kilometre. bu arada adım baturay.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Wiseguy
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Hzr 19, 2006 12:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ruler: Ctesi günü Bostancı Sanayi sitesine gittim, senin de dediğin gibi bu işi yapan bir Mehmet var, bir de Selahattin usta. Selahattin usta, 45 YTL istedi, yok Alman marka tel filan kullanıyorum dedi...Ve tabii ki bana da tuzlu geldi.

Ben de Mehmet'e gittim, daha uygun fiyata yaptırdım...Ama ne var ki tam caddeye indim ki, tel yine koptu !...

isinakholi: Ümraniye'de nerede var acaba ? Ve kaça mal ettin ? Mehmet'e tekrar gideceğim ama, yine de aklımızda bulunsun. Astarından pahalıya çıkmaya başladı bana bu tel olayı Sad

Bu arada Tenere'lerin bir çok modelinde devir saati'de tellidir (titreme sebebi işte).

Herkese selamlar,
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
isinakholi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 22, 2006 2:09 am    Mesaj konusu: KM TELİNİ HALLETTİM Alıntıyla Cevap Ver

Very Happy ARKADAŞLAR;kilometre telini dün hallettim.Ümraniyede "kilometreci BAHRİ USTA" 10 YTL karşılığında iç teli yeniledi.Bahri usta ile birkaç cümlelik sohbet ettik.60 yaşlarında sevimli ve aksi bir ihtiyar.Dolapdere yetişmesi olduğunu söyledi.Telefonunu ve kartını istedim,olmadığını söyledei.Lada samara marka arabasının bagajındaki malzemeleri ile işini yapıyor,dükkanını kapattığını,sadece can eğlentisi için bu işi yaptığını ,daha çok müşterinin gelip gelmemesini umursamadığını ifade etti.Arabasını her gün aynı yere, sanayinin içinde bir büfenin önüne park ediyor.Aceleden sokağın adına bakmayı unuttum.Ama hatırladığım,sanayi çarşısının sınır duvarınına yakın bir sokaktı ve hemen duvarın öte yanında citibankın mavi camlı binası vardı."beni ümraniye sanayisinde kime sorsanız gösterirler,çünkü benden başka kilometreci yok"dedi.
Tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim Cool

1150 GS/İstanbul

1. İRAN SEFERİ
http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7394
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
ruler
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 22, 2006 11:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mehmete söyle oraya gelmimm git hemen değiştir aynen bunu söylediğimi söyle..
Başa dön
ruler
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 27, 2006 10:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Wiseguy demiş ki:
ruler: Ctesi günü Bostancı Sanayi sitesine gittim, senin de dediğin gibi bu işi yapan bir Mehmet var, bir de Selahattin usta. Selahattin usta, 45 YTL istedi, yok Alman marka tel filan kullanıyorum dedi...Ve tabii ki bana da tuzlu geldi.

Ben de Mehmet'e gittim, daha uygun fiyata yaptırdım...Ama ne var ki tam caddeye indim ki, tel yine koptu !...

isinakholi: Ümraniye'de nerede var acaba ? Ve kaça mal ettin ? Mehmet'e tekrar gideceğim ama, yine de aklımızda bulunsun. Astarından pahalıya çıkmaya başladı bana bu tel olayı Sad

Bu arada Tenere'lerin bir çok modelinde devir saati'de tellidir (titreme sebebi işte).

Siz başka bir speed kilometlerye gitmişiniz ben mehmetle konuştum bize gelmedi dedi.

Herkese selamlar,
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar