Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - [b]Selam Arkadaşlar![/b]

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

[b]Selam Arkadaşlar![/b]
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
s_moshi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr May 07, 2006 6:24 pm    Mesaj konusu: [b]Selam Arkadaşlar![/b] Alıntıyla Cevap Ver

Bugün ikinci el BMW f650' ye baktım. 98 model 20000 km' de. Motor iyi durumda gözüküyor ama gerçekten öylemidir kuşkularım var. Bi kere 20000 olması kuşkularımın başlıca kaynağı. Confused Herhangi bir motorsiklet ustası bana motorun gerek km, gerekse yürüyen aksam ve kaporta durumu hakkında bilgi verebilir sanırım. Bostancı tarafında motoru göstermek için götürebileceğim, tavsiye edebileceğiniz biri var mı?
İkinci olarakta 1998 model bir bmw almak doğrumudur.
Üçüncü ve son durum ise tamamen duygusal.Smile fiyatı 7000 YTL. Bu fiyat iyimidir.
Şu an inşallah erken cevap gelirde ona göre sahibini bekletmem veya kaporayı vereyim endişesi var. Yardımcı olursanız sevinirim. Hoşçakalın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Yahoo Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
s_moshi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr May 07, 2006 8:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hiç yardımcı olacak yokmu?
Başa dön
Vahset
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr May 07, 2006 9:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ARKADAŞIM SELAMLAR BEN SAMSUN DAN VAHŞET TAMİRCİ OLARAK ŞUNLARI YAZSAM BANA KATILIRMISIN BİLEMİYORUM ÖNCELİKLE SENİN MOTOSİKLETİN ÜZERİNDEKİ GÖZLEMİN NEDİR MOTOR VE NE DURUMDADIR HERKESTEN ÖNCE SENİN İÇİNE SİNMESİ ÖNEMLİDİR DAHA SONRADA SATICININ AGZINDAN DUYACAGINIZ MOTORLA İLGİLİ BİLGİLER SORUNLUMU DEGİLMİ TAMŞR GÖRMÜŞMÜ VS SİZİN İÇİNİZE SİNDİKTEN SONRA MODELİN ÖNEMİ FAZLA ÖNEMLİ SONUÇTA SİZİ GÖTÜRECEK OLAN ŞEY MOTORUDUR .FİYATI KONUSUNDA BİLGİM YOK EŞ DEGER OLAN VE İNTERNETTE SATILAN EŞDEGER OLANLARLA KIYASLARSINIZ PAZARLIK SİZE KALIYOR MODEL KONUSUNDA BİR BİLGİ VERMEK İSTİYORUM BEDE BİR YAMAHA RD 80 CC VAR 1983 MODEL VE 23 YAŞINDA HALA CANAVAR GİBİ ÇALIŞIYOR ELİMDE AMA HAKKIYLA YAPIYOR VE RANDIMAN ALIYORUM KISACA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM BİR 80CC 23 SENE AYAKTA KALABİLİYORSA 650CC KAÇ YILÇALIŞIR SİZE BIRAKIYORUM CEVABI BENİM MOTORDA DİKKAT EDCEGİM ŞEYLER ŞUNLAR MOTORUNDA SİLİNDİR AKSAMI SÖKÜLMÜŞVE TAMİR GÖRMÜŞMÜ .ELKTİRİK TESİSATI BOZULMUŞMU OYNANMIŞMI KESİLİP TAMİR FALAN HİÇ BİR YERİNİN ORJİNALLİGİ ELLENMEMİŞ OLMASI ÇOK ÖNEMLİ KAZALI OLUP OLMADIGI İLE İLGİLİ MOTORUN ŞASESİNDE GÖRÜNEN BİR DARBE VARMI BELLİ EDER KENDİNİ DAHADA EMİN OLMAK İÇİN MOTORA BİNİP ELLERİNİZİ SALDIGINIZDA HERHANGİ BİRTARAFA ÇEKMİYORSA SORUN YOK DEMEKTİR SONUÇTA İKİNCİ EL OLDUGU ZAMAN UFAK TEFEK BAKIMLAR YAPILACAKTIR ONLARDA OKADAR OLACAK VE HEMDE MOTORU TANIMIŞ OLURSUNUZ İYİDE OLUR BİNİCİ İÇİN EN ÖNEMLİ OLAN BENCE .SAHİBİNDEN ÖGRENDİGİM BİLGİLERİN BANA DAHA SONRA SORUN OLARAK GERİ DÖNMEMESİ İÇİN SATICIYLA OLAN ORJİNALDİR VE HİÇ BİR YERİNDE ORJİNALLİGİNDEN KAYIP YOKTUR OLAN EKSİKLİKLERİN TELAFİSİ ALICIOLAN FALAN FALAN KİŞİYE KARŞILANACAKTIR ANLAMINDA YAZILI BİR EVRAK İSTEYİN VE BUNDAN ÇEKİNMEYİN LÜTFEN EGER BUNA İTİRAZ EDER VEYA FARKLI BİR TAVIR SERGİLERSE FARKLI ŞEYLER ANLAMAK LAZIM ...ARKADAŞIM İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR ....BU ARADA TAMİRCİ MOTORUN İÇİNE BAKAMIYACAGI İÇİN BAKMAKTAN ZİYADE SATICINI SÖZLERİ DAHA ÖNEMLİDİR EVRAKLI HAYIRLI AKŞAMLAR
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
s_moshi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts May 08, 2006 11:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vahdettin kardeş,
Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Model ve fiyat konusuna gelince, fiyatı piyasada normal belki ama 8 senelik motora 7000 ytl vermek mantıklımıdır onda kararsız kaldım. Ve hala öyleyim. Biraz ince eleyip sık dokuyan birisi olduğumdan ve motor konusunda pek bilgim olmadığından yanlış yapmamak için şu an beklemeye aldım bu motoru. Buradan gelicek bilgilere göre fikir yürütecektim ama sanırım site sakinleri de sıkılmış bu tarz sorulardan cevap veren olmadı. Ben karar verene kadar satılırsa da yapıcak bişey yok.
Hoşçakal, kendine iyi bak.
Başa dön
Vahset
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts May 08, 2006 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

EVET ARKADAŞ FİYATI İLE BİLGİM YOK BEN TAMİRLEDE UGRAŞTIGIM İÇİN YARDIMCI OLMAK İSTEDİM SAMSUNDA OLSANIZ DA YARDIMCI OLSAM AMLESEF YOKSUNUZ MOTORUN MODELİ VE FİYATINA GELİNCE ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM ..MODELİ YENİ OLUR KULLANAN MOTORU HAŞAT EDER MODELİ YENİ KALIR ...BİR BAŞKA MOTOR VARDIR ESKİDİR AMA YENİSİ KADAR ORJİNALDİR ....?????.BU DURUMDA NE YAPMAK LAZIM BU MOTORA UZUN SÜRE BİNECEKSEK ESKİ AMA SAGLAM OLAN I ALMAK LAZIM ........ALIM SATIM YAPACAKSAKDA YENİ MODEL AMA YİNEDE DÜZGÜN OLAN BİR MOTOR ALMAK LAZIM SATARKEN İNSANLARI ÜZMEMEK İÇİN ACİZANE FİKİRLERİM ........SELAMLAR OLSUN SİZDE KENDİNİZE İYİ BAKIN ....GÖNLÜNÜZE GÖRE BİR MOTOR ALMANIZ DİLEGİYLE SAGLICAKLA KALIN
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar