Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Arkadaşlar mondila cross la ilgili problem lerim var :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Arkadaşlar mondila cross la ilgili problem lerim var :)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
atropy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Nis 20, 2006 3:16 pm    Mesaj konusu: Arkadaşlar mondila cross la ilgili problem lerim var :) Alıntıyla Cevap Ver

merhaba 1 yıl a yakın süredir kulandığım modiall cross motorum 8500 km probleleri çıktı . bana bilgisi olan arkadaşlar teknik olarak yardım edebilirse çok seviirim. 1 arka frenimin keçesi patlamıştı tutumuyordu komple arka fren garantiden geldiği söylendi ve takıldı yinede 3 4 gün içinde hidrolik boşalıyordu yani yine tutmaz durumda oldu yaklaşık bir kaç kez hidrolik doldurtmama rağmen bir kaç gün içinde fren sıfırlanıyordu şuan 1 ayı aşkın süredir sıfır fren le gidiorum servisle uğraşmaktan bıktım kendim acab bişeyler yapa bilirmiyim. 2 .gidonu diyelim sağ çevirdiğim zaman geriye doğru giderken ön taraftan taktuk ses ler geliyor bu akortsuzluktanmı meydana geliyor şuanda motor hesabıma göre 13000 nin üstünde bu sizce böyle bir motor için iyimidir çünki allah şükür yolda hiç kalmadım ama servis problemim çok aldığımdan beri hep servis ücreti artı malzeme parası cartı curtu bana bu motoru satarlarken 2 yıl servis ücretisiz dir tekerlek haricinde herşey garantialtıdadır dendi maşallah herhalde bu motora servise ödediğim rakamlara 200 250 yi bulmuştur ama dediğim gibi genel olarak motor kulanıcı hatası vs olarak problem çıkaracağını samıyorum ama servisler cana var heleki bodrum gibi biryerde çok kötüler bide arka latğimindeğişmesi lazım burda lastik bulamıyorum siparişle nerden getire bilirim bulduğum lastikte çok pahalı aslında dredim çok gibi Smile ban yardım cı ola bilecek arkadaşlar lütfen ister form ma ister msn mesanger : atropy_2000@yahoo.com dan bana ulaşırsa çoksevinirim hata aynı motordanolupta problemleri paylaşa bleceğim arkadaşlarlarla konuşmka isterim
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
onuro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş May 11, 2006 3:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok geçmiş olsun, kardeşim.

Çin firmalarına fason olarak yaptırılan motosikletlerden yaşanmasını beklediğim (malesef) sorunlar sende de baş göstermiş. Tahminim senin gibi sonradan mağdur olacak arkadaşların sayısı artacak. uğur derin dondurucuları gibi fason mal alıp müthiş kar marjı ile Türkiyeye satılan motosikletler kalite olarak beklentilerin oldukça altında. Henüz sıfır olan mondial scooterlarda ön gidonda boşlukla karşılaştım. bir an önce uzaklaş bu markalardan, seni motordan soğutmasın. git eski yıla ait ama dağılmamış, kurcalanmamış bir motor al, tepe tepe kullan.işkembeden konuşuyorumk diye algılama motor alabilmek için ben de 4 sene beklemiştim Sad

Bodrum'da motorcu çoktur diye bilirim, bence yamaha-honda vs bayisine gidip danışırsan çalıştıkları parçacılar aracılığyla lastik olayını ucuza çözebilirsin. keşke tek derdin lastik olsa. duro marka lastiğin takımını yaklaşık 120 milyona bulursun.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
kandofatih
Akrobat Üye
Akrobat Üye

MesajTarih: Prş May 11, 2006 9:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

onuro, sana katılıyorummm 2 yıl sonra hurdalıklar cin malı motorsiklet dolacakk....ama o paraya okadar olur diyede düşünüyorummm
19Mayıs/SAMSUN
tel:0362 511 33 98
msn:fatihkocbiyik@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar