Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Transalpimi teslim alamıyorum!!!! kredi sorunu

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Transalpimi teslim alamıyorum!!!! kredi sorunu
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sanchez
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Nis 17, 2006 10:39 pm    Mesaj konusu: Transalpimi teslim alamıyorum!!!! kredi sorunu Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar öyle zor günler geçiriyorum ki... ÖTV zammından 2 gün önce motorumu sattım X9 vardı, biraz üzerine ekleyip bişiler alacaktım. sonra bu ötv olayı çıkınca resmen koştura koştura 3eklerim 5 eklerim derken aklımda yokken sıfır TRANSALPe peşinat yatırdım sonrada kredi başvurusu için akbanka gittim. ve birazda akbank capitol şubesindeki basiretsiz eleman yüzünden 2 hafta bekledim. ilk seferinde kredi kartımın limitinin %50sini geçmişim diye kabul etmemişlerdi. ama ben bankayı günde 10 defa aramasam bu bilgiyi yani onaylanmadığını bi 10gün sonra anca öğrenirdim galiba. sonra ki günler boyunca onları yatırdım ve yine hergün bankayı arıyorum ne lazım ne eksik. derken iş en son sözleşmeli çalıştığım yerin imzasına kaldı. bu arada ben sigortalı değilim saat ücreti alıyorum ders verdiğim yerden. ve oradan aylık şukadar kazandığıma dair bir yazı istedim müdire hanım saolsun çok ilgilendi hemen imzaladı ama onun değil imza sirkülerindeki ortaklardan birinin imzası geçerli dedi. yani motoru almay sadece 1 imza kalmıştı..

buraya kadar neyse dedim 1-2 gün daha beklerim. derken şirket sahipleri neyden korktular bilmiyorum İMZAYI ATMADILAR...

yani zaten sigortalı değilim birde üstüne üstlük kendilerini bir sorumluluk altında bırakmayan ve benim son derece normal bir haakkım olan maaş yazısını imzalamadılar... yanlış anlamayın diye söylüyorum bu KEFİLLİK gibi birşey DEĞİL ... çoğunuz bilir zaten...

ve şimdi 3 haftadır peşinde koştuğum krediyi alamıyor.... motoruma kavuşamıyorumm!!!

aileme ben yardım ettiğim için zaten borç alacak kimsemde yok, kaldıki borç ta istemem kimseden!
işte bu yüzden içim kan ağlıyor resmen!! nasıl üzülüyuorum blemezsiniz.. kaç gecedir sabahlara kadar can sıkıntısındna uyuyamıyorum. heleki bu güzel havada dışarıda motorları görünce dahada kötü oluyorum!

ve artık bende daha fazla uğraşamıcam ve transalp hakkımı birisine sıfırın biraz altına satacam yeni ötvli sıfır fyatı tabiiki... bu yüzden kimse laf etmesin lütfen çünkü bende şimdi gidip 2.elleri bile uçuk fiyatlardan motor almaya çalışacam transalpteki peşinatımı kurtarıp!

keşke bir bankacı olsa tanıdık!!! off yaaaa offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

en kötüsüde bana karşı yapılan bu imza haksızlığına karşılık benim hiç ama hiçbir yaptırımım yok çalıştığım yere! enazından şimdilik. zaten sonrasındada enfazla ayrılırım ki o da kimseyi umursatmaz bile!!
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 9:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Geçmiş olsun. Crying or Very sad

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
zorro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 12:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SANCHEZ iyiki sıkıntını bizlerle paylaştın diyorum herhalde biraz olsun rahatlamışsındır hepimiz zaman zaman bu sıkıntıları yaşıyoruz sana geçmiş olsun diyorum inşallah en kısa zamanda iyi bir motor alır ve bizlerle paylaşırsın
sevgiler Sad Crying or Very sad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
CEM
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 1:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sanchez,
Koçbank Feneryolu şb. gidip bir konuş. Ordaki müdürhanım yardımcı olabilir sana. Bu şb. motor kredisinde uzman.
Kızıltoprak benzin istasyonuna gelmeden sağ kolda Oyakbank yanı.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Lauralindorenan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 2:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Erdinç böyle bir durum içine düşmene gerçekten çok üzüldüm.Ne kadar seviniyodun sıfır transalp alacam diye dur bakalım herseyde bır hayır vardır.,,Bir çözüm yolu mutlaka bulunur sıkma canını...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar