Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Hosgeldiniz

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Hosgeldiniz
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Chaos
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 3:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Al benden de bir Kırmızı XL200 "Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun hesabı" Laughing
XL200'ün artıları anlatılmış bende kendimce gördüğüm (-)leri anlatayım;
Gerçi - derken motordan ne beklediğinize bağlı olduğu için benim sayacağım (- ) ler (-) değil yani bir anlamda!!! "ne oldu şimdi kafam karıştı yaaa" Wink
Tuoring&Endurolarda olduğu gibi katmanlı (iki katlı) minder maalesef XL'de yok, düz ve öne eğimli olan minder ise uzun yolculuklarda hele birde arkanızda artçı var ise bir kaç saatten sonra ciddi rahatsızlık veriyor insana. (Yazın sanki sıcak sobanın üzerinde gidiyormuş gibi hissediyorsun kendini, popon pişik içinde kalabilir "benim oldu Embarassed "
Ama XLuzun yol için tasarlanmamış bir motor kullanım yeri şehir içi ve stalibize köy yolları, buralarda ise inanılmaz keyifli gerçi uzun yolda tek kişi sorun olmuyor ama benim gibi Eşinizde motosikleti seviyor ve memleketiniz size 150-km kadar ileride oluyor hafta sonları fırsat oldukça gidiyorsanız biraz sıkıntılı oluyor netekim...
Bundan başka yine uzun yollarda artçı ve eşyalı olduğunda 17-ps güç yeterli değil, ewet 90-km hız bile motosiklete ceza yazdırır limit 70-km ama kardeşim bugün kamyonlar bile 120-km ile giderken ve de motorcuyu hiç vasıtadan saymazken "Ben hep akan trafikte (av) olduğumuzu düşünüyorum" adam gözünün içine baka baka araba sollayabiliyor aynı anda ufacık şeritte 3 vasıta oluyor o zamanda ben bildiğim bütün küfürleri avazım çıktığı kadar bağırıyorum Evil or Very Mad
Bir diğeri ön cam olmaması ve motorun tarzı gereği dik oturmanız nedeniyle resmen fren görevi görmeniz rüzgarı gögüslemeniz.. Bu fazla sarfiyata da yol açıyor kanımca oysa birazcık dahi ön cam olsa dafa farklı olacağını düşünürüm hep...

Viraj kabiliyetine diyecek yok asfaltta bile çok iyi viraj alıyor, o kadar yük ve yolcuyla bile çok rahat çıkıyor virajlardan üzerindeki asfalt lastikleri olmadığı halde... 200-km'de 8-lt benzinde çok değil bence... Sanki çölde kullanılacakmışçasına çok basit ve işlevsel control paneli çok rahat her şey elinin altında, motoru problemsiz hiç arıza çıkartmaz teferruatlı değildir... sadece ayaktan marşta olsaydı iyi olurdu diyorum. Sağlamlığı ve görünüm olarak güzelliği ise onu çok sevmemem nedendir.. Very Happy
Bu kadar yeter herhalde değilmi Rolling Eyes
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Chaos
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 3:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ööfffffffff yaaa neden se msj lar hep ikişer gidiyor o nedenle silindi içeriği bunun özür Embarassed

En son Chaos tarafından Pts Şub 07, 2005 3:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Chaos
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 3:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ohaaa diyeceğim bu sefer ikiyi de geçmiş üç tane aynı msj... yeniden özür arıza için...
walla isteyerek olmuyor Shocked
teo
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Şub 26, 2005 1:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

XL 200 güzel alettir yaw çok eğlenceli bir motor bence her eve lazım Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
hseker
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Nis 16, 2005 11:30 am    Mesaj konusu: delimotorcu hande Alıntıyla Cevap Ver

xl 200 aldım, twister aramıyorum artıkk.. Laughing Cool Wink

En son hseker tarafından Cmt Nis 23, 2005 9:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
6. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar