Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - nasıl tekteker gidilir

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

nasıl tekteker gidilir
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Teknikleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
blk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Ağu 15, 2008 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

peki tek tekeri bırakın 4 teker yapan varmı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
halil_pala
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 16, 2008 7:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abi bende falcon ile 1. viteste kaldırıyorum biraz gidiyorum motorun devri yükselince önü iniyor yani devam ettiremiyorum.yada daha acemiyim ???

SUZUKİ V-STROM

PALAİŞ METAL LTD.ŞTİ.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sepultura
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 14, 2009 10:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

xr650r demiş ki:
Önceki yazılarımdan da anlaşılacağı üzere dünyada tekteker yapabilen tek motorcu benim. Her bir haltın en iyisini ben bilirim. Zaten tekteker yapamayan adam motorcu değildir. Yazılarımdaki bu gizli anlamı farkedebilen zeki insanların var olduğunu bilmek güzel bişey.
Zaten benim otuz yıllık motosiklet tecrübemin genç arkadaşlara faydası olması gibi bir düşüncem olmadı olamaz. Benim tüm derdim sitede hava basmakdı. Bunu başarmış olmaktan dolayı kendimle gurur duyuyorum.

Hmm Abi ne cevherler varmış da haberimiz yokmuş ya Smile bizde youtube dan David KNIGHT ları falan izliyoruz burnumuzun dibinde dünyanın 1 numaralı motorcusu varmış da haberimiz yokmuş Smile Pardon abi sorması ayıptır hangi firmanın factory team ındasın Honda ? Kawazaki ? KTM ? Yamaha ? yoksa kendi çapında 2-3 vatandaşa hava mı basıyorsun ? hiç gülceğim yoktu ya Smile Dünyanın en iyi motorcusu sanırım senin dünya kavramın 10m2 lik bir alan lol Smile
Başa dön
sepultura
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 14, 2009 11:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sahinoz demiş ki:
Ben de kısmetse HusaberG FE400 alıcam bakalım problem olacak mı Smile Tabi kaç ay sonra alırım allah bilir

Bende FE 450 var HusaberG bir motor değil bir silahtır. 109 kg, inanılmaz bir denge, isveç çeliği şanzuman, müthiş bir tork ve inanılmaz bir güç. Almak istersen 450 al parça sorunu çekmezsin. Ama unutma HusaberG e bindikten sonra başka hiçbir motora binmezsin Smile

Bu arada ön kaldırmak istiyorsan ve altında bir HusaberG varsa bu ön kaldırma taktiklerini unut. Ön kaldırmama taktiklerini öğren çünkü HusaberG in ön tekeri zaten hep havadadır senin birşey yapmana gerek yok Smile
Başa dön
hoca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 14, 2009 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

siz hala bı seneden berı tek tekerı öğrenemedıysenız olmaz bu saatten sonra
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Teknikleri Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sonraki
10. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar