Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - xt660x arıyorum!!!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

xt660x arıyorum!!!
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
f--a
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 21, 2006 7:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kulekci, saolasın..o siteyi biliyorum baya bi incelemiştim..sıfır alabilsem alıcam ama olmuyo..öğrenciyim kredi alma olayına girmek istemiyorum...ailemde yeni borca girdi..o yüzden yük olmadan almaya çalışıyorum..alabilsem tabiiki sıfır alırım..(paranın gözü kör olsun)

Tenere600, evet özellikle xtx arıyorum..aslında bahar geldi ve ben hala motorumu alamadım..o yüzden xtr bile alabilirim bu aralar..sanırım xtr biraz daha ucuz...ama dağ bayır çok fazla gezemiyeceğim ve zaten duyduğuma göre xtr da arazide çok başarılı değilmiş...amortisörleri sert diyorlar (sen daha iyi bilirsin)

ilginize teşekkürler arkadaşlar..aklınızda bulunsun, satılık felan görürseniz ben burdayım Very Happy

kalın sağlıcakla

--eklenti--

biraz önce sahibinden.com a baktım..gözlerime inanamadım..

adam xt660x i xt600 olarak yazmış ve 1500km deki alet için 11000ytl istemiş..yahu insaf zaten sıfırı 11500...nerden kıymete bindi bu motorlar anlamıyorum ki!! arkadaşın satmaya gönlü yok sanırsam..

anladık güzel motor da, insanlar xt660 larıyla vedalaşamıyorlar anlaşılan!!yuh diyorum sadece
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
kulekci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 21, 2006 9:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2353842

buna bakmamışsın anladığım kadarıyla
cunku tam senin istedigin gibi bir makina
ben izmirdeyim istersen bakabilirim motora...
selamlar
f--a
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 21, 2006 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kulekci, buna da bakmıştım..aslında sahibinden.com da 6 ay içinde yayınlanan hemen hemen her xt660 x/r ilanına baktım..ilgin için çok teşekkür ederim..ancak bu araç fotolardan da görüldüğü üzere (bence) çok oynanmış, belli ki meraklı bir arkadaşımız..ama tahminimce canını çıkarmıştır motorun..bi tane de ist de var bundan..bugün ona baktım..üstünde ne ararsan var..akropovic egzost, elcik koruma, yarış lastiği, touring camı, kartel koruması vs...

benim motosiklet dersi aldığım hocamı göndermiştim daha önce çok oynanmış içim rahat etmedi dedi.. o yüzden daha orjinal parçaları olan bir xt arıyorum..(çok mu şey istiyorum bilmiyorum ki Sad )

benim isyan ettiğim ilan burda:
http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2380575

adam daha bugün vermiş ilanı..ancak belliki piyasadan haberi yok..ne diyim ben bunlara? birde bu motor için kalkıp tekirdağa gitmek mantıklı gelmiyor bana..belkide kalkıp gitmem lazım..daha önce de bodrumda bulmuştum..gidip bakamadım Sad

neyse yaa...alıcaz hayırlısı ile..belkide alamamam benim sağlığım için daha iyi bu yüzden kısmet olmuyo..yinede ilgin için saol..eğer izmirde bi motor bulursam gönlüme uygun senden yardım isterim (hatta almaya gelirsem oralara bi çayını içer tanışırım..) saolasın
Başa dön
kulekci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Mar 22, 2006 1:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

her zaman beklerim
selamlar
spark
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Mar 26, 2006 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar ben de xt660x arıyorum..f--a, alalım birer tane artık dimi?birlikte yollara koyuluruz artık Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar