Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - motosiklet ehliyetiniz yok mu?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

motosiklet ehliyetiniz yok mu?
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
atalaysurucu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 15, 2005 11:08 am    Mesaj konusu: ehliyet konusunda yazdığımız mesajın TEKZİPİ( düzeltmesi Alıntıyla Cevap Ver

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİZ. arkadaşlar kötü birşey yaptıksa kusura bakmayın .hepinizin ehliyeti olabilir hayırlı olsun güle güle kullanın .bende motorcuyum 15 yaşından beri motor kullanıyorum.Şu an 40 yaşındayım. Şu ana kadar bir büyük kazam var omuzum parçalandı 4 saatlik ameliyatla allaha şükür iyiyim. Bu siteyi bütün motor severler izliyordur. Bizlerde bu sektörün o motoru trafikte kullanabilmesi için a2 sürücü belgesi veren bir kurumuz.Ehliyetsiz araç kullanmanın cezasını ve risklerini sizler biliyorsunuz bilmeyenlere hatırlatabiliriz .600 ytl. Eğer bir motosiklet kullanıcısıysanız doğayla bütünleşen, komutlarınıza anında cevap veren bir makinaya hükmederek, özgürlük tutkusunu yaşama imkanına sahipsiniz demektir. Ancak size sunulan bu macera ve özgürlük keyfini yaşayabilmeniz büyük ölçüde motosikletinizi güvenli, emniyetli VE bir biçimde EHLİYETLİ kullanmanıza bağlıdır.
Bizler yamaha bws100 , honda titan ve bmw 1200 kullanıyoruz. motor aldığımız her yer kart bırakım motor alanlar soruyor diyor sizler bize kızdınız ,olsun bizler tevazu sahibi kişileriz. Yinede teşekkürler.hoşçakalın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş Eyl 15, 2005 12:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

atalaysurucu, öncelikle çok geçmiş olsun,
Forumlara katılmanız ve bildiklerinizi bizimle paylaşmanız tabii ki çok güzel. Forumların gayeside bu değilmidir zaten?!

Size olan tepki veya tepkiler mesajınızın ticari içerik taşımasından kaynaklanıyor. Sanırım biraz aceleci davrandınız, geç kalınmış bir "Merhaba" mesajınıza karşılık "Hoşgeldiniz" der iyi çalışmalar ve hayırlı işler dilerim. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
atalaysurucu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 15, 2005 1:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ticari gibi gelen mesajım aslında ehliyetsiz bu makinalarınızı kullanmayalım önerisi.
Bu konuda işimiz sürücü belgesiyle ilgili bilgiyi sorabilir arkadaşlarımız demek istedim . atalarımız 1 pişirim unun varsa bunu fırıncıya ver der. Elbette ben de honda motorumuzu honda servislerine, yamahayı yamaha servislerine yaptırıyorum,bmw yi aldığımız yerolan bmw servislerinde yaptırıyoruz. Nasıl ben motor tekniğiyle ilgili bir sorunum olduğunda onlardan yararlanıyorsam ,şimdi bu açıklamamdan sonra ticari kaygı taşımadığımı anlatmak istedim . Ticari hiç bir açıklama yapmamaya çalışacağım ama
a2 sınavları 2 ayda bir yapılıyor sadece yararlanmak isteyenlerin kaçırmaması için son tarihi belirterek yazabilirim.
Ayrıca bütün arkadaşlarında mesajlarına teşekkür ederim .
Bize kızsalarda diğerlerindende ÖZÜR .
Herkese yenibir MERHABA
YORUMLARINIZIDA HER ZAMAN BEKLERİM,
forum kurallarına uyarım ama o benim işim.
FAKAT Ben seyyar satıcı değilim, eğitim sektöründe hizmet veren üniversite mezunu İTO kayıtlı bir adamım . bazen farkında olmadan herkes gibi hata yapabilirim. Bu siteyi herkes ziyaret ediyor.Sizlere karşı saygılıyım ,şu yaşıma kadar hiç kimseye saygısızlık yapmadım,herkestende aynı saygıyı beklemek insan olarak bence hakkım
Çünkü bende motor kültürüne sahibim.Ben yolda kalan motorcunun yanında durdum.Biz insanları seviyoruz.Ben Doğayı, kırları, ağaçları ve herşeyden önemlisi rüzgarı seviyorum. Ben yerine biz demek daha uygun olacak,
• Biz günlük hayatımızda toplumun bize giydirdiği rollerden sıyrılıp aslımıza, özgürlüğümüze dönmeyi seviyoruz.
• Biz birlikte sürerken oluşan dostluğu, kardeşliği, sevinci ve kederi paylaşmayı, yol arkadaşlığını, ince duygularımızı, sevgilerimizi ve aşklarımızı seviyoruz.
• Bu ışıltılı çelik atlarımız üzerinde kendimizi özgür, mutlu,saygılı ve bütün keyifleri birlikte paylaşan insanlar olarak görüyoruz ve bu duyguyu seviyoruz.
• Bu ışıltılı makinaların milletlerden, politikalardan ötede insanları birleştirmesini seviyoruz.
BEN KENDİMİ ANLATABİLDİMSE NE MUTLU AMA LÜTFEN SİZLERDE KENDİNİZİ ANLAYIN
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
atalaysurucu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 15, 2005 3:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

vetmemo: Gökşin,atalay sürücü kursu bedava reklam yapıyor,bedava ehliyet veriyor mu,
09-14-2005 6:42:pm

Alıntı:

TA6B: vetmemo bana değil atalay sürücü kursuna sorman lazım
09-14-2005 9:18:pm

A2 EHLİYET OLMAYANA ÜCRETSİZ EHLİYET

arkadaşlar kendi aranızda bedava ehliyet veriyormu diye soruyorsunuz
işte BENDEN teklif bana 19 eylül 2005 tarihine kadar mesaj yazan kişiler arasından (ehliyeti olanlarda mesaj yazabilir onlarda bir yakınlarına ehliyet alabilir) onların isimlerini burada açıklarım aralarından çekeceğim veya kural koyucunun çekeceği kurada 1 kişiye ÜCRETSİZ EHLİYETvereceğim. İMZA

Exclamation kusura bakmayın kurallarınıza aykırı değil ise Exclamation
Başa dön
sufi_dreams
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 18, 2006 1:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

reklamıda aştın usta.promosyona bile daldın Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar