Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - hafta sonu oylat gezisi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

hafta sonu oylat gezisi
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 26, 2004 9:49 am    Mesaj konusu: hafta sonu oylat gezisi Alıntıyla Cevap Ver

selam
Bu hafta sonuda bir oylat gezisi planlamistik arkadaslarla,geziyide sizinle paylasmak istedim dilim dondugunce.
Pazar gunu ssat 12:15 gibi hareket icin hazirlandik ve giyindik kusandik gunu birlik bir gezi oldugu icin ve oruclu oldugumuzdan iftara yetismemiz gerekiyordu.
Buradanda anlasilacagi uzere yemet fotosu yok.
Ilk hareket

Tahmin ettigimiz gibi yol ankara uzerinden inegol ve oylat ayrimi toplam 75-80 km uzunlukta
Inegol'e gelmeden once

ve oylat tabelasini gorunce daliveriyoruz fakat biz yanlis bir yerdemiyiz neyiz,

diye dusunurken

Yollar okadar guzel'ki etragi seyretmekten yolumuza devam edemiyoruz,fazla foto koymuyorum'ki gidelim gorelim diye
oylat'a giris Very Happy

Girisi kucuk ama sirin bir yer oylat giriste bir park karsiliyor insanlari ve icinde ordekler kazlar
Burasida pazar yeri hediyelik esyalar icin oylat hatirasi falan iste

Park etrafinda gezerken bir insan dostuyla karsilasiyoruz

tabi o bize dostca yaklasinca hemen Karsiligini veriyoruz.

otellerin yanindan tepeye dogru bir yokusa vuruyoruz kendimizi fakat bir kopru gorunce duruyoruz hadi onuda goruntuye alalim deyip basiyorum deklansore one bizim arkadaslar hemen kopru ustu hatirasi diye

Karsiya gecince?de sagsalim geçtik diye bir foto cektirdik koprunun ustu tahta bastikca esniyor ne kadar guvencedeydik bilemiyorum ama

kopru ustunde bir kelebek

Yukarilara dogru ormanlik icine dogru bir patikadan asagiya iniyorsunuz

Ormanlik icinde asagiya dogru indikce degisen rakamlarla ne kadar yukarida odugumu anladik

simdi size orada tanidik gelen bir logo gordunuz gibi geldi dimi hayir hayir gordunuz bizden sonra gidenlerde bir iki sey birakirsa agacin adini dilek agaci koyacagiz.motorcu adamda o agactan ne ister ne dilek diler ya kask ya mont yada 1000 cc civari bir enduroo

Bir iki tanede cevre goruntusu

Saat'te baya gec olmaya baslamisti ve artik donus yoluna dogru harekete gecmistik.
motorlari biraktigimiz yere gidip hareket icin hazirlandik ve ver elini bursa.
Yarim gunluk kisa gezimizden memnun kalmissinizdir umarim,
motorcu piiri ne demis gezelim gorelim
Su fotoyuda en sona sakladim ve bunun icin yorumlarinizi bekliyorum
bu arakadaslar nereye bakiyor

kalin saglicakla

Dipnot: Ayni geziyi ikitekerede actim orada okuyanlar buradada okumasin Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Sal Ekm 26, 2004 12:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam İbrahim,

Gezi raporun iyi olmuş. Keyifli geçmişe benziyor ancak fotoların hiçbiri açılmadı. Sanırım İkiteker'den kaynaklanan sorundan dolayı ok

Selamlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 27, 2004 10:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Resimler , rapor çok güzel. Ellerine sağlık.

Benim ençok dikkatımı çeken hayvanseverliğiniz ve fotoğrafların özenle çekilmiş olması.
Tekrar helal olsun. Wink Budur abicim.

Bizim logo da basılsın hemen dilek ağacına yapıştıralım. OK

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mezar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 27, 2004 11:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iyi bir gezi olmuş fotoraflardan öyle gözüküyor Razz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Çrş Ekm 27, 2004 12:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İbrahim resimler de çıkınca daha bir güzel oldu gezi. Resimsiz tuzsuz çorbaya benziyordu. Ellerine sağlık. Bu arada foto kalitesi harika. Hangi digital makineyle çektin öğrenebilir miyim?

Not: Arkadaşların nereye baktığını halen çözemedim... Söyle sende kurtul - bizi de kurtar... Mideme ağrılar girdi Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar